:) ale no, zas súťaže kto má väčší?
ale keď si to po sebe sami prečítate, tak potvrdzujete že ani amerikanci nie sú charita a nejdú tam zachraňovať ludí zadarmo.. len niekto sa to nebojí povedať nahlas..
12.06.2014 - 20:27:12
00
@CraObs
a ty tusim tiez nechces zaostat v sutazi mladych odvaznych relativistov :)
12.06.2014 - 20:40:38
00
http://www.sme.sk/c/7235586/iracki-vojaci-utekaju-pred-fanatikmi-obama-nevylucil-vojensku-pomoc.html

otazka dnesneho dna...v Iraku uz netreba sirit demokraciu? ved Irak chcu ovladnut totalny fanatici, diktator Saddam bol voci nim len slabucky odvar

"Generálny tajomník NATO Anders Fogh Rasmussen zdôraznil, že NATO nemá v úmysle vojensky zasiahnuť. Podobne zareagovala aj Británia, pripustila však humanitárnu pomoc.
Podľa Rasmussena nemá NATO mandát na vojenský zásah, ani ju oň nikto nepožiadal.
USA zvažujú, ako posilniť iracké bezpečnostné sily. Nevylučujú žiadnu možnosť okrem vyslania pozemných síl.
Rasmussen násilie v Iraku odsúdil a vyzval na okamžité prepustenie 80 tureckých rukojemníkov, ktorých držia v v Mósule."
12.06.2014 - 20:50:07
00
Konečne ta diskusia na tému politika má šťavu,to musela prisť moja maličkosť,aby som Vám ukázal,ako sa má diskutovať bez zbytočných faulov a urážok? :y:
12.06.2014 - 21:01:05
00
http://www.sme.sk/c/7235586/iracki-vojaci-utekaju-pred-fanatikmi-obama-nevylucil-vojensku-pomoc.html

otazka dnesneho dna...v Iraku uz netreba sirit demokraciu? ved Irak chcu ovladnut totalny fanatici, diktator Saddam bol voci nim len slabucky odvar

"Generálny tajomník NATO Anders Fogh Rasmussen zdôraznil, že NATO nemá v úmysle vojensky zasiahnuť. Podobne zareagovala aj Británia, pripustila však humanitárnu pomoc.
Podľa Rasmussena nemá NATO mandát na vojenský zásah, ani ju oň nikto nepožiadal.
USA zvažujú, ako posilniť iracké bezpečnostné sily. Nevylučujú žiadnu možnosť okrem vyslania pozemných síl.
Rasmussen násilie v Iraku odsúdil a vyzval na okamžité prepustenie 80 tureckých rukojemníkov, ktorých držia v v Mósule."

Zaujimave je to,že Sunitskí bojovnici sa presunuli do Iraku zo Syrie už so zbraňami,ktoré im dal náš milovaný demokratický západ
12.06.2014 - 21:04:12
00
Konečne ta diskusia na tému politika má šťavu,to musela prisť moja maličkosť,aby som Vám ukázal,ako sa má diskutovať bez zbytočných faulov a urážok? :y:

Však my sme tu z toho celí natešení a veľmi sa nám páči, čo si vyššie skromne napísal.

EDIT: Ako tak pozerám, ty si tu nejaký politický emisár.
(význam slova emisár nájdeš pomocou google)

Ešte aj ten jeden príspevok v téme o počasí je politický.

Prílohy:

Výstřižek.JPG
Výstřižek.JPG 99.25 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil laco dňa 12.06.2014 - 22:07:52, celkovo upravené 2 krát.

12.06.2014 - 21:17:55
00
Zaujimave je to,že Sunitskí bojovnici sa presunuli do Iraku zo Syrie už so zbraňami,ktoré im dal náš milovaný demokratický západ


Práve som sa vrátil z Golema a tam mi jeden dobre informovaný chlapík hovoril, že majú z 80% ruské zbrane.
12.06.2014 - 21:34:08
00
Vam sa strasne dobre mudruje a nadava na zapad, ale ani za svet by ste sa neprestahovali na vychod. Ani keby vas niekto nutil - bud na 50 rokov ist byvat na zapad alebo 50 rokov na vychod - kam by ste isli? Na zapad, lebo by ste sa vsetci chceli mat ako zapadniari a uzivat si nielen ekonomicku moc zapadu ale aj slobodu a demokraciu. Alebo sa mylim nebodaj? Je to velmi jednoduche uzivat si slobodu a vydobytky ktore sme po desatorociach pokusov o komunizmus radi okopirovali od toho svinskeho zapadu (nehovorim dokonalost, takze mi zbytocne budete vysetlovat co nefunguje uplne perfektne) a pritom nadavat na ten hnusny zapad az sa hory zelenaju. Co ma vsak stale viac udivuje preco niektori obdivujete a obhajujete Rusko? Co take dobre prinieslo novodobe Rusko ludskej civilizacii?
12.06.2014 - 23:12:22
01
ja by som osobne isiel na vychod...daleky vychod ( pripadne mam vyhliadnuty jeden stat v "Afrike" ) ;)

