Nič konkrétnejšie som o tejto stránke na MTBiker nenašiel, hádam sa niekto nájde s nejakou skúsenosťou.... majú až príliš lákavé ceny
26.10.2013 - 20:56:59
00
Su tie ceny lakave aj ked si priratas clo a DPH?
26.10.2013 - 21:00:53
00
Clo a DPH ozaj nemusí riešiť, keďže peniaze im prídu na účet ale nič nepošlú na 100% :D Nechápem ako sa stále dokáže niekto podobnými stránkami zaoberať a zakladať nové témy kvôli nim. Však stačí vyhľadávať, nájsť staršiu tému kde je vysvetlené prečo je to podvod, pre dobro ostatných napr. hodiť príspevok že ešte existuje takáto stránka založená na podobnom princípe a pohnúť sa ďalej.
26.10.2013 - 21:10:20
00
Objednavat bike z Indonesie pricom najprv musis prevodom zaplatit a potom 14 dni cakat kym ti dorazi ... pouzivaj rozum! Ten bike uz urcite nikdy nedorazi, ved preco by aj mal ... platba bola zrealizovana, peniazky su prevedene a do Indonesie je daleko, aby sa siel stazovat. Okrem toho cela ta stranka je pofiderna, nie je na nej ziadny feedback od kupujucich.
26.10.2013 - 21:34:52
00
tému som založil, lebo som o tej stránke v podstate nič nenašiel, nechystám sa objednávať nič. na fóre boli viacerí, ktorí nahadzovali link z tej stránky a hodnotenie o nej žiadne... tak preto
26.10.2013 - 21:40:59
00
Ked chces kupit novy bike tak bud zo Slovenska, z Ceska, pripadne z Nemecka ... ziadne ine krajiny by som neriskoval. Vzdy overene obchody, s ktorymi ma niekto realnu skusenost, na cene sa da dohodnut, pripadne pockat na vypredaj. Ti exoticki obchodnici to maju velmi dobre premyslene, celkovo tento system funguje celosvetovo a netyka sa len bicyklov, ale vsetkeho co sa da kupit a ludia vo vidine, ze usetria nejaku mincu tomu podlahnu, ale happyend sa nekona, len pridu o svoje peniaze.
26.10.2013 - 21:51:28
00
keyboard_arrow_up