Z Modry 2x dlhá, 1x krátka.
12.07.2007 - 12:14:36
00
...a ja si dam pivecko a budem vas sledovat... :lol: :lol:
13.07.2007 - 17:23:36
00
no tak chupacabra ide umret na dlhu.. vzhaldom na najazdene kilometre za posledne dva mesiace to bude vesele.. snad do zotmenia aj dojdem.. :D
13.07.2007 - 18:33:55
00
dunajska streda dava dlhu! ! !
ideme dvaja - ked zomriet tak spolu!
dame nejake stretko - ludia z fora mtbiker?
13.07.2007 - 19:29:31
00
ja budem mat oblecene to tricko na ramene mam mtbiker aj s nickom mohli by ste sa aj vy volako vyfarbit do farieb mtbiker aby sme sa spoznali
13.07.2007 - 19:57:42
00
Dávam krátku. Červený Spešlík, citrónové ráfky. Budem určite neprehliadnuteľný, tak sa ozvite:)
13.07.2007 - 21:04:55
00
cervene dresy Chupacabra.. to sme my (ja, bracho, kamos)
13.07.2007 - 21:08:48
00
Mna by ste mali spoznat, budem Vam asi vysvetlovat trat..:o) Inak budem mat oranzovy ruksak, a najspinavsi bicykel pred startom..pridem z kontroly trate....strieborna Merida..asi stireborna nebude..:o))
13.07.2007 - 21:52:20
00
No tak čo borci? Akú sú pocity? Ja som veľmi spokojný. Bolo to super. Pred U Slívú(veľká asfaltka pred strmákom) som pichol, tak som sa posunul presne o 10 miest dozadu :(

Takže krátka trať, pozícia 60...smejte sa mi!!!
14.07.2007 - 20:27:17
00
Takze kratka trat pozicia 30 cas neviem presne 1:33 a volaco do 18r. 9 .
K maratonu dobry dobra trat len trocha zase sklamalo znacenie dost ludi pobludilo aj ja som hladal v 50 znacky dost tazko blatko bolo dakujem mojim wtb wiervolfom ze som volakde nehodil pstruha .
este mala nezrovnalost v cene startovneho nebola tombola to sa mi nepacilo. Inak pekny maraton ak budem moct pridem aj nabuduce.
To roman ak si bol na kratkej tak som ta stretol volakde v polke trati taku bordovu demu auron ale do tvare som ta este nevidel tak som nechcel ohlasovat cudzich ludi a este sa mi zdalo ze ty pojdes dlhu . Ja som bol obleceny v kellys mindury a na modrom Giante . to len tak naokraj :wink:
14.07.2007 - 20:34:52
00
Takze kratka trat pozicia 30 cas neviem presne 1:33 a volaco do 18r. 9 .
K maratonu dobry dobra trat len trocha zase sklamalo znacenie dost ludi pobludilo aj ja som hladal v 50 znacky dost tazko blatko bolo dakujem mojim wtb wiervolfom ze som volakde nehodil pstruha .
este mala nezrovnalost v cene startovneho nebola tombola to sa mi nepacilo. Inak pekny maraton ak budem moct pridem aj nabuduce.
To roman ak si bol na kratkej tak som ta stretol volakde v polke trati taku bordovu demu auron ale do tvare som ta este nevidel tak som nechcel ohlasovat cudzich ludi a este sa mi zdalo ze ty pojdes dlhu . Ja som bol obleceny v kellys mindury a na modrom Giante . to len tak naokraj :wink:


Ahoj, gratulujem k celkom dobremu vykonu, budem rad, ak prides i nabuduce, k tvojim pripomienkam... Znacenie trate sa uz rozobera na stranke vlka, znacky na malom okruhu boli dost husto, zbludili iba dvaja ludia, par ludi prebehlo odbocku, ale hned sa vratili na trat...Pre buduci rok skusime zmenit farbu stuziek, aby boli lepsie vidiet i v tej 50-ke..:o)
V cene startovneho bola i tombola, kazdy prihlaseny v taske so suvenirmi mal i tombolovy listok, na tombole vytiahli i pretekarov...
Este raz dik za ucast, verim ze sa na buduci rok opat uvidime
14.07.2007 - 20:46:14
00
znacenie bolo celkom v pohode, ale kontrastnejsia farba by prisla vhod. Inak spokojnost s tratou-siel som dlhu- az na tie useky cesty vysypane kamenmi. Umiestnenie velmi zle, ak ste videli sediet typka s krcmi na ceste tak to som bol ja. Nakoniec som dotlacil na 41. fleku v kategorii. Stavaju sa aj horsie veci...

to mliecko: roman siel podla mna dlhu, videl som ho na poslednej obcerstvovacke

este k tym poharom a cenam...to se tusim nemali dobre spocitane. A pri vyhlasovani vysledkov ani nezavolat prvych troch pretekarov...
14.07.2007 - 20:52:57
00
a kua to som nevedel ze je tam volaky listok k tomu znaceniu tie stuzky boli dobre viditelne len by ich mozno bolo treba troska viac alebo tak o dvoch ludi viac na kratkej trati v takych nerozhodnejsich krizovatkach ja som po obcerstvavacke isiel na najtazsich kvaltoch predomnou nikto a nevedel som ci rovno alebo zatocit som stratil rychlost pokial som zbadal kade a na najtazsich do kopca to neni bohvieco mozno volako skusit vyznacit aby to bolo viditelne uz zdialky nie az priamo v krizovatke . Inak ozaj pekny maraton aj trat az na tie kamienky ktore mi skoro pripomenuli vcerajsi obed :wink:
14.07.2007 - 21:24:04
00
no ja som presiel presne celu trasu vobec som nepobludil a mozem ti povedat ze ja som sa rutil rychlejsie ako ta spominana 50-tka...
Takze doporucujem vacsiu pozornost.

- Trasa bola dobra mierne blato, ale ceny v tombole a pre vitazov nic moc...


Naposledy upravil jakub023 dňa 15.07.2007 - 22:29:07, celkovo upravené 1 krát.

14.07.2007 - 22:35:55
00
výhrady na občerstvenie ... strašne malý výber (voda, iontak, horalka, banan) na prvej obžerstvovačke bolo všetko, na Babe ako tak, ale ked som sa vrátil na B.kríž, tak banány nikde a priniesli cca 10 tyčiniek cereály, tak som im jednu ukradol a šlapal dalej. (okrem 4x iontak, 5x horalka :-))

dlhá 32 miesto 4:06:55, spokojný s výsledkom, hlavne že som prežil :roll:

To roman ak si bol na kratkej tak som ta stretol volakde v polke trati taku bordovu demu auron :wink:

zodpovedané vyššie, ale určite ste všeci obiehali drobca ... zase najmladší účastník a obehol aj staršieho a jednu kočku., čas 2:32:18.
14.07.2007 - 23:16:56
00
keyboard_arrow_up