dnes poobede cestou z prace som na Cerovke v druhej casti za asfaltkou na Kacin smer Maly Slavin) stretla chlapika so psom :^) , kusla som si do jazyka, lebo mal snahu uhnut aj uhol a vyzeral tak trochu divne. :?: Najhorsie bolo, ked som zistila, ze bezi za mnou, tak som spanikarila a urobila si asi rekord v strednej casti v tom jemnom stupani :lol:
23.08.2013 - 20:14:50
03
bezal za tebou ten chlapik ci ten pes ? :D
23.08.2013 - 20:17:42
00
ten chlapík na psovi cválal
23.08.2013 - 20:18:57
01
:rofl: ten chlapik
ale asi som to zle vyhodnotila zrejme si bol zabehat na Cerovke so psom, pako
23.08.2013 - 20:28:08
00
silva podla mna sa prechadzal az jak zbadal tvoje pozadie rozhodol sa ze ked ta nechyti tak si aspon zasportuje :-D
23.08.2013 - 20:29:34
00
:D :D :D :*
23.08.2013 - 21:04:15
01
komáre ešte sú či už to zabalili ?
23.08.2013 - 21:05:16
00
komare som nestretla, bud mi nestihali, alebo neboli :P
23.08.2013 - 21:12:11
00
Dnesny svetluskovy pribeh bol ovplyvneny rannou lenivostou vstat skor, aby som stihal pred poobednou vybehnut este na bike tak som si zbalil aj rezervnu baterku k svetluske a celu zmenu spekuloval kam sa dnes pojdem vyvencit i dospel som k zaveru, ze by to chcelo skusit nocnu cerovku....povedal som kolegovi z Marianky, ze dnes ho odprevadim no nakoniec odprevadzal on mna az na maly slavin skoncila pracovna doba nahlasil som mladej neskorsi prijazd z prace nahodil vystroj a vyrazil s kolegom po ceste z VW Slovakia cez Zahorsku do Marianky a otial na maly slavin ....po ceste sa pytam kolegu ci mu svieti svetlo a on hej ale pri mojej svetluske to moze aj vypnut a ani nezaregistrujeme rozdiel hned si vypytal adresu odkial som ju kupoval .....a tak sme si slapali a debatili az sme boli za Mariankou a zrazu oproti svetielka reku nejaky biker asi tiez si dava night ride vyklul sa z toho zvlastny cykloturista, prva vec co sa nas pytal, ze co to mam za fajne svetlo, ze som ho oslepil a ze teraz nevie kadial ma ist inak chlapik mal k bicyklu pripevnene tri kufre, alebo co to bolo aj rozpraval nejak podozrivo, bud si dal o poldeco viac, alebo mal o kolecko menej ......no posvietil som ujcovi na spravny smer a my sme sa tiez pobrali smejuc na to, ze pana asi vykopla zena z domu....po chvilke sme boli na malom slavine tu sme s kolegom prehodili este par viet a kazdy to napalil opacnym smerom, ja po cerovke na zeleznu studnicku a on naspat do Marianky......ja som nasadil take stredne opatrne tempo(nieco medzi tmaxom a slimakom) a uzival som si cerovku ked tu zrazu asi po 2 km som zacul mierne puk a svetluska mi svietila na vajca wtf ....zrada, gumicka co drzala svetlusku na drziaku na prilbe prdla, fasa rezervnu nemam, aj som si uz minule hovoril, ze co budem robit ked sa mi toto stane no chvala bohu, ze mam tejpovacku v batohu na zapastie a pre pripad nudze ....ofacoval som to nastavil spravnu polohu a frcal dalej pekne svizne co mi to odvaha a dosvit svetlusky dovolil hore dole dolava a doprava klopime a pre istotu aj nozka isti pripadne necakane ustrelenie ....tolko krat som este na cerovke nohu v zakrutach nevykopaval ....ale aspon som si to celkom obstojne natrenoval pre buducnost.....inak ukazovalo mi to od 13 -15 stupnov ale nebolo mi vobec chladno......dosiel som stastne na koniec cerovky z usmevom od ucha k uchu .....no ale este v zjazde k rotunde sa mi nejako splasila kobylka a uz bolo len noha z pedalu a heey heyy hoooowhoow noo moja moja ustal som sice zo zeleznej na dlhe diely to bolo este par km, ale uz tu o tom nebudem to uz bola taka rutina .....gramaticku korekturu som si uz objednal, ale zatial kurier nevolal ...mimochodom za to, ze mi zachutilo jazdenie v noci moze jednoznacne silva :-D....bru noc a do svetluskovania
05.09.2013 - 01:22:52
00
Som čakala na konci príbehu že na cerovke si opäť stretol ujca s kuframi :D
05.09.2013 - 08:40:14
03
na cerovke som prvy krat nestretol ani nohu asi to bolo tou nocnou hodinou :-D ....ale zato ked som sa vynoril spoza jednej zakruty trocha ma vystrasil jeden vtak co sedel na pniku a vystartoval ked som sa priblizil neviem ci videl video s gee athertonom a chcel si to so mnou rozdat na ferovku alebo len akurat zahliadol veceru :-D no kedze nemam skills ako gee tak som to nechal pre tento krat tak :-D
05.09.2013 - 09:53:01
00
útočná sova, raz tak vyštartovala po mojej polovičke, bolo to dosť na tesno
05.09.2013 - 11:26:13
00
milsu kdessi si sa pytal v akom stave je Cerovka, tazke dnes, blata nie vela na to co prsalo,
a jeden padnuty strom priemer cca 40 cm vid mapka niekde v miestach kde je oranz sipka

Prílohy:

Bez názvu.png
Bez názvu.png 318.18 KiB thumb_up0thumb_down

22.09.2013 - 18:58:41
00
To je asi tam, ako je kus luky ? Tam tie stromy nejako moc padaju
22.09.2013 - 20:37:00
00
siel som cerovku vcera aj vo stvrtok poobede. Pri zaciatku od jazera bola zltou farbou zastriekana cedula pri stlpiku na zemi. v sobotu tam uz nebola vobec. inak je znacenie po trase v poriadku, len na zaciatku je len zlty stlpik bez cedule.
06.10.2013 - 19:24:42
00
keyboard_arrow_up