Jasne ze je zapnute GPS ozdaj nejdem celu cestu na wifi tak blby niesom :)
12.05.2014 - 11:33:14
00
Doma ti najde polohu podla wifi. Ked sa vzdialis z domu, polohu strati. Aj ked mas zapnute GPS, tak pri vypnutom displeji ti polohu nevyhladava. Preto ti polohu nenajde ani po niekolkych hodinach. Vypni ziskavanie polohy z Wifi a BTS a pred odjazdom si pockaj na FIX zo satelitov GPS. Alebo si niekde nastav vyhladavanie aj pri vypnutom displeji. Neviem ale, ci to ide.
12.05.2014 - 11:54:12
00
Mam N4 a s locusom nemam problem. Co ti locus pise ked sa prepnes na satelity? Mas zapnute mobilne data (a-gps)? Robi ti to len locus alebo aj ostatne mapy(sygic/gmaps)? Mne najde polohu do 5s pri prvom spusteni. Nastavenie u mna je v sekcii poloha->Rezim-> Vysoka presnost.
Co sa tyka GPS pri vypnutom displeji neviem ci sa samo vypne. U mna zaznamenava trasu aj pri vypnutom displeji celkom presne.
12.05.2014 - 12:06:16
00
Pri zazname trasy sa nevypina, ved aj baterka vtedy ide dolu ovela rychlejsie.
12.05.2014 - 12:51:44
00
1. U niekoho robí problém zapnuté GPS auto off. Treba vypnúť.
V "Menu----Nastavenia----GPS a umiestnenie---GPS auto-off" nemá byť zaškrtnuté.

... a pre istotu zapínať GPS po štarte programu.
"Menu----Nastavenia----GPS a umiestnenie----Zapnúť pri štarte----Vždy"

2. Pred výjazdom, keď si pripojený na net, môžeš urobiť reset a-gps údajov (nie je to správne pomenovanie), tým sa ti dostanú z príslušného servera do tvojho GPS chipu údaje o pohybe družíc na niekoľko dní dopredu. Pomáha to rýchlosti fixu polohy.
"Menu----Nastavenia----GPS a umiestnenie----Reset A-GPS údajov"

3. Získavanie polohy z wifi a BTS GSM buniek treba nechať zapnuté - môže to iba pomôcť. Použijeme MENU TELEFÓNU.
"Menu----Lokalizačné služby----zaškrtni všetky možnosti"

Vyskúšaj, keď nepomôže, treba skúsiť hard reset telefónu, prípadne nahranie najnovšieho firmvéru.
12.05.2014 - 13:45:05
00
No predpokladam, ze kedze ma nexus tak najnovsi FW ma ;)
Skor by som riesil ci to robi iba locus alebo aj ostatne aplikacie.
12.05.2014 - 15:12:40
00
No predpokladam, ze kedze ma nexus tak najnovsi FW ma ;)


Prečo? Nie každý hneď robí upgrade, aj keď mu to systém núka. Tých stock ROMiek je viac: http://androidxda.com/download-google-nexus-stock-rom-models S druhou vetou súhlasím.
12.05.2014 - 17:38:10
00
No dakujem za nazory a rady sam neviem ako poskusal som vela veci a tak isto odinstaloval a naspat nainstaloval aps no a odrazu to fici :D V com bola chyba ale netusim ... Teraz uz len s velkou radostou vzhuru do hor :) Inac robili mi to aj ine aplikacie hlavne ze problem je vyrieseny
13.05.2014 - 12:13:23
00
stiahol som si apk fora no aj tak mi nezobrazuje mapu a ked sa v hrabem v menu tak.je tam.vsetko platene.neobjasni mi niekto ako na to?dak
20.05.2014 - 00:09:43
00
Co tak kupit si aplikaciu? To vyriesi vela tvojich problemov a stoji to menej ako jedna poriadna dusa do tvojho bajku... ;-)
20.05.2014 - 00:29:43
00
hej hej apka stoji peniaze a mapy stoja dalsie peniaze, ty si kup origos win a nestahuj filmi :) a hlavne nebudem nic kupovat pokial neviem ako to funguje dik za radu :)
20.05.2014 - 10:25:27
00
mapy nestoja ani €, stačí trošku čítať fórum...Locus a Mobac ;)
20.05.2014 - 10:26:51
00
hej hej som v praci tak idem na to preluskam si to
20.05.2014 - 10:29:29
00
hej hej apka stoji peniaze a mapy stoja dalsie peniaze, ty si kup origos win a nestahuj filmi :) a hlavne nebudem nic kupovat pokial neviem ako to funguje dik za radu :)


Appka stoji 7.50 eura. Ak si v praci, tak to zarobis rychlejsie ako budes luskat nejake potmehudske fora a riesit rozbehanie aplikacie, ktora bude o 2 tyzdne neaktualna, lebo vyjde update alebo bugfix. Ja nemoralizujem, kludne si ju zdakade stiahni. Ja ti ponukam elegantnejsie, rychlejsie a v konecnom dosledku aj mimoriadne lacne riesenie tvojho problemu...
20.05.2014 - 10:36:37
00
to preluskanie som myslel ze preluskam forum ako funguje. ked si ju kupim (inak je to locus pro?) tak potom s nou nebudem vediet robit ako s tym stiahnutym. najprv sa musim naucit s tym robit a ked sam uvidim ze to za to stoji tak o kludne kupim neslo tam o 7,50e
20.05.2014 - 10:41:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS / GPS prístroje)
keyboard_arrow_up