lol LL, ty si akoze dobre mimo, ja nemam ziadne MTB ambicie, jazdim si pre radost, ked sa mi nechce, tak nejazdim, takze tak
neviem co som tvrdo prestrelil, pripomen mi to ;)
04.07.2013 - 15:16:32
00
Roflex, v tom prípade je to ešte horšie. Vyjadruješ sa k veciam, ktorým vôbec nerozumieš. Si ako markízacke "celebrity". Keby si mal za sebou absolvovaných pár maratónov, písal by si úplne ináč.
Fakty, napríklad: keby si si pozrel výsledkovú listinu, tak by si zistil, že baby patria k mladším pretekárkam v štartovom poli. To znamená, že časom môžu atakovať úspešne aj tú prvú desiatku.
Pretekári vo vytrvalostných disciplínach dosahujú lepšie výsledky v neskoršom veku. Toto nie je šprint.
04.07.2013 - 15:37:03
00
absolvoval som uz dost maratonov, za juniorov na kratsich pretekoch 2x druhe miesto, kde nebola ziadna konkurencia, takze viem ake je to trapne vozit sa, kde uz mam po 5tich kilometroch jasnu bednu, ale ked im to chuti, tak prosim :) a btw...ty sa tu prezentujes ako nejaky popredny pretekar slovenskych maratonoch... |( :tmi:
ked myslis, tak ma potom mozes za 10 rokov kontaktovat, kedze stavim aj 5000e, ktore mam na to, ze nikdy nedosiahnu svetovu spicku, to je ako keby som si stavil na favorita v stavkovej kancelarii s kurzom 1,00001 :)
04.07.2013 - 15:47:30
00
ty sa tu prezentujes ako nejaky popredny pretekar slovenskych maratonoch...

Sorry, toto máš odkiaľ. Toto som nikdy nikde nenapísal!!!!
04.07.2013 - 15:53:37
00
Keby si mal za sebou absolvovaných pár maratónov, písal by si úplne ináč.

vyplyva to z tvojich "silnych" reci, ako keby si obisiel za rok najmenej 20 maratonov a mas skusenosti takzvaneho slovenskeho profika ^_^
rada pre teba, nesnaz sa vzdy pripojit ku stadu, prejavis len svoju hlupost :)
04.07.2013 - 15:57:47
00
rada pre teba, nesnaz sa vzdy pripojit ku stadu, prejavis len svoju hlupost :)

Pozri si príspevky tejto diskusie spredu. Bol som to ja, kto tu napísal prvý príspevok s umiestním Juhasiek na majstrovstvách sveta.
Nemusel by si urážať a zhadzovať ľudí bez príčiny.
(desiatku mtb maratónov ročne absolvujem, zorganizoval som mtb maratón ...)
04.07.2013 - 16:04:13
00
presne, napisal si, ze super (umiestnenie), naco reagoval aj duracer tym, ze to tak super zase az nebolo, ja som sa nahlas pridal, ze naco tam sli, ale potom som pridal, ze si urobili vylet a preto sa tu somnou hadate, ze nemam pravdu, no tak nemam, neurobili si vylet a vybojovali tam popredne umiestnenie, to asi je pravda, tak nech sa paci :)
04.07.2013 - 16:08:04
00
stale lepsie roflex :lol:
04.07.2013 - 19:50:15
00
stax, ty si dobry traged :D precitaj si prvy milsov prispevok a potom tento na ktory si reagoval a najdi tam nejaky nezmysel na ktory poukazujes :)
04.07.2013 - 20:55:27
00
vravim ze stale lepsie.
este naloz niekomu dalsiemu o kom nemas najmensiu paru a ku komu by si mohol prejavit aspon malicku trosku ucty. jaaaj sorry ucta - skus pohladat tu http://www.slex.sk/index.asp
a nemusis nic odpovedat uz si aj tak napisal viac ako bolo treba ;)
04.07.2013 - 22:51:08
00
Roflex skus si najst sport a byt 44 alebo 49 na svete ani keby boli MS v blbosti by si sa neumiestníl,si este mlady na to aby si vela veci pochopil,zatial len dokazes ponizovat inych ,baby davaju vsetok volny cas svojej mtb zalube,staci si pozriet ich cas na maratonoch a pozriet si celkove umiestnenie, napriklad MS Slovenska a kolko chlapov porazia.Trenuju po praci a ich financne moznosti su take ake su apreto sa zobud a neporovnavaj neporovnatelne.Ak povazujes MS za vylet tak si na obrovskom omyle.Len pre teba kazdy pocul vetu usporiadatela,bez ohladu na vysledok , kazdy kto zdola tuto narocnu trat je majstrom sveta.Teraz uz len zreba pockat na teba a ty to Slovensku ukazes,ved si na horale prihlaseny,tak sa ukaz...Pekny den ti prajem...
05.07.2013 - 07:40:10
00
zial, je to vylet, lebo tam nic nedosiahli, ja idem na horal tiez na vylet, kedze tam nic nedosiahnem, iba dojdem(ak nebude technicky problem) takze to je stejne ;)
05.07.2013 - 13:09:53
00
zial, je to vylet, lebo tam nic nedosiahli, ja idem na horal tiez na vylet, kedze tam nic nedosiahnem, iba dojdem(ak nebude technicky problem) takze to je stejne ;)

JJ nema to vyznam,kazdy sportovec na svete ktory pride po 40 mieste je na vylete,,klobuk dole nad tvojim myslenim,,ked raz budes 40 na svete tak mi prosim daj vediet,,aby som vedel kde si bol na vylete,,,,,,,
05.07.2013 - 15:40:22
00
Tak tvrdeniami "som 40., 44. resp. 49. na svete", by som sa teda moc neohanal a neutesoval.
Na svete je plno tak profesionalnych ako aj amaterskych cyklistiek, ktore na MS z roznych pricin nestartovali a dokazali by v pohode zajst lepsi cas, ako bol 40ty cas v poradi (+1h:08min na cas vitazny).

Vierohodnym ohodnotenim vykonu pretekarov, ktori nebojuju o popredne umiestnenie je strata na vitaza, nie umiestnenie samotne. ;)
05.07.2013 - 18:58:02
00
s tým sa dá súhlasiť.ja to vidím tak,že každý ma svoj kus pravdy akurát to treba tak normálne podať.
05.07.2013 - 19:04:47
00
keyboard_arrow_up