charlie nejaké dalšie foto nemáš? Vyzerá to tam veľmi pekne

na dalsie foto sa caka... chalanisko, ktory je tam s organizatormi nejako spaty, nie je vdosahu, ale mam prislub, ze ked bude mat cas, tak mi posle viac foto... on je taky neoficialny fotograf pre martinsky bicyklovy den...takze ked budem mat foto, tak poslem...
24.07.2007 - 13:49:50
00
ok tešim sa
24.07.2007 - 14:49:18
00
charlie nejaký typ na bike túričky by si nemal v tej Valčianskej doline?Rozmýšlam,že tam v auguste zbehnem na pár dní a ako pozerám tak sa tam dá priamo aj fajn ubytovať.
27.07.2007 - 20:54:05
00
poviem ti pravdu, ze tych túr v Turci je tu neurekom...
tu ti posielam link na Turčiansku bicyklovu skupinu JUS:
http://www.tbsjus.sk/cyklotrasy/
klikni si na slovenský jazyk a potom sa ti zobrazia cykloturisticke trasy v Turci... mas ich tam habadej a mozes si povyberat, aku len chces...
ale doporucil by som ti navstivit na biku martinske hole bud po modrej (asfaktka), alebo po zelenej, tu mam najradsej... potom je nadherna trasa cesta snp to je ta cervena... potom mozes navstivit moju oblubenu gadersku dolinu, ktorou sa dostanes az pod kopce velkej fatry... dobra zaberacka je aj na chatu na klačianskej magure, ta tu nie je vyznacena ale zacina na konci dediny Turčianske Kľačany...
poviem ti tak, ze tie trsy co su vyznacene na tej stranke, tak su vsetky krasne, ale asi naj su cesty do dolin a na vrcholy...
27.07.2007 - 22:00:01
00
charlie dik
27.07.2007 - 22:09:24
00
keyboard_arrow_up