Video z pretekov ktoré sme s kamošmi sami zorganizovali. Odporúčam pozrieť dokonca ;)

youtube.com/watch?v=hgPnF98gm7Q&t=

21.05.2013 - 07:14:37
00
HELLBOY22, márne som čakal, že vyskočíte z toho 3,5-toňáka, škoda...
21.05.2013 - 09:04:09
00
:D no to vies, radsej si nahodia chranice a integralky aby sa im nebodaj nic nestalo v avione alebo v centre mesta ked budu tesne minat chodcov ... a pritom su to obycajne sracky

youtube.com/watch?v=mGdmOo7ucTM&t=

21.05.2013 - 09:50:18
00
:D no to vies, radsej si nahodia chranice a integralky aby sa im nebodaj nic nestalo v avione alebo v centre mesta ked budu tesne minat chodcov ... a pritom su to obycajne sracky


sam si sracka , a hento video je uz stare ( nejsom na nom ani )
21.05.2013 - 11:14:05
00
toto je zjazdová trať? však obyčajné vozenie sa
21.05.2013 - 11:30:52
00
Ked mas intergalu tak je zjazdova
21.05.2013 - 11:47:56
00
sam si sracka , a hento video je uz stare ( nejsom na nom ani )


Ano, ja som sracka a viem o tom. Nemam kondicku ani techniku, skakat sa bojim, schody schadzam opatrne a dole kopcom som zasrany. Mam ale rozum a snazim sa neohrozovat nikoho okrem seba pretoze viem co sa moze stat. Ked suter co odleti spod kolesa sposobi na hlinikovom rame preliacinu, co asi tak sposobi na lytku cloveka (dietata, starceka ...). Viem ze drbnut mozem hocikedy a nie len svojou chybou, moze sa mi odlomit pedal, namotat salter, trhnut retaz, .... Ked sa tolko bojite o to co sa vam moze stat ak by ste padli, ze v centre mesta v case ked je tam najviac ludi/turistov mate na gebuliach integraly a na kolenach chranice, tak asi nevylucujete ze niekde je..ete. Ale ved ked sa zrubete v obchodnom centre alebo na namesti tak mate prilbu a nic sa vam nestane. Maximalne tak sa oskrete, maminka pofuka a pohodicka, nabuduce sa pustite letiskovym terminalom. To ze mozete niekomu skaredo ublizit si vobec neuvedomujete, uz by ste sa nad tym mohli vazne zamysliet. Mozete byt radi ze si vas zatial nikto nepodal (teda, ehm ?) a este viac ze ste zatial nikomu neublizili.

a k tvojej reakcii este toto ... :D
21.05.2013 - 12:12:39
00

youtube.com/watch?v=bzE-IMaegzQ&t=

21.05.2013 - 12:33:41
00
Pekný trolling! :y: :D
21.05.2013 - 12:41:02
00

youtube.com/watch?v=iTnwjgBS_SM&t=

21.05.2013 - 12:52:06
00
Ano, ja som sracka a viem o tom. Nemam kondicku ani techniku, skakat sa bojim, schody schadzam opatrne a dole kopcom som zasrany. Mam ale rozum a snazim sa neohrozovat nikoho okrem seba pretoze viem co sa moze stat....



Tak ano pockaj , ale ja sracka som vsak ? Lebo jazdim ,ucim sa atd , a ty nie hej? Vela videi co je tam vziklo bud v zime ked bola rohatka , signlac apod mokre, nejazditelne , alebo ako nahle sme ich dojazdili ( su videa aj odtial , no zatial sme ich nezverejnili , ma to cas , vsetko bude ), nejazdime len v avione , v avione sme boli kvoli jednej nemenovatelnej veci , tak sme si natocili jazdu , no nikhoho moc neohrozoili ( cez fish eye ktoru ma gopro to tak vyzera , uzke ) No nieje to tak , integralka je na biku samozrejmost , mam jednu prilbu a to integralnu , to plati aj pre hellboya , cize ked idem do mesta , na hrad , na kolibu to je jedno ,beriem si vzdy len jednu prilbu , lebo mam len jednu , tak prestan ma tu urazat , pretoze sme nespravili nic vazne , nikoho sme nezranili , ani sme k tomu blizko neboli , ak myslis to , ty ako pubertiak ( ak nahodou nim este nejsi , vid , nedivil by som sa ) si co robil ? Ake ine blbosti ? Urcite si sedel za telkou a cumel , vsak ? Urcite si bol poslusnejsi anespravil blbost, hej hej , btw jazdim polroka , takze nemozes cakat az uplne brutalny vykon ako polc , hill , kotz , korytko a neviem kto.
A ano k tomu aj toto , pretoze ty prvy si ma/nas nazval "srackou" , tak by som moc nenervacil. Klud chlapček.
21.05.2013 - 13:16:44
00
a.ndrejko prepáč, že máme integráli. V minulosti tu do mňa všetci ******ali, že jazdím bez helmy, teraz všetci ******ú, že jazdím s helmou. Predstav si, ksicht už šitý mám, tak si chcem chrániť aj ten. Je to moja osobná vec. Na integrálu som si zvykol, mám väčšiu ochranu, za to nie som (sme) sračky. Sračka si možno tak ty, ak máš takýto primitívny názor... Chrániče som si nejako na novších videách nevšimol. Keď si takýto moralista, nech sa páči choď do McDonaldu a rozbi im pysky, že predávajú deťom jedy, choď do televízie JOJ, že ovečkám dávajú do hlavy paniku a negatívne myslenie. Choď do mizerných robôt nadávať že ľudia sú zdieraný za 350 eur na mesiac. Ale nepiču* do nás, že jazdíme. Nie sme sprostí, že ľudí ohrozujeme, nebol si tam, celá trasa bola vymyslená tak aby ani pri komplikácii nedošlo k zraneniu, či už nášmu alebo cudzieho človeka.
21.05.2013 - 13:24:30
00
Ak vas takto vytocilo slovo sracka tak sa vam ospravedlnujem, beriem spat, prepacte. Povodnu vetu menim na: ":D no to vies, radsej si nahodia chranice a integralky aby sa im nebodaj nic nestalo v avione alebo v centre mesta ked budu tesne minat chodcov ... a pritom este minuly rok jazdili takto zasrate rohatku, takze moc skusenosti asi este nepobrali"
Dufam ze to je uz ok, este raz sa vam ospravedlnujem.

Apropo ste ma tesne lizli s priatelkou, ohrozili mna a ludi okolo. Takze bol som tam, videl som, neskoro som zareagoval inak by som vas stopol. (darmo, kym mi to doslo boli ste uz za mnou) Ak s tym i nadalej mate problem, nech sa paci, mozeme dat kludne i stretko. Tot moj nazor za ktorym si ako moralista stojim.
21.05.2013 - 13:33:00
00
Ukáž mi tie super chrániče že kde ich máme ;)
21.05.2013 - 13:35:47
00
Andrej, nemáš sa čo s priateľkou prechádzať po nejakom hlúpom obchoďáku. :lol:
21.05.2013 - 13:41:13
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Kamery a príslušenstvo)
    keyboard_arrow_up