Však preto som tlačil, ma to ťažilo :lol:

Ja som bol u delostrelcou ,tam 2 nabojnice a bol plny furik.:-)
24.05.2014 - 21:28:13
00
tie sme kupili v municaku

Vystrelene?! :lol: :rofl: :rofl:
24.05.2014 - 21:53:30
00
tam je vstupne 60€ alebo kurevsky rychly bajk :angel:

Tak preto predavas bielu gazelu a chces velrybu :D
24.05.2014 - 22:16:40
00
Onehda som sa chcel pustit z 3KK za rampu smer lozorno ale nemal som chut sa hadat so zelenymi hlavami. Toho som si uzil dost na vojne. Ciste hipoteticky a teoreticky by som sa tade dostal blizko Skaly?

Ano, za starych dobrych cias klasicka trasa :lol:
24.05.2014 - 22:17:43
01
vcera ma cestou na Pezinsku babu prekvapilo auto ...nejaka biela toyota pickupova verzia ( asi Hilux, inu nepoznam ) na cervenej TZ niekde medzi Somarom a Konskymi hlavami..neviem presne kde...Boli asi dvaja v aute, jeden borec vonku na korbe. Asi sli opekat....Este sa mi nestalo, ze by som stretol auto takto na znacenej trase.
26.05.2014 - 12:51:06
00
My sme vcera boli omrknut Skala trail 2 (tip od Alana), v mape vyznaceny cervenou. Je o dost kratsi a uvod nema taky technicky ako Skala trail 1, ale zato je na nom o to viac skokov cez celkom velke kamene, ktore sa tam prirodzene vyskytuju a stavitel ich dobre vyuzil. Mna osobne ten trail velmi neoslovil prave kvoli tym skokom, ktore navyse nemaju vybudovane obchadzky (Skala trail 1 sa mi paci ovela viac - hlavne horna technickejsia pasaz a zaver), ale tym, co uprednostnuju polety, sa asi bude pacit. Tak vyskusajte a napiste dojmy.

Info ako trafit zaciatok: Ako sa prichadza na Skalu po modrej, tak nejdete hore tou kratuckou stojkou na vrchol Skaly, ale date sa pred nou dolava a s trochou predstavivosti kusok pred sebou v lese rozoznate na lavej strane stopy po byvalej lesnej ceste, ktora tadial sla. Postupne sa ta cesta zvyrazni, takze uz netreba pochybovat. Chvilu pojdete tou "cestou" v podstate po vrstevnici, stoci sa to dolava, doprava a zase dolava a ked sa ta "cesta" stane akosi horsie prejazdna, zbadate na jej pravej hrane uzku, nie prilis vyjazdenu stopu doprava dole k velkym bralam tyciacim sa kusok pod vami. Tak to je bod, od ktoreho sme sli trail my vcera. Tie brala sa obchadzaju tesne zlava ak by niekto pochyboval kde je chodnik a potom uz je trail viditelny celkom dobre.

P.S. Oficialny zaciatok trailu asi je niekde kusok vyssie, lebo ta vyjazdena stopa tu lesnu "cestu" po ktorej pridete len krizuje (prichadza zlava zhora), takze kto chce, moze ist v protismere najst uplny zaciatok, ale vzhladom na teren v tej casti nepredpokladam nejaku zazivnu pasaz, ale skor len inu pristupovu cestu na ten mnou opisany bod. Ale aj zaciatok moze niecim prekvapit, kto vie. Ak ho pojdete niekto najst, tak dajte vediet, ci to ma vyznam.

Prílohy:

Skala trail 2.jpg
Skala trail 2.jpg 283.26 KiB thumb_up0thumb_down

26.05.2014 - 13:55:14
01
hmmm-tuto variantu Skaly nepoznam, aj ked viem ze niekde z Banskeho je nieco
my sme vcera isli Pajstunsky trail, ta pasaz s tymi korenmi bola dost v horsom stave ako prvykrat, vcera sa mi nepodarilo ju prejst, zrejme dazde a zvyseny pocet bikerov to zhorsli, alebo asi som nemala den :?:
26.05.2014 - 14:03:01
00
Podla mna sa ta tocka na korenoch bude len a len zhorsovat. Ako kazda korenova pasaz, cez ktoru sa jazdi.
26.05.2014 - 14:04:40
00
Ktora pasaz s korenmi ? Kde to je ?
26.05.2014 - 14:09:03
00
sikme korene pred pravotocivou strmou tockou, pod hradom, potom uz ides na tu lavku na spadnutom strome
26.05.2014 - 14:20:23
00
aha uz viem. siel som tade v sobotu a neprislo mi to nejake ine :)
26.05.2014 - 14:39:54
00
hmm tak asi som fakt nemala den, minule som si to ani nejak nevsimla abola som v tocke :lol:
teraz som uz rozmyslala nad tockou a som sa zasekla, je to v hlave vsetko no :nod:
26.05.2014 - 14:46:58
00
ja som vcera isiel skusit lozorno trail prvy krat, hned na vrchu som pozeral na to, ze to nezidem ani peso tak som tlacil trocha nizsie, ked som sa uz odvazil a nasadol, tak stale smrt v ociach troska nizsie som si to chvilami aj uzival :) potom som asi 2x krat stratil stopu a som vracal spet, nakoniec som ho zisiel, ale tam treba uz zrucnost a moja 29" XL ram, tiez tej obratnosti nepridala, BK trail je pre mna dost prijatelnejsi, ten som si uzil :D
26.05.2014 - 19:02:04
00
Dnes skontrolovana Biofarma, cyklomenu - male halusky a kofola funguje. Velmi prijemny, hoci miestami uprsany a blatovy podvecerny a ciastocne nocny vyjazd ;)
26.05.2014 - 22:36:54
01
Mi to tu neda nedat astro:) . Casnicka na biofarme: "Slecna, ale vy ste teda o dost zablatenejsia od pana..." . a augustina :"slecna totiz nevie tak bicyklovat, narozdiel od pana..."
26.05.2014 - 23:54:21
03
keyboard_arrow_up