mne to robilo tiez na magurach (julie 2008), ked som vzadu vymenil platnicky (pravu za lavu), lebo jedna bola viac osuchana, skusal som aj nastavovat, a prd z toho, musel som to dat naspat, mam sice nove, ale az na jar nahodim, zatial skusim pobrusit ako tu pisali 8)
PS. inac ten zvuk je dost husty :emo:
16.09.2009 - 22:07:17
00
Zdravím pani
Riešim tento problémom už nejaký ten čas ( až príliš dlho na môj vkus ) vyskusal som úplne všetko čo tu je napísane a aj to čo tu nieje. Od nadstavenia cez odmastenie a prebrúsenie až po výmenu kotúčov . No bohužiaľ nepomohlo nič . Mam hydrauliku XTR a 203 / 180 kotúče ..... Rezonuje to úplne cele . Prebrusoval som platničky niekoľko x - odmasťoval som to snad 100 x a je to cele na ***** .
Jedine co som od sledoval je ze známi co ma podobný bike iba slabšiu hydrauliku v živote sa tých brzd ani nedotkol ma ich zasraté ako presa a nevydajú ani hlásku ....
***** na to ... ! :D
16.02.2014 - 22:01:07
00
silne rezonancie som mal aj ja na starom hlinikovom fulle. asi to bude ramom, alebo mozno aj vypletom kolesa.
ak mas moznost, skus si pozicat ine koleso od niekoho a vyskusat.
16.02.2014 - 22:09:37
01
prekontroluj vyplet ci nemas prasknutu,povolenu... spicu...
17.02.2014 - 12:07:03
00
Mal som presne rovnaký problém s Magurami Louise a tiež mi nič nepomáhalo, skúšal som prebrusovať, odmasťovať platničky aj kotúče, vymenil som predne platničky za zadne, dal som nové platničky, prebrusoval som styčné plochy, rám-adaptér, prasa-adaptér, vymenil som predné a zadné prasa - to pomohlo ale nie na veľmi dlho, konkrétne do prvej jazdy v daždi :D . Riešenie bolo nakoniec celkom jednoduché - jeden hodinový zjazd v tatrách po čom mi až smrdeli platničky a následný deň na Malimom Brde a od vtedy sa mi to nestalo ani raz.
17.02.2014 - 15:29:14
01
keyboard_arrow_up