lto
silva: no, dnes maju endura 11kg :P .. ale ja som pred 4 rokmi vymyslal trasu 8x Kozlisko, zakazdym inou trasou hore a inou dole /cca 2000m prevysenie celkom/. Tak tento singlac bude asi 9ta trasa :?:


Fiha. To znie zaujimavo. Neposles trasu. Ja mam este o par deka menej, skusim :P
29.05.2014 - 13:02:29
00
silva: taky dupac ako ty, aj 10x :P
donkey: vtedy to bolo vsetko slapatelne hore aj dole, ale teraz neviem, popadali stromy, lesaci, hocico .. ale cca mozem .. az budem mat chvilku, nedotiahol som to do spokojnosti

edit: podstata je ta, ze na Pajstun a Kozlisko, teda hreben sa da dostat cca 8mimi roznymi cestami, aj ked prisne vzate, len ak cely hreben /Pajstun-Kozlisko-Vrchne Cisto/ beriem ako suvisly hreben, inak nie.
Je to tychto 9:
1) zlta zo Stupavy [slapatelne hore aj dole]
2) cervena z Borinky [slapatelne hore aj dole]
3) zlabova cesta z Borinky na Kozlisko [dole asi ano, hore neviem aky je stav]
4) zlta spod Dracieho [ok hore aj dole]
5) spoza kamenolomu Borinka na stare hajne [ok hore aj dole]
6) z Kosariska [ok hore aj dole]
7) zo starej bane pri cervenom domceku cez vrchne cisto, ale to je nie moc cista cesta, hore asi aj tazko slapatelna [dole asi ano, hore tazko]
8 ) modra z Kamenneho vrsku [ok hore aj dole]
9) tajna pristupova cesta od Bolesky /byvalo to vyslapatelne, pretina novy singlac v oblasti pokrivy/ [dole mozno, hore uz asi bez tlacenia nie, neviem aky je stav, lesaci tam maju maringotku :lol:]
10) povodna hradna cesta , dnes zvaznica, na ktoru sa napaja zlta [ok hore aj dole]

a kedze zakazdym ked spadnes dole (s vynimkou Kosariska), naspat naslapes cca 320 vyskovych na Kozlisko, tak 8x hore (cez Kosarisko minus 100), je okolo 2400 vyskovych. Ak to das z mesta cez Kolibu, tak k tomu este tak 1000ka vcelku lahko (dole po zelenej, hore na BK, alebo Marianka) a mas pekny silovy trening v MK. Uz ma to preslo, pretoze maratony nejazdim a zaradil som sa medzi trosky :D /zatial ako tak aktivne/
29.05.2014 - 14:01:36
00
Ale ak chces pouzit kazdu iba raz, tak to je hore iba 5x 320m - 100m = 1500m
Ale aj tak. Stravil som par peknych dni mapovanim cesticiek okolo Pajstuna a vzdy som bol uplne nasracky. Nie je to tam veru vsetko zadara.
29.05.2014 - 15:06:27
00
lto - hehe, po cervenej z borinky nahor slapatelne? ok :D
ta 3. zlabova cesta - to je asi sucasna cyklocesta, takze je to slapatelne aj hore.

ja som dal vcera len tu vetvu co konci v kamenolome, takze este mi zostava ta druha vetva trailu, pripadne aj tretia, ak tam je.
srandovny bol vsak taky velky drop, co je kusok pod kamenolom smerom na borinku, ma to niekolko metrov a na vrchole je navyse maly najazdovy mostik, takze to asi nejaki blazni jazdia :o
29.05.2014 - 16:28:22
00
Tak ono okrem uplneho uvodu od pramena (asi 20 metrov) a zaveru je to po cervenej z Borinky celkom v norme, ani nie nejak extra narocne. Velmi tazka je akurat ta posledna tocka dolava cez korene prichadzajuca na razcestie so zltou pod Pajstunom. To neviem ci som uz niekedy vyslapal, casto tadial nechodim. A potom z razcestia so zltou sa aj tak musi preniest bajk cez to skalisko a potom sa da zase na bajku a s väcsou trochou stastia sa da bez zosadnutia aj podod branu a az hore na nadvorie.
29.05.2014 - 17:07:16
00
Ale ak chces pouzit kazdu iba raz, tak to je hore iba 5x 320m - 100m = 1500m
Ale aj tak. Stravil som par peknych dni mapovanim cesticiek okolo Pajstuna a vzdy som bol uplne nasracky. Nie je to tam veru vsetko zadara.

