Mne za 3 dni :)
10.04.2013 - 20:06:48
00
ty si mal sakra stastie :) ked tak teraz pozeram, ja som platil este 8 eur navyse za nejaky specialny karton, to som si predtym ani nevsimol :)
10.04.2013 - 20:47:25
00
Ten karton je celkom zbytocnost si myslim... ale tak pre dobry pocit co by si nespravil
11.04.2013 - 01:40:26
00
A čo bol ten špeciálny kartón? To si si vyžiadal alebo ti to do toho rovno zabalili a započítali do balného?
Helmut a tebe ako to prišlo zabalené, v čom sa to odlišovalo od dodávky pre mathoso?
11.04.2013 - 07:20:17
00
nejak automaticky mi to tam ponuklo k bicyklu, tak som to odklikol, videl som ten karton aj vo videu rozbalovania, reku ze to je sucast postovych nakladov, ale zjavne je to navyse, ked dorazi tak ho nafotim, v com sa lisi :)
11.04.2013 - 08:04:38
00
tých 8 Eur sa oplatí priplatiť,obsah balíka je ovela lepšie chránený,keby s ním niekto počas prepravy pohadzoval
11.04.2013 - 08:47:50
00
Takže to, či tento dodatočný spôsob zabalnia chceš, si určíš sám, keď robíš objednávku?
11.04.2013 - 09:21:58
00
Ja som si tu extra krabicu neobjednal, uz len preto, lebo vraj do nej napr. 29" ani nebalia, lebo sa tam nezmestia... takze ked mozu 29" chodit normalnou krabicou, tak som si povedal ze preco by s tym mal byt problem u 26". A bike mi dosiel uplne rovnako ako pred par rokmi Spesl, vo velkej kartonovej krabici (ktora vyzera jak z toho videa :))a vsetko ok.
11.04.2013 - 09:37:52
00
chalani, kedy mi asi dorazi bajk ? objednaval som ho v utorok.. trvalo to niekomu aj dlhsie nez tyzden ? dik za odpoved
12.04.2013 - 01:25:25
00
ano trvalo, a este trva, objednal som 27.3. ale platil som bankovym prevodom, potvrdili mi prijatie penazi po tyzdni (zrejme kvoli velkej noci), a uz dalsi tyzden cakam, kedy ho konecne poslu, stale nic :(



EDIT: volal mi brat, ze mi dosiel velky balik, zeby bike? :-)
12.04.2013 - 11:04:22
00
ano trvalo, a este trva, objednal som 27.3. ale platil som bankovym prevodom, potvrdili mi prijatie penazi po tyzdni (zrejme kvoli velkej noci), a uz dalsi tyzden cakam, kedy ho konecne poslu, stale nic :(



EDIT: volal mi brat, ze mi dosiel velky balik, zeby bike? :-)


Snad by bolo dobre nazavádzať ostatných bikerov ktorých si niečo z RAdonu chcú objednať len preto, že Ty si to platiš najkomlikovanejšou metodou aká existuje. Tvoja zložitá forma - Tvoje dlhé čakanie, ale nezvádzaj to na konto Radonu. Sú tu aj iní a spokojní z rýchlym dodaním biku. Oni však použili platobnú kartu a nie to čo Ty!
12.04.2013 - 18:45:26
00
Snad by bolo dobre nazavádzať ostatných bikerov ktorých si niečo z RAdonu chcú objednať len preto, že Ty si to platiš najkomlikovanejšou metodou aká existuje. Tvoja zložitá forma - Tvoje dlhé čakanie, ale nezvádzaj to na konto Radonu. Sú tu aj iní a spokojní z rýchlym dodaním biku. Oni však použili platobnú kartu a nie to čo Ty!


Spomal Uluru. Aby som si zastal mathosa. O com je toto forum? Kazdy sa chce pravdivo dozvediet informacie. A to, ze on napise, akym sposobom to platil a kolko to trva je predsa pointa celeho fora, aspon pre mna...
12.04.2013 - 19:03:43
00
Snad by bolo dobre nazavádzať ostatných bikerov ktorých si niečo z RAdonu chcú objednať len preto, že Ty si to platiš najkomlikovanejšou metodou aká existuje. Tvoja zložitá forma - Tvoje dlhé čakanie, ale nezvádzaj to na konto Radonu. Sú tu aj iní a spokojní z rýchlym dodaním biku. Oni však použili platobnú kartu a nie to čo Ty!


nejaky si podrazdeny clovece, klidek, maju tam taku moznost platby? maju, takze nikoho nezavadzam, pisem osobnu skusenost, bike dnes dosiel, takze ma nakoniec doma prijemne prekvapil, a dobre viem, ze som si to skomplikoval sam, kedze som v dany den nemal moznost platit paypalom, nuz akcia bola zrovna v den pred sviatkami, ked by mi platba z paypalu nepresla, a to som este rad, ze som tu akciu vychytal o deviatej vecet, ten bike mam vyhliadnuty od jesene :)
12.04.2013 - 19:50:35
00
Suhlas, tiez som si tych 8 eur priplatil a osobna skusenost mi dala za pravdu, lebo vonkajsi karton dorazil s asi 10x1,5 cm dierou a nebyt vnutorneho kartonu, pravdepodobne by bolo nieco nepekne oskrete. A pri tej sume je to naozaj zanedbatelna polozka.

Za dorucovatelsku spolocnost, bike-discount ako firma tazko dokaze rucit. Resp sa tazko dokazuje, kedy pocas prepravy doslo k poskodeniu. Neviem, ako maju vyriesene poistne, najma ak mi to slo DHL po hranice a potom SK posta...

tých 8 Eur sa oplatí priplatiť,obsah balíka je ovela lepšie chránený,keby s ním niekto počas prepravy pohadzoval


Naposledy upravil javanne dňa 13.04.2013 - 00:42:06, celkovo upravené 2 krát.

12.04.2013 - 20:35:27
00
K tomu dodaniu biku - obaja s Mathosom sme ho kupovali rovnaky den - ja doobeda platbou cez paypal, on vecer s tym, ze to platil prevodom na ucet a medzinarodny prevod par dni trva.

Rozdiel v dodani bol 4 dni - mne v utorok, Mathosovi dnes. Cize expedicia oboch kusov bola vzhladom na Velkonocne sviatky a sposob platby podla mna primerana.

Rozhodne tu nemienim robit reklamu Bike-discount.de, ale z pohladu referencie, len same pozitiva (3 zasielky, vsetky promptne).

mathoso dufam, ze moj "pokrvny bicyklovy brat" bude rovnako spokojny ako ja :)
12.04.2013 - 20:41:33
00
keyboard_arrow_up