Aj logov môžeš nahrať viac, kľudne aj 5, závisí to od zvolenej hustoty logovania. Je to obmedzené veľkosťou pamäte. Inak si to pochopil správne.
23.02.2014 - 11:27:43
00
Inak mal si nejaké problémy s tou 9.1 alebo niečo na čo by si mohol budúceho majiteľa upozorniť alebo odradiť od kúpy ? :D
23.02.2014 - 18:53:54
00
Hej je to orginál, všetko som to kúpil pred dvoma týždňami. Už ma to štve , že si s tým neviem radi...

uz sa ti niekedy podarilo nieco stiahnut z toho roxu 9.1 do pc? uz som ti to pisal mailom ze z telepatie som mal vzdy 5. takze bud sa rozpises co mas vlastne za problem a popis typu "nejde mi to" si nechas pre predajcu co ti to predal alebo si to vyries rovno s tym predajcom. taka zakladna otazka. manual si cital?
23.02.2014 - 21:08:40
00
Ahoj , jasné manuál som čítal. Písal som Ti , že tri krát som si trasu stiahol. Presnejšie 9.2, 10.2 a 15.2 2014. Po 15-tom mi nejde stiahnúť nič spojím sa cez dokovaciu stanicu s PC ale to je všetko import dát neprebehne. Skrátka to nejde čo Ti mám ešte viac napísať k tomu?
23.02.2014 - 21:57:13
00
Jak tu čitam o problemoch 9.1 /momentalne mam 1909 / ani sa mi ju nechce kupovať. Rozhodoval som sa medzi ňou a Garmin 800. Čo teraz ? Laco aky maš na to nazor?
23.02.2014 - 22:06:25
00
Ja som s ROX 9.1 nemal žiadne problémy, ani s pripojením k PC. To, čo tu čítaš, je asi ojedinelý problém, ktorý môže mať viacero príčin. Na 99%, podľa mňa, za to ROX 9.1 nemôže.
Edge 800 je mapová navigácia s funkciami cyklokomputera, ROX 9.1 je iba cyklokomputer. Sú to aj úplne iné cenové kategórie. To sa nedá porovnávať. Jasné, že Edge 800 má poriadne navrch.
24.02.2014 - 07:08:10
02
Ahoj , jasné manuál som čítal. Písal som Ti , že tri krát som si trasu stiahol. Presnejšie 9.2, 10.2 a 15.2 2014. Po 15-tom mi nejde stiahnúť nič spojím sa cez dokovaciu stanicu s PC ale to je všetko import dát neprebehne. Skrátka to nejde čo Ti mám ešte viac napísať k tomu?

tak ked sa nevies vyjadrovat ani ked som ti to 2x napisal tak ti to napisem treti krat.
"import dat neprebehne" mozno neprebehne lebo si neklikol na import dat lebo nevies ako sa to robi. co ja viem co ty robis alebo nerobis, ci mas vobec zapnuty rox ked to robis, ci mas dobry kabel alebo ti ho rozkusal domaci skrecok alebo potkan v pivnici? funguju ti ostatne veci v kombinacii s PC? ukaze ti data center ze ho mas pripojeny vobec? dokazes nahrat z a do roxu nastavenia do a z datacentra? skusal si iny usb port? skusal si update firmwaru na roxe? preco si myslis ze ti niekto bude vediet poradit ked napises ze ti to jednoducho "nefunguje"?
24.02.2014 - 14:27:03
00
Na roxe sa da robit update firmwaru?
24.02.2014 - 14:29:20
00
theruc počúvaj ma sem import dát neprebehne aj ked kliknem na import dát viem velmi dobre čo robím. Nie som taký blbý ako ty múdry. Rox mám zapnutý to dá asi rozum inak by som to tu neriešil. Nikto nič neprehrýzol a keby si riadne čítal , že raz trasu importujem , ale inokedy to skrátka importovať nejde!!! Nefungujú ani ostatné veci v kombinácii s PC. Datacenter ukazuje , že je pripojený , ale beztak nedokážem importovať. Nedokážem nahrať nastavenia ani z a do roxu a ani naopak. Jasné , že som skúšal aj iný port. A pýtam sa preto, či náhodou niekto nemal takýto problém. Ďakujem Ti za ochotu , bohužial neviem sa vyjadrovať. Update firmwaru na roxe som neskúšal a ani neviem ako sa to robí.
24.02.2014 - 16:32:39
00
tak to skus na druhom pocitaci. predpokladam ze si to neskusil lebo si to nenapisal kedze sa nevies vyjadrovat :) hned budes vediet ci mas problem s ROXom alebo s PC. odporucam ti precitat si tento tip. trochu ti to otvori oci http://linuxos.sk/wiki/ako-sa-spravne-pytat/
aby bolo jasne mam s tebou neskutocnu trpezlivost lebo ani za 7 dni co s tebou komunikujem som sa od teba nedozvedel zakladne veci a stale iba meles ze ti nieco nefunguje ale stale si nepopisal co sa stane ked a ako importujes data, ci vobec vidis ze tam mas novu jazdu, ci si jazdu ukoncil v ROXe, ci ju v ROXe vidis, ci si skusil iny kabel atd.
ked sa nevies vyjadrovat skus nahrat video
25.02.2014 - 07:58:52
01
Datacenter ukazuje , že je pripojený , ale beztak nedokážem importovať.


