Na tej luke sa pasie nadherne stado asi 30 koni, preto ta ohrada.


myslis tu novu ohradu co som o nej pisal? alebo myslis tu nizsie, ktora tam je uz davno a cesta vedie popri nej, a nie cez nu?
lebo na tej novej sa pise, ze sa tam pasie "dobytok". su kone dobytok?
21.07.2014 - 01:09:35
00
Len pre info - Konske hlavy uz v pohode slapatelne aj pre sratchky ako ja. :) A aj Somar v smere od Baby je uz akysi jednoduchy... Uz ani tie kopce nie su co byvali. :lol:
21.07.2014 - 01:28:06
02
Mozno su tie ohrady dve, lebo ty si ju fotil zdola a ja som k nej isiel zhora od veze co je pri nej to seno ako pisal matvej. Nebol som az na tom konci pri ceste ale obisiel som ju po pravej strane a vysiel som rovno v perneku. Cedula tam nebola len stado koni, ktore asi niesu dobytok. A mozno to bola ina luka.

Prílohy:

IMAG1391.jpg
IMAG1391.jpg 393.25 KiB thumb_up0thumb_down

21.07.2014 - 08:02:47
00
K trailu BK; áno plánujeme čoskoro osadiť aj infotabulu. Do budúcna sa budú upravovať aj skoky- pridávať stredy aby boli "priateľskejšie" aj pre tých čo sú menej skákaví.
21.07.2014 - 09:43:10
06
Aj tak mi pride divne, ze to je znacene zltym C ako "cyklotrasa". Ten trail naozaj nie je vhodny pre ludi co na tie skoky nie su pripraveni.
22.07.2014 - 12:23:49
00
Aj tak mi pride divne, ze to je znacene zltym C ako "cyklotrasa". Ten trail naozaj nie je vhodny pre ludi co na tie skoky nie su pripraveni.


Každý skok sa dá bez problémov obísť, tak nechápem tie obavy. Ako bolo spomenuté, pribudne informačná tabula. Legislatíva bohužiaľ neumožňuje žiadne iné značenie (STN), aj napriek tomu by sme radi v budúcnosti rozmiestnili informačno-výstražné značky k prekážkam. (ak to bude vôbec možné).
22.07.2014 - 12:41:07
05
Aj som tusil ze to bude nejake legislativne obmedzenie... a ano vystrazne tabulky su isto dobry napad. Ono niekedy obist prekazku ked ju neocakvas moze byt problem.

Inak ako je to smerom jazdy? Je ten trail jednosmerny alebo tade ludia chodia aj od spodu? Ja som sice este nikoho ist oproti nestretol, ale nikdy nehovor nikdy.


Naposledy upravil Ferisko dňa 22.07.2014 - 14:38:53, celkovo upravené 1 krát.

22.07.2014 - 14:29:38
01
nanoslav: mne sa zda, ze minule tam pribudol jeden skok, taky, ktory sa sice da obist, ale len narychlo vyjazdenou stopou , ale tak problem je ta drbnuta legislativa, ktora nedokaze rozlisovat cyklocesty :(
22.07.2014 - 14:33:58
00
Tabula o obtiaznosti by mala ist hned. uz sa tesim ked tam stretnem odbornika s cyklovozikom ako na traili k horarni.... Som nazoru ze 90% ludi povazuje Cecko za polnu cestu - pozru mapu a idu.
22.07.2014 - 15:10:31
01
Skakat sa da aj z cyklovozíkom:) Ak sa im to nebude pacit moze zist na asfaltku. Ja som bol teraz v Alpach a tiez kukam ze Singletrial optiaznost S2 z S4 stupnice tak ze v pohode. No ale ked som to siel musel som tak 2 krat prenasat bike(co je uz co povedat kedze sa snazim zist tu na Sk vsetko) a 2 krat som padol. Tak neviem co je pre Rakusanov obtiaznost S4
22.07.2014 - 15:21:17
00
Ferisko v protismere isiel tusim iba tmax aj to len tu vrchnu cast chvalabohu nikoho ineho to asi zatial opacne ist nenapadlo, ale videla som tam minule ist pesich turistov, takze opatrnost je namieste ako vsade

double: S4 je toto http://www.mountainbiker.ch/information/s4-singletrail-skala
http://www.singletrail-skala.de/
22.07.2014 - 15:22:24
02
double: singletrail samo o sebe naznacuje spavidla technicky chodnik, takze kludne aj 2 zo 4och moze byt uz dost narocne. (aj ked ja som sa skor stretol so single track scale a ta ide od 0 do 5). A ako si sam poznamenal, bol oznaceny s obtiaznostou. Problem je, ze u nas "zlte C" moze byt colkovek od asfatoveho povrchu typu "hradza" az po BK trail. Takze ono by sa to mozno tomu panovi s vozickom aj nepacilo, ale nema to ako predom vediet.

//edit: Silva ma s tou skalou predbehla :D
22.07.2014 - 15:33:54
00
Ja by som to tu teraz neriešil - celé je to ešte vo forme budovania. Bohužiaľ sa to nedá riešiť formou prestrihnutia pásky striebornými nožničkami keď bude všetko hotové. /to by sme sa načakali/ Robí sa na tom priebežne, vo voľnom čase a z vlastných financií. Na nablýskané dvojmetrové tabule o "obtiažnosti" rovno zabudnite /pokiaľ niekto neponúka sponzorstvo/. Horská cyklistika je na vlastné riziko. Trail je bez problémov prejazdný pre každého. Ak nie rýchlo, tak pomaly. Zároveň každý musí vedieť ohodnotiť vlastné schopnosti, to sa týka úplne všetkých cyklotrás a nikto sa na tom nepozastavuje. Potrebné informácie budú na info tabuliach. Obťiažnosť C-ečok žiadna norma nezohľadňuje pokiaľ viem, takže v podstate nie je čo riešiť. Nerobme z toho zjazdovú trať.
22.07.2014 - 15:37:52
04
este molitany, bezpecnostne siete, regulovcikov, a dole zdravotakov .. nech tam mozu aj rodiny s detmi ist ..
22.07.2014 - 15:43:44
00
este molitany, bezpecnostne siete, regulovcikov, a dole zdravotakov .. nech tam mozu aj rodiny s detmi ist ..


Zabudol si na kamerový systém...
22.07.2014 - 15:46:29
00
keyboard_arrow_up