Tiež ti prajem rýchle uzdravenie a nachrbáte spať si zvykneš. Ja som tak bol 3mesiace a prvý x na bruchu bolo jaaaaaj super. :)
30.08.2013 - 18:51:15
00
Pekny prispevok.. :y: Byt adminom, urcite by som to posunul na clanok. Takto to zapadne vo fore..
01.09.2013 - 17:24:15
03
Niet co dodat. Tvoj anjel strazny mal uspesny den. Skore uzdravenie! A hlavne neponahlaj sa tak skoro prezit svoj zivot.
01.09.2013 - 21:31:28
00
Viac ako 1300 nahliadnutí? Wooow! Netušil som, že článok až toľkých zaujme. Dúfam, že tí čo aj prečítali článok sa aj pobavili.
Ešte raz ďakujem za všetky povzbudivé slová.

Síce výsledok delenia a štrukturalizácie kostných buniek s následným ukladaním vápnika bude známy až v októbri, slušnosť káže ukončiť túto tému, ajtak zapadne do zabudnutia...

Epilóg:

Domnievam sa, že zaistená cesta s fixným lanom viedla pod zamrznutým snehom. Ja som sa chcel vyhnúť tomu svahu, a preto som zvolil alternatívu "najkratšia cesta medzi dvomi bodmi je priamka".

Cena korzetu bola 320 EUR. Poskytol som kreditku aj s PIN kódom tete z protetiky a ona vykonala nákup a vrátila sa aj s pokladničným blokom a faktúrou.
Zdravotná poisťovňa na Slovensku prepláca len do ekvivalentu ceny tej istej ortopedickej pomôcky na Slovensku (maximálne 65-70 EUR), za podmienky že sa neklasifikuje ako individuálna ortopedická pomôcka na mieru.
Vyplnený formulár úrazového hlásenia, fotokópiu prepúšťacej správy z nemocnice a originál faktúru korzetu s pokladničným bločkom som poslal do rakúskej poisťovne, kde mám platné poistenie do hôr.
Z celkovej ceny korzetu odpočítali 70 EUR ako spoluúčasť (čo je aj maximálna možná hodnota spoluúčasti) a 250 EUR mi previedli na účet. Likvidátor poistných udalostí sa s tým dlho nepiplal, spolu s medzinárodným bankovým prevodom to trvalo 7 pracovných dní od odoslania dokumentov.

Plány a destinácie do budúcna už mám, ale v prvom rade musím získať späť svoju kondičku...
04.09.2013 - 17:23:48
04
Dnes som sa po >65 dnoch konecne zbavil korzetu. Stavec sa zrekonstruoval krasne, ale predklonit sa este neviem. Zacinam rehabilitaciu...
Odteraz spim opat na bruchu, jazdim na biku namiesto MHD a zacinam nahanat stratenu kondicku.
:-)
18.10.2013 - 20:53:41
08
gratulujem, prajem rýchle úplne vyliečenie
18.10.2013 - 22:00:12
00
Takýchto článkov by tu mohlo biť viac ! PS:nemať rodinu a malého syna, rad sa pridám na podobný výlet.. možno tak v 50ke keď ma to doma už baviť nebude :D
19.10.2013 - 08:23:27
00
viperkiler
Tato tema je uz uzavreta z toho dovodu, ze nic nove sa pridat sem neda. Ale odpoviem ti, ajked to bude trocha Off Topic.
Planujem pridat este par pribehov, ale to zverejnim v teme Pesia Turistika. Ajtak je uz tolko tem, az to je neprehladne... (napr. Hlasovanie: Fotografovanie a Fotky bez zaradenia, alebo Kluby, legislativa v ktorej je tema osvetlenie, ajked Osvetlenie je tiez zvlast tema).
Tento clanok mal pre mna osobitny vyznam, preto som ho dal ako samostatnu temu.
Vsimol som si tiez, ze ludia radsej pozeraju obrazky, ako citaju. Su uzivatelia, ktori dennodenne citaju a vsetko, aj keby to malo 10 stran, ale je ich velmi malo. Aj z toho dovodu napr. Grossglockner ma minimum textu ale viac obrazkov.
Ja sam citam vsetko, ale nekomentujem vsetko. Kym je vonku taketo krasne pocasie, radsej som v pohybe, ako pred PC.
Komentar ako tvoj, vyjadrujuci dopyt samozrejme potesi a budem sa snazit, aby to, co planujem zverejnit, bolo aj zaujimave...
Este cervo by mohol vyriesit zdielanie dokumentov (nieco podobne ako MS Sharepoint) a potom by som mohol zdielat par dokumentov tykajucich sa zimnych sportov. Ale o tomto zatial viac neprezradim... hehehe
01.11.2013 - 18:25:00
02
Takýchto článkov by tu mohlo biť viac ! PS:nemať rodinu a malého syna, rad sa pridám na podobný výlet.. možno tak v 50ke keď ma to doma už baviť nebude :D

Pre kristoverany, takýchto článkov čo najmenej :tmi:
01.11.2013 - 20:11:29
00
keyboard_arrow_up