Dobre ránko,

Pači sa fotky zo včerajšieho maratónu v Pružine.

http://www.bikeclubnestich.sk/

Prílohy:

DPP_27148-1600x1200.jpg
DPP_27148-1600x1200.jpg 357.37 KiB thumb_up0thumb_down

08.09.2013 - 07:30:22
02
Tento maratón som absolvoval prvýkrát a tu je pár mojich postrehov:
Plusy: + značenie trate(trať som vôbec nepoznal a ani raz som nemal problém, že by som nevedel kam mám ísť)
+ pozorní a pripravení regulovčíci
+ prijatelné štartovné
+ dobrý guľáš
+ pestrá paleta občerstvenia na trati
+ časti trate vedúce po lúkach boli vykosené
Mínusy: - utrasené nevyjazdené úseky po lúkach (ide skôr o to, že ma nebaví jazda po takom teréne)
Musím priznať, že keď som sa prihlasoval na tento maratón mal som určité obavy. Predsa len Pružina je malá dedina a organizovať maratón nie je zrovna najľahšia úloha. Organizátori dokázali, že keď sa chce, tak sa dá.
08.09.2013 - 19:18:21
00
ja by som povedal, že jediným plusom bol ten guláš, ktorý bol fakt dobrý :D ,,zle som odbočil na jednej s neoznačených križovatiek a prišiel som o tretie miesto :( a fakt veľmi často som váhal kam ísť, hlavne v závere. To hrkanie po lúkach mi išlo na nervy ale tak na to sa sťažovať nikto nemôže keďže to k tomu patrí :)
08.09.2013 - 19:42:09
00
Nejaké foto:
FOTO
08.09.2013 - 20:13:16
00
Čo mne vadilo? Na začiatku ma pri nástupe do terénu skoro porazilo a nebol som sám. Ten lievik bol iný eliminátor... Keby som trať poznal, tak by som sa napchal na štarte do predu aj za cenu ostrejšej "výmeny názorov". Odhadom som tam stratil možno aj 5 minút, tlačiť to v grupete s tými čo neodhadli prevod a precenili sami seba je na palicu. Ak sa trať nezmení, tak s týmto treba čosi robiť - riešení sa ponúka niekoľko.
A ten výstup na druhý vrchol na 40-tke... To už cyklistikou moc nevoňalo a v prípade mokrejších pretekov by to bol čistý mordor.
Ostatné bolo všetko super, nezablúdil som, aj keď som zo dva krát tápal a toľko fotiek nemám zo žiadneho iného maratónu - fotografom veľká vďaka.
Budúci rok zase, ale len na polovičnej.
09.09.2013 - 12:23:57
00
keyboard_arrow_up