Vidíš? A ja zase v tých rôznych "Šútych" a "Cynických obludách" nachádzam istú životnú múdrosť.

Ľudia sú rôzni. Čo sa niekomu páči, druhého môže doslova iritovať. To však nemusí znamenať, že jeden je lepší a druhý horší.
19.07.2014 - 02:49:35
03
Šúúty to vidí takto:

Možno zabúda na fakt, že niektorí mali riadnu vojenskú službu, aj dvojročnú. Vrámci výcviku aj strielali protivzdušnou raketou. Dokonca bránili kasárňu voči ruským okupantom.
Takže názor môžu mať hodnotnejší, ako názor samonazvaného odborníka.
19.07.2014 - 06:41:21
01
tak veru poniektorí majú toľko skúseností s tankom atď, že to je až neuveriteľné v dnešnej dobe :-)
19.07.2014 - 07:22:00
00
No,mne sa zdá,že žijeme v dobe /de/informácií,preto sa nikdy nedozvieme zo 100% istotou,čo sa stalo.. Akonáhle jadna zo strán niečo zistí a vyhlási,tak ďalšia to okamžite poprie a prinesie nový ´´nezvratný´´ dôkaz. Viď WTC. Môžme mať na tú vec akýkoľvek pohľad,ale z nás bežných ľudí len hlupák môže mať 100% istotu vo svojej pravde a presvedčení.

Osobne si myslím,že za zostrelením sú povstalci a rusi,je to ale len moja domienka. Rusi na takéto niečo mentálne rozhodne majú a argument,že povstalci nie sú a ovládanie zbraňových systémov vyškolený je smiešny...Tak isto majú na to pádny dôvod a zamienku - ´´aha, pozrite sa čo všetko spôsobil ten zlý zlý Kyjev´´,ktorý nedokáže udržať poriadok vo vlastnej krajine./ Takto nejak sa vyjadril Putin /

Rusi sú v tejto kríze až tragikomický. Obvinia Eu,Ameriku,Kyjev z rozpútavanie vášni a napätia,pritom jediný kto z toho má zisk sú Rusi / Krym /

Ale hovorím,žijeme v dobe de/zinformácií / a ja už zo zásady ničomu neverím na 100%.
19.07.2014 - 08:18:01
00
Ten shooty je viac nez aktualny. Malokto sa vyzna viac v protiliteckych raketach, hokeji, fotbale, cyklistike a rieseni ciganskej otazky ako krcmove spolky.
BTW Obama vytiahol trocha tromfov (predpokladam, ze dokazatelnych) o mieste startu rakety. Putin asi bude musiet reagovat - som na to viac zvedavy nez na debaty miestnych expertov. Ale dufam, ze mozem zhrnut - lietadlo bolo zostrelene, zostrelene raketou, ktoru vie obsluhovat len vycvicena posadka. Ta posadka musela let sledovat radarom a s palcom v riti vyhodnotit, ze je to vysoky let, ktory nemanevruje a teda s najvyssou pravdepodobnostou pravidelny let, ktory ak chce si moze overit asi desiatkou aplikacii vo smartfone. Som dokonca nachylny uverit tomu, ze o starte rakety rozhodla totalne ozrata skupina vycvicenych neriadenych manikov. A to potom sa bude tazko argumentovat ale o to viac zahmlievat. Neviem kedy sa v Rusku vyplacaju socialne davky - to je najvhodnejsi termin na start oblbovacej kampane.
A este jedna poznamka - oficialna ukrajina si nieco take nemoze dovolit, pretoze riadiace struktury ma zahltene z historickych dovodov rusmi. Nemohli by sa spolahnut, ze sa to utaji.
19.07.2014 - 08:19:48
00
trošku na odreagovanie :D