Pisem 8x hore, 8x dole :P.. 8x320 je 2500 :lol: .. ale na toto som kedysi maval chut len prakrat do roka. V sucasnosti vobec.

edit: aby to bolo spravne pochopene, 8x slapes tou cestou hore, 8x dole tak, ze vzdy ides inak hore a inak dole a v konecnom sucte si prejdes kazdu trasu oboma smermi. Uff , snad je to jasnejsie :whew: .. ja som to pred 4 rokmi dal len napoly, teda 4x hore jednym smerom, 4x dole inym. To je ale lahke , staci poobede trochu skor z prace.


Naposledy upravil lto dňa 29.05.2014 - 17:54:59, celkovo upravené 1 krát.

29.05.2014 - 17:49:26
00
lto - hehe, po cervenej z borinky nahor slapatelne? ok :D
ta 3. zlabova cesta - to je asi sucasna cyklocesta, takze je to slapatelne aj hore.

ja som dal vcera len tu vetvu co konci v kamenolome, takze este mi zostava ta druha vetva trailu, pripadne aj tretia, ak tam je.
srandovny bol vsak taky velky drop, co je kusok pod kamenolom smerom na borinku, ma to niekolko metrov a na vrchole je navyse maly najazdovy mostik, takze to asi nejaki blazni jazdia :o


Bodkovana na cykloserveri ? Moze byt .. ale ci je (c) , to neviem. Byvala kedysi kadejaka, pamatam aj cas, kedy to smerom dole bolo skoro neprejazdne na AM/EN. Po cervenej hore len po zvaznicu, to sa da tusim aj na velkej, od zvaznice okolo stromu som to dal len do zakruty, kde je kamenie, ale s vhodnym bajkom, technikou a kondickou by sa to malo dat. Ale samozrjeme,myslel som len po zvaznicu, potom kusok doprava a hore takou sikmou polozvaznicou. Byvalo to slapatelne. Inak ale od toho stromu vedie cesticka doprava pod skala, kde sa realizuju lezci, tato cesticka je realne vyslapatelna, ale treba kondicku. Tmax to dava s prsom v nose.
No ale mas pravdu, ze som to nie uplne spravne napisal :D
29.05.2014 - 17:52:52
00
no ano, tmax da s prstom v nose zrejme aj rohatku nahor, hehe
29.05.2014 - 17:55:45
00
kurna sem som mal skor napisat ,ako do "cerovky" ,siel by zajtra alebo sobotu, niekto somnou ako sprievodca na vyjazd? kludne aj asfalt a pod. ,ak je moc blata...,len stretko v dubravke "biky u mira" a nejak ma dotiahnut aj naspet aby som trafil :)
29.05.2014 - 21:03:08
00
By som zajtra siel niekam, bo dnes som sa nechal ojekabatit predpovedou a mrakmi a nakoniec ani kvapka (ale po tom monzune co som schytal v utorok som to nejako nechcel risknut). :D Len v robote sa mi asi pred 15tou nepodari skoncit a BMBike je uuuplne na konci Dubravky, co mam z centra mesta taku hodinku jazdy. :D
29.05.2014 - 21:27:07
00
kurna sem som mal skor napisat ,ako do "cerovky" ,siel by zajtra alebo sobotu, niekto somnou ako sprievodca na vyjazd? kludne aj asfalt a pod. ,ak je moc blata...,len stretko v dubravke "biky u mira" a nejak ma dotiahnut aj naspet aby som trafil :)


ja by som vybehol, ale byvas na uplne opacnom konci BA
29.05.2014 - 21:47:31
00
Vsak nech sa prevezie do centra, tam si ho vyzdvihneme - po elektrickovej trati stale rovno (a cez tunel), sa neda stratit :D
29.05.2014 - 21:52:04
01
lto: ten tmaxov prs :D v nose by som si pozrela:)
Kvakob: zle miesto startu a ciela ;)
29.05.2014 - 23:07:48
00
mna by zaujimalo ci tmaxov prst v nose funguje aj na inych :-D


Naposledy upravil todam dňa 29.05.2014 - 23:58:56, celkovo upravené 1 krát.

29.05.2014 - 23:55:52
00
Kym nevyskusas, nevies. :)
29.05.2014 - 23:57:59
01
keyboard_arrow_up