Mna uz to pocasie nenormalne stve, aj s tym blbym vetrom, takto by leto nemalo vyzerat podla mna.... Confused

neni si jediny s takym pocitom


no, a to som sa pozrel na predpoved na tento tyzden, a uz nemam slov...
20.07.2008 - 22:55:00
00
to BikerMarco : aj mne to presne tuka najviac na tychto prevodoch, ale neznie to ako skripanie, ale pravidelne tukanie ked krutim, neviem stale, bol som sa prejst na bajku, nebolo to vobec pocut-uz som si myslel, ze nebude a potom to zacalo...
snad to je len blbosticka, aj ked vadi mi to dost, pretoze sa citim ze daco nefunguje tam dobre ked to take zvuky vydava :wink:
20.07.2008 - 22:58:58
00
presne tak... vada to určite nebola ale neznesiem ked mi niečo puka, tuka, klepoce...
a teraz ešte ku mne.. .to mletie orechov - pedale to neboli dnes som ich odmontoval prečistil premazal a nič... stale to robi ... nechapem to ... v blizkej dobe to vidim na servis.. ale najprv ešte poviem tatovi nech sa na to pozrie
21.07.2008 - 11:59:35
00
takže dnes som bol v servise no a zistilo sa že moj pukajuci stred neni stred ale vydr*kane 7kolečko v zadu a vytahana reťaz :lol:
21.07.2008 - 19:55:02
00
taktiez mam problem s pukajucim stredom - oskou, dost neprijemny zvuk to vydava len pri udrziavani rychlosti ( pri silnom sliapani resp. tahani za SPD tento problem nemam), pokusal som sa narychlo zhodit kluky no bud to nerobim spravne alebo som pil malo mliecka :oops: (mliecko teba na mysli nemam :lol: ) kym skoncim v servise da sa s tym nieco spravit? resp. mal niekto uz teno problem?
19.05.2009 - 15:28:56
00
Mne na poslednom výjazde pukal stred. Ale nakoniec sa zistilo, že to nie je stred, ale že mám povolenú kľuku. Našťastie parťák mal potrebný imbus so sebou, tak som to dotiahol. Po hodine sa mi povolila zase druhá.
Ale, ak sa kľuky dobre zakusnu na osku, treba použiť sťahovák, ak ho nemáš, skoč do servisu, alebo si ho kúp.
19.05.2009 - 15:44:13
00
caute pukači. mne pukalo ale uz nepuka.prirodzene,bola to vybehana stredova oska.dal som novu
19.05.2009 - 16:15:43
00
mne "pukalo" po prvých 100 km. Tak som prisiel do servisu (v ramci zaruky) a chlap mi povedal ze ich slabo dotiahol (kluky) ked mi ich montoval- den bez bicykla a pukanie je prec :)
19.05.2009 - 17:53:34
00
dnes to este skusim rozobrat (kluky) staci imbusakmi?
19.05.2009 - 18:10:42
00
podľa mňa to bude tým blbý prevodom, pretože reťaz je dosť do kríža pri prevode 3-4 tak sa nečudujem...a pritom sa dosť ničí reťaz, najväčšia píla, kazeta a šalter...takže zváž radenie...
19.05.2009 - 18:17:45
00
dnes to este skusim rozobrat (kluky) staci imbusakmi?


ak chces zhodit kluky z osky tak zalezi od toho aky system uchytenia je, tiez moze byt ze mas samostahovacie sroby
ved skus len imbusy a uvidis ci to pojde
19.05.2009 - 18:48:22
00
podľa mňa to bude tým blbý prevodom, pretože reťaz je dosť do kríža pri prevode 3-4 tak sa nečudujem...a pritom sa dosť ničí reťaz, najväčšia píla, kazeta a šalter...takže zváž radenie...

nezabudni si nabudúce pozrieť dátum prvého príspevku :mrgreen:
19.05.2009 - 22:19:42
00
Mne to naposledy zacalo praskat, citil som to do pedalov hlavne. Robilo mi to ked som slapal hore kopcom, po rovine alebo ked som nevyvynul taky tlak tak to nerobilo. Dnes som pre istotu vycisil pedale a vyskusal v byte. Opel som predne koleso o stenu a tlacil do pedalov silno, postavil som sa silno som tlacil. Vtedy sa to prejavilo, zadna stavba trochu sa hupala a zacalo to pukat. Skontroloval som vsetky skrutky na zadnej stavbe a jedna ta najvacsia a kde je najhlavnejsie lozisko na zadnej stavbe bolo trosku uvolnene. Vsetko somto dotiahol a znova som vyskusal. Uz mi to nespravilo, tak dufam ze to bolo v tom. Najblizsiu jazdu to otestujem...
29.10.2013 - 14:13:21
00
keyboard_arrow_up