Predpokladám, že keď sa pozrieš do ROX 9.1 tak v menu "7 trips" a v menu "Logbook" máš nejaké dáta zaznamenané. Je to tak?

Hovoríš, že Datacenter ukazuje, že je pripojený. Predpokladám, že ROX 9.1 je v správnom móde. Keď spustíš Datacenter a pripojíš pomocou dokovacej stanice ROX 9.1 cez USB k PC vyzerá to tak, ako na obrázku nižšie? Je pri názve tvojho cyklokomputera zelené políčko svedčiace o pripojení? Objavia sa tam nejaké dáta na import? Po kliknutí na "Import data" to vyzerá ako na druhom obrázku? Vidíš v tabuľke nejaké dáta na stiahnutie? Keď dáta zaškrtneš a dáš stiahnuť, nič sa neudeje aj napriek tomu, že tie dáta tam sú a ROX 9.1 je stále pripojený (zelené políčko)?

Vieš stiahnuť "Total device values?

Odpovieš na všetky otázky vyššie? Ako to vyzerá u teba? Vieš priložiť skrínšoty s popisom?

Prílohy:

Bez názvu.png
Bez názvu.png 149.11 KiB thumb_up0thumb_down

Výstřižek.JPG
Výstřižek.JPG 90.41 KiB thumb_up0thumb_down

25.02.2014 - 08:52:11
01
ahoj tak podme otázku po otázke
áno dáta mám zaznamenané
presne tak ukáže mi všetko ako na skríne, zelené políčko pripojenia svieti a dáta na import sa neobjavia, ked kliknem na import dáta objaví sa presne ten obrázok
nemám v tabulke žiadne dáta nič sa tam neobjaví a stále som pripojený zeleným políčkom, skúšam to od začiatku februára a raz 22.2 sa mi to podarilo stiahnúť dnes to znova nešlo
25.02.2014 - 18:00:18
00
tu je total

Prílohy:

total device.png
total device.png 209.1 KiB thumb_up0thumb_down

25.02.2014 - 18:02:20
00
Takže v Rox 9.1 máš dáta v Logbook resp. v 7 trips. Prístroj je evidentne pripojený, vieš dokonca stiahnuť aj total values. Akurát tabuľka v okne Import data je prázdna, aj napriek tomu, že v Roxe tie dáta sú. Je to na neuverenie. Tejto možnosti som dával 1%-nú pravdepodobnosť.

Žiadna rada mi nenapadá. Je to asi na reklamáciu.
25.02.2014 - 18:53:04
00
Takže v Rox 9.1 máš dáta v Logbook resp. v 7 trips. Prístroj je evidentne pripojený, vieš dokonca stiahnuť aj total values. Akurát tabuľka v okne Import data je prázdna, aj napriek tomu, že v Roxe tie dáta sú. Je to na neuverenie. Tejto možnosti som dával 1%-nú pravdepodobnosť.

Žiadna rada mi nenapadá. Je to asi na reklamáciu.
25.02.2014 - 18:53:23
00
keyboard_arrow_up