Stax vďaka za odpoveď. Chcel by som to na AM jazdenie, hlavne aby sa neprehrievali a boli aj dostatočne silné. Vážim okolo 86 kg, čiže s batohom okolo 90 kg tak by to malo čosi vydržať(čo určite zvládnu oboje, ale ktoré lepšie?) Mal som zatiaľ vyhliadnuté Shimano keď ich všetci tak vychvaľujú a chcel som xt-čka s ice tech kotúčmi 180/180 mm. Už som bol takmer na 100% rozhodnutý pre Shimano, no zaujali ma aj tie Formule najmä tou výraznou zľavou, tak teraz trochu váham čo zobrať
aj keď oboje budú asi výborné. Tak budem rád ak ešte niekto poradí a napíše ešte nejaké pre a proti na jedny či druhé. Vďaka :)
13.11.2013 - 17:50:28
00
3ja skladame bicykle na rovnakych ramoch - u mna T1, druhy spolubiker berie XT a treti X.0 Trail. vsetky maju svoje pre a proti.
13.11.2013 - 23:42:42
00
To mi je jasné :) asi ako každá vec má svoje + aj -. Skôr ma to zaujímalo konkrétnejšie uviesť v čom spočívajú výhody jedných oproti druhým . Ale pravdepodobne zostanem pri Shimane, lebo chcem najskôr predať svoje elixíry a kupovať až potom, snáď sa to podarí do vianoc, no najneskôr do jary chcem nové. Takže uvidím. Nemôžem si pomôcť, ale na xt-čkach sa mi nepáči páčka, aj som rozmýšľal skombinovať xt prasa s xtr trail pákami čo by vyzeralo parádne, len tá cena tých pák je dosť pálka, asi ako každý komponent z xtr sady. No možno nakoniec skončím s slx-kami a ice tech kotúčmi, čo sa mi zdá asi naj voľba cena/výkon.
15.11.2013 - 14:50:06
00
osobne,jazdil som saint (2010) potom koli odľahčovaniu som prešiel na formula the one a,už iná brzda ako formula na mojom stroji visieť nebude ,tvar páčky ,modulácia ,brzdna sila mi maximálne sadli a k tomu super vaha.
15.11.2013 - 16:29:15
00
keyboard_arrow_up