Novomestský pedál - Cross Country Cup pre všetkých

2. 6. 2013
4. kolo - Na bicykli deťom
XC preteky
Bratislava - Kamzík (Slovensko)

Propozície, Výsledky
Zúčastnených bikerov (9)
JanogMarekTPeto02roman73stawoSuevlsuxemanpet
Je pravda, že sme to zabudli dať na web do propozícií. Ospravedlňujem sa.

Ja idem v sobotu Fatrana, tak som tiež zvedavý na nedeľu :)
22.05.2013 - 15:25:24
00
Bol som skusit trat. Podla navigacie sa neda najst usek ,ktory krizuje naucny chodnik pri zjazde z hornej stanice. Stale mi to ukazovalo na odbocku z chodnika do lesa kde nebola ziadna cesticka. Nakoniec som isiel dole rovno pod lanovkou a napojil som sa na chodnik v lese, kde som uz bol na trati (aspon podla GPS) . Trat je pekna, stupanie za Snezienkou po zltej hore hned po odboceni z asfaltky je chrumkavost, hlavne ked ho clovek ide treti krat :). Len si neviem predstavit ako sa tam budeme tlacit po starte.
25.05.2013 - 17:36:27
00
2.6 v nedeľu sa bude konať 4. kolo Župného pohára Na bicykli deťom. Akcia bude spojená s MDD pre deti!
Budú zabezpečené atrakcie, pukance, balóny, tombola, tvorivé dielne.
MDD bude ZADARMO.
Celý výťažok zo štartovného pôjde na pomoc onkologicky chorým deťom.
Tešíme sa na Vás.
Prihlásenie: http://novomestskypedal.sk/prihlasky-a-prihlaseni/

Prílohy:

pedal_na_web.jpg
pedal_na_web.jpg 383.26 KiB thumb_up0thumb_down

27.05.2013 - 09:20:35
00
Vďaka podpore zo strany Dopravného podniku Bratislava je zabezpečené posilnenie dopravy do Lesopraku tak, že na linke 43 budú namiesto štandardných krátkych premávať kĺbové autobusy. Zároveň bude na linku č. 43 nasadený autobus kategórie MIDI so špeciálnym cykloprívesom, ktorý uľahčí prístup ku Snežienke najmä rodičom s deťmi a s bicyklom.
http://novomestskypedal.sk/doprava-ku-snezienke-viac-autobusov-aj-special-pre-bicykle/
27.05.2013 - 14:17:31
00
Rodičia s deťmi sa odvezú v autobuse s bicyklami 2km na Snežienku a späť...to je také...Slovenské :D
27.05.2013 - 15:44:20
00
Rodičia s deťmi sa odvezú v autobuse s bicyklami 2km na Snežienku a späť...to je také...Slovenské :D

Nerozumiem tomuto príspevku.
Ja si myslím, že je fajn, že sa rodičia s malými deťmi odvezú v autobuse s bicyklami 2km na Snežienku a po akcii späť.
Budú v prírode, čo je lepšie ako v nákupnom centre.
Písať nasilu za každú cenu kritiku mi pripadá úbohé. :n:
27.05.2013 - 17:43:11
00
Ja zase nerozumiem tomu brániť sa zubami nechtami a nepriznať si chybu alebo sa aspoň ospravedlniť. Jasné že som možno nasr...ty jedinec ktorého sklamal Bratislavský maratón hneď na jeho začiatku, a hlavne aj preto že som sa tento rok na túto sériu fakt tešil. Ale myslím si že tu v BA to ide s týmito podujatiami dole vodou. Na trati nás pošlú zle a v cieli nám do rúk natlačia nejakú bagetu ktorá na mňa čakala 3 hodiny na slniečku.
A k môjmu príspevku, ak majú byť deti v prírode a hýbať sa tak by si mohli hádam tie 2 kilometre aj odbicyklovať nemyslíš? Ja by som na tej železnej nechával tie busy iba pre seniorov...ale to je len môj skromný názor.
27.05.2013 - 18:17:48
00
Richi2909 - ty si fakt nasr... jedinec :) Veď ti nikto nekáže, aby si s tým deckom išiel autobusom - kľudne si to s ním odbikuj. Niekoho isto poteší, keď sa bude môcť vrátiť busom. Fakt neviem, čo ti na tom prekáža ...
27.05.2013 - 18:56:55
00
Ale však mne je to úplne jedno, mne sa len niekedy rozum zastavuje čo niektorí ľudia vymyslia a do akých blbostí tlačia peniaze namiesto toho podstatného...maratónu a štartujúcich. Ale nechcem nikomu krivdiť viem že to všetci myslia v najlepšom. :)
Už som ticho
27.05.2013 - 19:09:56
00
Ešte jedno :D , cez víkendy je Železná zmätok sama o sebe preto ma iritujú tie autobusy, ísť na bicykli niekedy aj cez týždeň keď je prázdno je nepríjemné, autobusári si to tam dávajú.. :)
27.05.2013 - 19:12:41
00
hmmm, tak nejazdi po asfaltke
27.05.2013 - 19:30:47
00
Jazdím tam občas aj na cesťáku :P
27.05.2013 - 19:33:03
00
Ja zase nerozumiem tomu brániť sa zubami nechtami a nepriznať si chybu alebo sa aspoň ospravedlniť. Jasné že som možno nasr...ty jedinec ktorého sklamal Bratislavský maratón hneď na jeho začiatku, a hlavne aj preto že som sa tento rok na túto sériu fakt tešil. Ale myslím si že tu v BA to ide s týmito podujatiami dole vodou. Na trati nás pošlú zle a v cieli nám do rúk natlačia nejakú bagetu ktorá na mňa čakala 3 hodiny na slniečku.

Bagety sa piekli ráno a privezené boli po jedenástej hodine.
Na začiatku záverečného vyhlásenia som sa ospravedlnil za problémy na dlhej trati.
S pozdravom
Milan Schurger, riaditeľ pretekov
27.05.2013 - 20:21:56
00
Ale však mne je to úplne jedno, mne sa len niekedy rozum zastavuje čo niektorí ľudia vymyslia a do akých blbostí tlačia peniaze namiesto toho podstatného...maratónu a štartujúcich. Ale nechcem nikomu krivdiť viem že to všetci myslia v najlepšom. :)
Už som ticho


Richi2009 ty si ten posledný, čo vidí, kam sa tlačia peniaze, ani len nevieš, ako to bolo riešené. Absolútne netušíš, o čom hovoríš. Predpokladám, že názov témy si si ani neprečítal; Stojí tam NOVOMESTSKÝ nie je to tam asi len tak. Nové mesto podporuje šport, hádam nemáš nič proti. :-) a dosť! Toto je téma k Novomestskému pedálu. To čo sa tu rieši patrí na pieskovisko, alebo do príslušnej témy.
27.05.2013 - 21:57:00
00
Minulý rok som myslím tretí krát za sebou pracoval na GreenBiku pod Bilikovcami, čistenie trate...prípravy štartu...prevoz vecí a stánkov a všetko čo to obnáša. Nevravím že vidím do všetkého ale o niečom páru mám. Preto asi tak viem čo ich stáli regulovčíci a všetko okolo, preto ma trápi ak si svoju prácu (pretože za to dostal zaplatené) niekto neurobí tak ako má. Ok nemal som to tu otvárať to uznávam.
Nepíšem aby som mal posledné slovo. Ospravedlňujem sa že som sa nechal uniesť, čo sa mi často nestáva.
27.05.2013 - 22:09:49
00
keyboard_arrow_up