Zdravim podarilo sa mi poskodit piestik na brzdach chcel by som ho vymenit. Verim ze vymenu by som dokazal aj sam ale mam tu problem nedari sa mi odtiahnut srob ktory drzi obe polovice strmena pritiahnute k sebe.. Su to vlastne dvas srouby- Jeden isiel krasne s multiklucom od Kellys.. Je to vlastne imbusovy kluc ale ten druhy je tam ako privareny. Bojim sa ze dalsia manipulacia by poskodila vnutorne hrany toho imbusoveho otvoru a uz by to neotvoril nikto. Viete doporucit nejaky mechersky servis. Urcite je dolezite aby mali kvalitne a presne naradie. Nie nejake cinske imbusy. Som dnes chcel skocit do Senici do DEMY kupit nahradny piestik ale kedze to nejde odtiahnut budem musiet premyslat nejako inak. WD som este nestriekal a popravde pochybujem ze ak ho tam nastriekam ze sa to WD niekam dostane ale urobim to. Nejaky napad pripadne poradte kvalitny servis. Som z okolia Trnavy.
14.06.2013 - 14:40:34
00
Tak ako som sa presvedcil neexistuje ziadne kvalitne servisne stredisko. Jedina cesta je pomoz si sam. Teraz mam komplet strhane lozko na imbusovy kluc a jedine co ma napada odvrtat tu skrutku resp jej hlavicu. Ale len za predpokladu ze strmen je zlozeny z dvoch casti- takych dvoch polovic kde jedna ma zavit a druha je drzana prave hlavickou skrutky. Poslem nejake foto ak sa mi bude chciet spravit bez tak to tu nikto necital. Riesi sa tu nekvalitne pneu ktore prasklo na slnku!
19.06.2013 - 09:32:29
00
A preco si to ***** sam? Stacilo aby si to zaniesol/poslal do servisneho strediska DEMA Senica...
19.06.2013 - 12:04:08
00
To je tiez pravda. Dema ma nulovy zarucny servis. Jedina moznost je poslat to do senice. Neexistuje nic take akoze pridem do predajne demy a oni mi opravia vec ktoru potrebujem. Kazdy sa len vyhovara.
19.06.2013 - 12:48:32
00
uwww tlapes nezmysli, kazdopadne ako castokrat... DEMA Senica ma len jednu jedinu predajnu s bicyklami a to priamo v Senici na Dlhej ulici. Ziadna ina predajna na Slovensku ani inde nie je DEMA. Takze si odpusti kecy o nulovom zarucnom servise...
19.06.2013 - 12:53:51
00
Raver myslel som predajcu ;) Kazdopadne je to jedno problem som uz vyriesil ;)
A na ludi z demy nemozem vazne nic povedat. :)
19.06.2013 - 12:55:20
00
Raver A kto povedal ze si to ***** sam? To definitivne sk*rvenie ma na starosti jeden zo servisov ktory mi v DEME(volal som tam) odporucili.

BTW ak povazujes odtiahnutie imbusoveho sroubu za vedu na ktoru by clovek mal volat do servisu tak to si teda riadna lama. Mi to pripada ze ked ti pichne guma tak stym utekas do sevisu lebo nevies co stym.. Keby som chcel nakonfigurovat nejaky CISCO router tak na to by som radsej hned volal odbornika s certifikatom ale na jeden jediny sroub.. A ty si sa zmohol len na "A preco si to ***** sam? Stacilo aby si to zaniesol/poslal do servisneho strediska DEMA Senica..." Imho ja som tam volal -su ochotny aj nahradnu skrutku mi poslali ale neverim ze by to odtiahli. Po tom co som videl si skoro zacinam hovorit ze je to tam prilepene.
19.06.2013 - 14:12:03
00
hehe je možné, že si volal rovno s Raver-om :D
19.06.2013 - 14:26:53
00
volodaj ja nerobim v servis centre ;-)

deadbiker ano robit opravu brzdy a povolovat skrutku ktora nejde, multiklucom kde nemozes vyvinut ziadnu paku (o kvalite a toleranciach takeho naradia oproti dielenskemu naradiu je skoda sa bavit) a nasledne poskodis ten otvor sa nazyva *****... ;-)
Ale chapem, nie je to Cisco router ani Unixovy server.
19.06.2013 - 14:56:51
00
vidíš, to som si neuvedomil :)
19.06.2013 - 15:00:17
00
Preco by bola skoda sa o tom bavit??? Je mi jasne ze velku paku tym klucom nevyviniem to je jasne. Ale stojim si za tym ze ten kluc ktory mam je presny, Prave preto ze som nemal naradie z vacsou pakou a presne naradie som siek kvoli tomu do servisu. Darmo sa o tom bavit s niekym kto to nevidel a len pochybuje. Presne nieje to ziadny server. Je to jedna skurtka na ktoru treba iba kvalitne naradie... Preto som pisal prisal na forum, volal do servisu, navstivil servis.
19.06.2013 - 16:09:57
00
Preco je skoda sa s tebou bavit o kvalite a toleranciach multikluca vs. kvalitneho dielenskeho naradia?
Ved sa pozri na tvoj vysledok opisany v druhom prispevku od vrchu... a tymto by som to uzavrel
19.06.2013 - 16:32:13
00
Mas pravdu ty si pan.. Maj sa.
19.06.2013 - 16:47:55
00
Nie som ziaden pan, ale neznicim si predsa nieco multiklucom a nebudem o tom nasledne vyplakavat na fore...
19.06.2013 - 17:41:36
00
Nebol si, nevidel si, len mudrujes!
19.06.2013 - 18:08:38
00
keyboard_arrow_up