youtube.com/watch?v=lcjAUkaofPM&t=0

19.07.2014 - 08:21:50
00
Tiez nedokazem urcit kto je zodpovedny za zostrelenie lietadla, teda ak vlastne bolo zostrelene. Kludne sa mohlo stat ze vybuch nastal na palube. Paci sa mi ze nikto nema ziadne relevantne udaje, ale kazda strana uz pozna vinnika. A keby aj boli napriklad rakety zem-vzduch odpalene z uzemia kde operuju separatisti, automaticky z toho vypliva kto ich odpalil? Podla mojho nazoru nie. A kto je este aspon trosku psychycky zdravy, odporucam mu cez vikend sledovat iba CNN. Taka propaganda aka tam ide cely den tu mozno nebola ani za cias komunizmu najhrubsieho zrna. Oproti tomu sa mi zdaju hesla co boli na MNV -so ZSSR na vecne casy a nikdy inak- detinsky smiesne. Rusov naladit neviem, tam to musi byt podobne vesele. Zijeme v dobe neskutocnych polopravd a medialnej propagandy. O to smutnejsie je ze ked sa niektori ludia snazia najst tu svoju pravdu, ihned su zosmiesnovani a oznacovani za konspiratorov.
19.07.2014 - 09:00:41
01
trošku na odreagovanie :D


Skor na zaplakanie. Staci pat slov ... To znamena, ze pokracovat mozeme az po par desattisic rokoch kulturneho rozvoja . :-( A to naozaj nie som ziadny puritan. Ak mam k tomu dovod hociktore to slovo bez zavahania pouzijem.
19.07.2014 - 09:38:46
00
Ten shooty je viac nez aktualny. Malokto sa vyzna viac v protiliteckych raketach, hokeji, fotbale, cyklistike a rieseni ciganskej otazky ako krcmove spolky.

Nemám problém, keď sa o aktuálnych problémoch diskutuje aj na úrovni krčmových spolkov. Stávkové kancelárie sú otvorené tým, čo sú experti v športe. :D
Naopak, vadí mi, keď "odborníci" presviečajú verejnosť, že Malinová si dala nakladačku sama, že Rastík išiel opatrne, len náhla bolesť chrbta spôsobila skosenie rodinky, že malý Fiat vybehol pred Varholíkovú a podobne. :@
19.07.2014 - 09:43:56
01
mlzia vsetci vcetne obamu aj putina. pise sa aj o tom ze raketa z buku ma triestivy ucinok co znamena ze lietadlo by pri zostreleni roztriestilo este vo vzduchu a ako vidno na jednom amaterskom videu lietadlo explodovalo az na zemi. s tolkym palivom by po zostreleni touto navadzanou strelou asi fakt explodovalo uz vo vzduchu. to len na margo tvrdeni US ze maju miesto startu rakety. ako plynie cas motanic a mlzeni bude pribudat. osobne uz nemam ziaden nazor ktora strana to mohla byt a vlaste to uz ani tym chudakom co s tym nic nemali ani nepomoze.
19.07.2014 - 09:50:08
00
Možno zabúda na fakt, že niektorí mali riadnu vojenskú službu, aj dvojročnú. Vrámci výcviku aj strielali protivzdušnou raketou. Dokonca bránili kasárňu voči ruským okupantom.
Takže názor môžu mať hodnotnejší, ako názor samonazvaného odborníka.


Veru, veru. Napríklad ja. Som poručík v zálohe a v rámci základnej vojenskej služby som bol dokonca náčelníkom pristávacieho rádiolokačného systému.

DAJTE MI LOKÁTOR a ja vám ukážem také veci, že uvidíte! :)

Prílohy:

20140719_101047.jpg
20140719_101047.jpg 153.19 KiB thumb_up0thumb_down

19.07.2014 - 10:29:00
02
Poslušne hlásim pripravený do služby ;)
Absolvovaný výcvik u V.O. 8700 Michalovce, a s týmto sme tam blbli jeden rok.

Prílohy:

Strela_10.jpg
Strela_10.jpg 376.84 KiB thumb_up0thumb_down

19.07.2014 - 11:17:06
00
aj si niečo zestrelil? :lol:
19.07.2014 - 12:06:55
00
Tri holuby a v septembri detom sarkana :-)
19.07.2014 - 12:47:52
00
strielali sme na cvicne tepelne terce na 5,10,15 km neviem si predstavit ten rakot pri pade lietadla ved uz len pri samotnom odpaleni rakety s10 by sa kopa ludi posrala strachom..
19.07.2014 - 13:54:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
cron
keyboard_arrow_up