... na tom orig. kozenom sedle. Ked som sa vratil myslel som, ze si nesadnem tyzden na zadok.

Kožene sedla boli top, neviem co proti nim mas. Mozno si ho nemal napnuty. Bola tam napinacia skrutka.
Nevhodne su akekolvek mekcene sedla. Ale....ako komu vyhovuje.
05.06.2007 - 17:07:03
00
Taký Brooks, to bol zázrak. Najmä keď si riť na neho zvykla.
05.06.2007 - 21:08:03
00
Citam tu same vtakoviny. Pred 25-30 rokmi by hlavnou tmou fora bolo, kedy kde dostanu tovar a ako predbehnut tych 30 vietnamcov co tam uz tri dni bivakuju a pobit sa tych pat bikov co raz za dva mesiace dostali. Alebo ako zohnat bony na Tuzex, kde tie biky mali castejsie a bez fronty vietnamcov, preto pre nich vlastnenie deviz ci ich odvaru bolo hrdelnym zlocinom. A aby som nezabudol v tych rokoch sa uz objavovali aj sudruhovia z Mongolska s podobnymi zaujmami.
06.06.2007 - 09:19:33
00
ako vsetko na zaciatku USA vojensky projekt (ale vtedy by ste ho nespoznali, ale velki guruovia uz makali na protokoloch a standartoch, na ktorych fici internet dodnes.. napr taky TCP/IP protokol...) Este sa nevolal internet ale ARPANET... potom sluzil na spojenie univerzit a vys.skol v USA (stale by ste ho nespoznali).... Potom rastol a rastol az je z neho toto obrovske hovado...

Inaq bajky boli v tej dobe super :twisted: Mi nasi kupili na 12 narodeniny a za vysvedcenie Libertu s baranmi a 3 kolieckom vzadu (taka nahrada favorita, ale dal sa lahsie zohnat a bol lacnejsi, mala podobny ram ale daleko tazsi a aj vybava bola ako na beznom vtedajsom bicykle)... Si dodnes pamatam, ako som sa tvaril pred celou rodinou nadsene a pritom mi bolo doplacu (lebo mi slubili favorita s 10 prevodmi a pologaluskami a dostal som toto tazke hovado s beznymi gumami a 3 prevodmi). Bratranec mal uz rok favorit, a ja som mu uz pol roka vravel ze dostanem tiez... bol o 2 roky starsi a smial sa , ze skoro spadol zo stolicky... Obrovske sklamanie a ponizenie... a to som vytiahol vysvedcenie na same 1 aby som ten favorit dostal... dodnes sa z toho spamatavam... :twisted:
06.06.2007 - 10:28:03
00
Využívam príležitosť a chcel by som vzdať hold najpremakanejšej súčiastke bicyklov tých čias: zaisťovací kolík na kľuky
Veľa pekných chvíľ sme spolu prežili. Toľkokrát som sa mu prihováral a vymýšľal mu rôzne mená. Je mi za ním smutno 8)
06.06.2007 - 12:21:25
00
ej veru, klinky to bola suciastka. aj teraz vidavam na tych starsich bicykloch ako im kluky stvrt otocky prejdu naprazdno kym zaberu.
tiez som rad nastavoval zadne koleso, teda naboj aj s vnutornostami. ked tie valceky uz vychodili ten hrb v strede medzi tymi piatimi vyssimi zabranami.
dalo sa pekne hrat s tymi bajkami vtedy. vkuse som bol zamazany od oleja a vazeliny, bavilo ma to nastavovat
06.06.2007 - 12:30:35
00
ej veru, klinky to bola suciastka. aj teraz vidavam na tych starsich bicykloch ako im kluky stvrt otocky prejdu naprazdno kym zaberu.
tiez som rad nastavoval zadne koleso, teda naboj aj s vnutornostami. ked tie valceky uz vychodili ten hrb v strede medzi tymi piatimi vyssimi zabranami.
dalo sa pekne hrat s tymi bajkami vtedy. vkuse som bol zamazany od oleja a vazeliny, bavilo ma to nastavovat

Poslem ti svoju bucoru, uz by potrebovala kontrolu :D
06.06.2007 - 12:33:48
00
keyboard_arrow_up