Ja osobne tam dosahujem vyssie rychlosti, kameniste useky ma netrapia, tie preskakujem respektive sa im snazim vyhnut a aj ked prejdem nic sa nestane.

inak, zabudol som na super usek na ktorom sa bez brzdenia da dosiahnut vysoka rychlost - ako sa ide z bankova na jahodnu ale nie po cervenej znacke ale kusok napravo po takej sirokej kamenistej ceste az hore hore hore. Toto len naopak je super. Je to nehorazne kameniste ale uz som to dal bez brzdenia, je to super adrenalin, minule jak som stamade vyletel na bankov mi jedni typci co opekali tlieskali a hovorili ze som dobry :D:D:D

Nj, korene a kamene tam nie je problem obist/preskocit, ale mal som na mysli také dva dlhsie úseky, majú aspon 10 metrov. Tam musis trochu zbrzdiť a nezachrania ta ani skoky, ani natlakované duše. Aspon podla mojich skúseností... :wink:

Asi myslis úsek od posedu pod VN na Bankov. Je tam celkom vela kamenov ale kedze cesta je siroka, da sa to pekne vykrit. Dal som to tak ze som nebrzdil a pedaloval este o dusu. Tam sa však zase krotím, lebo sa bojim, ze mi do cesty vbehne nejake male dieta, od rodicov, ktorí tam opekajú... :(
06.07.2007 - 15:28:46
00
Jo, to poznám dôverne. Ale nadával som skôr, keď som šiel hore. :)


vsak po tabulu 17% je to v pohodicke, take vychadzkove, 17tka je kratka, ja som ju dal na 38ke pile, vzadu nieco lahsie, neviem ani co, ale za 17tkou jhe toho este dost, aby si sa dostal na to parkovisko v zatacke, ale rychlosti su tam celkom pekne,

raz by to chcelu uzavriet skycov-velke uherce a robit preteky, kto pride dole rychlejsie, nech sa moze rezat aj do druheho pruhu, pani to by boli 80tky :lol:
06.07.2007 - 15:44:45
00
ja som sa raz takto potesil ked som siel cestu medzi Zazrivou a Oravskou Lesnou cez Holu nad Klobucnou -1070mnm.bolo to este v zime ale uz bola ta cesta sucha. vysiel som na vrchol a tam chlapik s vysielackou ze ci by som chvilu pockal, ze robia testovacie jazdy novej Skoda Octavia. a takito boli este asi traja co uzavierali useky z opacnych stran. tak som pockal kym presli a len tak zo srandy sa spytal ci by to neuzavreli aj kym zidem dole. a on ze jasne bez problemov. tak som si siel tie 4 km dole kopcom po tej uzkej ceste bez obav ze by nieco vybehlo spoza tych ostrych zakrut. tak rychlo som tam este v zivote nesiel.az tak som si to uzival ze som v jednej takej zakrute skoro z cesty vyletel. dole som len zakyval tomu co to tam strazil. za nim uz asi 5 aut a pri prvom asi vysvetloval preco tam musia cakat. som zvedavy co im hovoril... :D
07.07.2007 - 22:08:34
00
joooooooooj to je brutal stastie ked taketo nieco stretnes...... :cry: preco to aj mna niekedy nestretne, na takom skycove alebo kde...
09.07.2007 - 10:18:21
00
keyboard_arrow_up