Chtel sem víc, víc hraček, víc žvejkaček... asi toľko, ja som nepovedal nikdy DUAL, ja som len vyslovil svoj názor že nemám potrebu skúšať nové veci keď som spokojný s tou starou, a keď aj niekedy vyskúšam DUAL a bude sa mi zdať lepší naznamená to že hned budem utekať do shopu a kupovať nové radenie.
16.05.2007 - 13:29:52
00
myslim inak ze dualy a rapidy sa tu uz riesili v nejakej teme, nie?? suhlas s Raver-om.. a najma s PaliG :) a tiez aj suhlas s tadeasom - tiez mi RF vyhovuju a u mna je to dost o zvyku, takze pokial mi vyhovuju a som na ne zvyknuty, tak nemam potrebu skusat dualy.. aj napriek tomu som mal v ruke deore a to je dopad.. mozno LX abo XT je super, to neviem.. tak ci onak, aj keby bolo lepsie, tak presne co pise tadeas - to neznamena, ze hned budem utekat a menit radenie.. navyse sa mi paci ked si mozem zmenit aj brzdovu paku nezavisle na radeni :)
16.05.2007 - 13:57:26
00
Inač si myslím, že jedna nevýhoda DUALOV tu je, a to tá, že keď ti niečo na ňom odíde, napríklad pri páde, buď zlomíš páku alebo niečo iné, tak musíš kupovať nový DUAL. Na druhú stranu, keď máš RAPID a niečo sa mu stane, tak vymeníš iba radenie a brzdu stále máš. Takže máme tu PRVÚ NEVÝHODU DUALOV.
16.05.2007 - 14:35:21
00
Inač si myslím, že jedna nevýhoda DUALOV tu je, a to tá, že keď ti niečo na ňom odíde, napríklad pri páde, buď zlomíš páku alebo niečo iné, tak musíš kupovať nový DUAL. Na druhú stranu, keď máš RAPID a niečo sa mu stane, tak vymeníš iba radenie a brzdu stále máš. Takže máme tu PRVÚ NEVÝHODU DUALOV.

tak tak, tá moja posledná veta hovorí v podstate to isté
16.05.2007 - 14:57:14
00
uz som sa na biku za ten cas co mam dualy parkrat seriozne vystrel ale zeby som ich odlomil? parkrat to prehodilo ale lamat sa to skor urcite nelame(minimalne podla mojej skusenosti)...
16.05.2007 - 16:07:18
00
Inač si myslím, že jedna nevýhoda DUALOV tu je, a to tá, že keď ti niečo na ňom odíde, napríklad pri páde, buď zlomíš páku alebo niečo iné, tak musíš kupovať nový DUAL. Na druhú stranu, keď máš RAPID a niečo sa mu stane, tak vymeníš iba radenie a brzdu stále máš. Takže máme tu PRVÚ NEVÝHODU DUALOV.

ja dam 1 vyhodu dualov pri pade - ak sa ti pretocia rajdy, tak ti brzdova packa neorype(pripadne horsie) hornu ramovu trubku, lebo tam nie je napevno ale preradi (neviem teraz ktorym smerom)
16.05.2007 - 17:12:42
00
(neviem teraz ktorym smerom)


no, to zalezi od toho ci mas inverznu alebo normalnu prehadzovacku :wink:
16.05.2007 - 17:14:03
00
Ak jazdis co len trocha technicky, chod do RF..
16.05.2007 - 20:49:08
00
Ak jazdis co len trocha technicky, chod do RF..

prečo myslíš?? ja jazdím technicky a RF mi vyhovujú, ale celkom by ma zaujímalo prečo myslíš že by dual nebol vhodný pri technickom štýle
17.05.2007 - 16:42:01
00
Mne dualy sadli a to uz som vyskúšal veľa všeličo.
Mám rád dualy
17.05.2007 - 21:44:42
00
mozem hlupu otazku? tie dual radia tak ako na cestaku? lebo ak je to podobne tak mi to pride pre xc a podobne lepsie riesenie ako rapid
22.05.2007 - 14:15:41
00
mozem hlupu otazku? tie dual radia tak ako na cestaku? lebo ak je to podobne tak mi to pride pre xc a podobne lepsie riesenie ako rapid

ked packou hybes hore/dole tak radis... brzdi sa s nimi ako s normalnymi packami.... :P
22.05.2007 - 15:10:18
00
Ja mam teraz dualy, predtym som mal rapidfire, myslim ze dualy su dobra vec, samozrejme ze kazdemu je dobre nieco ine, ale aj by som sa k rapidfire urcite (pokial by to v buducnosti dovolovaly peniaze) nevratil. A chcel by som sa spytat ako to je s hydrami. da sa na shimano deore lx dualcontrol, kde mam teraz v-brake tektro dat aj hydraulicka brzda??
10.06.2007 - 17:10:09
00
A chcel by som sa spytat ako to je s hydrami. da sa na shimano deore lx dualcontrol, kde mam teraz v-brake tektro dat aj hydraulicka brzda??


nie neda.... musel by si si kupit dualcontrol packy pre hydraulicke brzdy
10.06.2007 - 17:32:33
00
dakujem ja som si to myslel tiez len som si nebol isty. A neviete kolko stoja paky dual control na hydraulicke brzdy, kompatibilita deore lx s inymi shimano brzdami, dualmi.
11.06.2007 - 10:03:31
00
keyboard_arrow_up