Ani 26 ani 29 nie sú určené na cestné časovky. Tam je víťaz cesťák! Sú to MTB, väčšina B-) Ja mám len MTB a hlavne do terénu. Nie na časovky na asfalte, to je len o zábave. Stačí mi jazdiť po lese a nemusím nutne chodiť
na maratóny a časovky. Ale viem, že Župný pohár je nielen o športe a zábave, tak veľmi rád budem účastný B-) Už aj uvažujem o cesťáku B-)
Vrátim sa k tým porovnateľným parametrom 26 a 29er. Práve pre takéto "skúsenosti" iných som skoro kúpil novú 26er - MTB. Ty určite nemáš 29er. Netvrdím, že je neprekonateľná.Ale super 29er vs. super 26er so super jazdcom by určite vyhrala. Som zvedavý na Tvoj názor tak o ...rokB-) ? Ale o výh.či nevýhodách sa debatí na inom mieste fóra. Tak sorry, premiestnim sa!!!B-) Moc kecám...

Chcel som povedať len to, že v asfaltovom stúpaní nemá 29er oproti 26er žiadne výhody, skôr naopak.
O výhodách a nevýhodách v teréne som nepísal nič, tam je to samozrejme iné, i keď nie až tak, ako sa nás snažia presvedčiť niektorí výrobcovia...
03.05.2013 - 13:59:19
00
Z týchto príspevkov som teda usúdil, že mám právo na zhoršenie a nemôže mi to nik vyčítať :D Žartujem, ja som to ani neriešil :-D
03.05.2013 - 15:24:33
00
a ja niesom ani v jednej galerii :'( :'(
03.05.2013 - 19:50:09
00
a ja niesom ani v jednej galerii :'( :'(


heh ani ja.... klasika :P
03.05.2013 - 20:26:43
00
uz tradicne ani ja :D
03.05.2013 - 20:29:17
00
zaujimava bola asi len prva stovka, aj to nie cela :-D
03.05.2013 - 20:31:02
00
mne to nejde otvorit :(
03.05.2013 - 20:36:19
00
zaujimava bola asi len prva stovka, aj to nie cela :-D


ako nechcem nejako sa pozerat spat, ale pamatam si, ze volakedy, bolo tooolko fotiacich a vselikde, ze sa naozaj nemohlo stat alebo len v malej miere, ze si aspon na jednej fotke nebol...a v poslednych razoch, ledva niekto na starte....pocas trate niekde, ze ta niekto v nejakom zjazde daa.. to mozes snivat a v cieli, si vyberaju len chrtakov, alebo nejake ine postavicky a asi som neprisla este na tu spravnu konstalaciu :?:
03.05.2013 - 20:38:49
00
a ja niesom ani v jednej galerii :'( :'(

Ja tiež nie :-)
03.05.2013 - 21:05:41
00
zaujimava bola asi len prva stovka, aj to nie cela :-D


preto polovica ludi z nej umierala uz v prvom stupani a najvecsi dupaci isli az v druhej ze :lol:
03.05.2013 - 21:29:48
00
preto polovica ludi z nej umierala uz v prvom stupani a najvecsi dupaci isli az v druhej ze :lol:

no veru, tiez som bol ku koncu, ale bol som vynimka, ktora potvrdzuje tvoju teoriu :-P
03.05.2013 - 21:34:50
00
ako nechcem nejako sa pozerat spat, ale pamatam si, ze volakedy, bolo tooolko fotiacich a vselikde, ze sa naozaj nemohlo stat alebo len v malej miere, ze si aspon na jednej fotke nebol...a v poslednych razoch, ledva niekto na starte....pocas trate niekde, ze ta niekto v nejakom zjazde daa.. to mozes snivat a v cieli, si vyberaju len chrtakov, alebo nejake ine postavicky a asi som neprisla este na tu spravnu konstalaciu :?:

A je to pre teba také dôležité? Keď si spomeniem na seba, tak som sa vo fotkách hľadal prvý rok ako som začal pretekať a ešte aj druhý rok. Potom to ďalej upadalo a teraz na to, s prepáčením, úplne serem :) Maximálne sporadicky sa hľadám len pre profilovku na FB, keď ma fotka z pred polroka omrzí. Už fandím systému radšej málo fotiek ale veľmi kvalitných, až umeleckých, na obrazové zdokumentovanie pretekov.
03.05.2013 - 22:11:29
00
A je to pre teba také dôležité? Keď si spomeniem na seba, tak som sa vo fotkách hľadal prvý rok ako som začal pretekať a ešte aj druhý rok. Potom to ďalej upadalo a teraz na to, s prepáčením, úplne serem :) Maximálne sporadicky sa hľadám len pre profilovku na FB, keď ma fotka z pred polroka omrzí. Už fandím systému radšej málo fotiek ale veľmi kvalitných, až umeleckých, na obrazové zdokumentovanie pretekov.


nie je to o dolezitosti, ale o pamiatke, spomienke, na ten ktory pretek..beriem to ako suvenir, aj napr. startovacie cislo...Niektori, ktori to maju fakt ako hobby, cize nie su "bednovi" maju aspon tymto aku taku malu spomienku na nejaky ten maraton....

okrem toho clovek nikdy nevie, co sa mu pocas sezonny moze stat, ci sa bude na dalsi rok na to fyzicky citit, alebo vselico ine, a pre baby mozu prist ine povinnosti a nemusia tak uz absolvovat ziaden maraton....a ide aj o to, ze volakedy taketo moznosti nejakych hobby pretekov neboli...cize mozno pre teba (ked som pozrela tvoj vek) beries taketo maratony rad radom ako nejaku samozrejmost....nemyslim to v zlom...
03.05.2013 - 22:34:16
00
Ak sa mi niečo stane, tak mi fotky z pretekov z pred 5 rokov už nepomôžu. Ale áno čísla si samozrejme odkladám, viaže sa na ne veľa spomienok. Z posledných 5 rokov si pamätám asi všetky preteky a výlety, hlavne tie vysokoemočné. Na druhej strane moja pamäť nebude funkčná stále, tak moje články sú vlastne aj môj externý disk :) Paradoxne najviac spomienok a zážitkov mám z tých výletov, čo nemám ani jednú fotku, teda asi za niečo fakt stáli, emócie zanechávajú výrazne hlbšiu pamäťovú stopu. Asi preto si po skúške nič z toho predmetu nepamätám :lol:

Neberiem to ako samozrejmosť, sám už teraz viem, že o rok som prakticky skončil, ale mať svoju fotku z každej akcie, to ma nebere, číslo a článok mi hádam postačí, hádam mi dá aj oveľa viac. Ale ak pre teba je to dôležitá pamiatka, tak som nič nepovedal ;)
04.05.2013 - 00:20:54
00
A fotak mas vobec ? Na dovolenky ho nosis ? Pride mi to pre Teba ako zbytocna vec
04.05.2013 - 06:51:27
00
keyboard_arrow_up