mimochodom necital som tu zeby niekto velebil Rusko, skor sa mnohym nepaci politika USA a nas ako zapadnej kultury. a to su dve VELMI odlisne veci.
12.06.2014 - 23:33:42
00
@matt
problem neni ani tak s kritikou zapadu/USA na milion sposobov. Seriozny pruser je ta idea, ktora tu furt tak latentne poletuje vo vzduchu, ze ten zapad/USA vlastne predstavuju daleko vacsi problem/hrozbu pre (napr.) Ukrajinu, ako Rusko. Ano, tomuto niektori asi skutocne veria.
13.06.2014 - 00:13:42
01
no podla mna obrovske problemy vyrabaju urcite zaujmove skupiny ktore sa "schovavaju" za tie ktore staty. ak sa nieco vydari, maju z toho obrovske zisky, ak sa nieco poser.., zatiahne/odserie to dany stat, lepsie napisane jeho danovi poplatnici. a je uplne jedno ci je to USA, Anglicko, Rusko, Cina, alebo ktokolvek iny. a smutne je, ze staty si vdaka tomu uz nedokazu plnit svoje zakladne ulohy voci svojim obyvatelom. vid napr nase zdravotnictvo, skolstvo, sudnictvo, infrastruktura, cochvila odchod z prace rovno do truhly atd...

+ snad vsetky staty sveta su zadlzene tak, ze je snad kazdemu jasne ze to uz nie je mozne splatit. otazka teda je komu su vsetci dlzny a ako sa tento dlh vyrovna? lebo raz sa s tym bude musiet nieco urobit a dlh sa urcitym sposobom bude musiet zaplatit, pripadne zmazat.
13.06.2014 - 00:23:21
02
Chlieb a hry. Platilo to uz od Rima. Ked sa clovek rozhliadne okolo seba a zbada ze vsetci blbci, hlupaci, skrachovanci, patolizaci, zlodeji atd maju rovnake volebne pravo ako kazdy iny, nie je to 2x prijemny pocit... :) Idealny system v idealnom svete by bol osvieteny diktator. V realnom svete to ale tiez nefunguje. :D
13.06.2014 - 00:30:06
01
boledo tvoja logika,že buď je to všetko čierne,alebo biele je na hovno.To,že je usa západ neznamená,že sa bude súhlasiť s tým čo tu páchajú už desaťročia.Mne západ vyhovuje,ale bez amerického militarizmu.Amerika vždy pozerá len na svoje záujmy a nie na európske len pár ludí si stále myslí,že za nimi musíme stáť na veky ako ich pes.

http://www.youtube.com/watch?v=mwmoS8lhk1A#t=152

http://www.youtube.com/watch?v=AOKOEzFIBLE

vieš čo je na týchto dvoch vídeách...???....padajúce hviezdy to nebudú....jedno je z Izraela z gazy a druhé je Slaviansk ukr(včera).

a poviem ti,že toto svinstvo má vo výzbroji už len usa a idf.
13.06.2014 - 00:37:39
01
inak nad tymto som akurat minule rozmyslal...ze jednoducho system nemoze byt spravny pokial maju vsetci ludia rovnake volebne pravo, lepsie napisane ze hlas kazdeho cloveka ma rovnaku vahu. znie to mozno "kruto", ale je to tak...
13.06.2014 - 00:40:18
00
triki: a aj si si pozrel co je biely fosfor? vsak sa to bezne pouziva na osvetlenie, zadymenie, znacenie pripadne ako zapalna municia... mimo civilnych oblasti sa to moze legalne pouzivat aj vo forme zapalnej municie v civilnych oblastiach sa zapalna municia nema pouzivat, ale municia, ktora nie je primarne zapalna ale obsahuje biely fosfor sa pouzivat moze aj tam...
13.06.2014 - 00:53:24
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up