ked uz letelo na konferenciu, preco nikde nebol spomenuty ziadny lekar, pofesor alebo ktokolvek .. ?

a par dalsich http://panobcan.sk/nezrovnalosti-a-suvislosti-alebo-velmi-podivne-lietadlo/
21.07.2014 - 16:33:26
00
Však boli spomenutí, nie?
http://www.iasociety.org/Web/WebContent/File/IAS_press-statement_190714_2.pdf

A tá stránka, čo dodať... Zabudli na koniec dopísať že nech sa stalo čokoľvek, tak je aspoň o jedno lietadlo rozprašujúce chemtrails menej.
21.07.2014 - 18:22:23
00
http://kultura.sme.sk/c/6867206/reziser-oliver-stone-pre-sme-stali-ste-sa-ovcami-stali-ste-sa-vsetci-americanmi.html

zaujimave citanie, ci uz rozhovoru alebo diskusie :) ...kazdy si moze najst to svoje, nebudem klamat, na Spektre ma zaujali jeho dokumentarne filmy "Nezname dejiny Spojenych statov". len ma nemajte za rusofila, velmi rad som si pozrel aj podobne dokumenty o Sovietskom zvaze ( Rusku ).
21.07.2014 - 20:35:33
00
Momentálne nie je jasné kto zostrelil malajzijský Boeing a ani to, či to lietadlo vôbec bolo zostrelené. Ľudia robia unáhlené závery a uniká im pointa, Tá je, že keby ukrajinskí oligarchovia neukradli Majdan, neurobili na Ukrajine prevrat a nedosadili do vedenia štátu extrémistov, ktorí začali vojnu proti vlastnému obyvateľstvu, nič z toho zla čo sa tam deje, nemuselo byť.

Mnohí, inak v prípade domáceho extrémizmu veľmi angažovaní diskutéri/blogeri/aktivisti, v otázke aktuálneho diania na Ukrajine buď statočne mlčia a ani za svet nechcú pripustiť kto tam teraz vládne, alebo dokonca otvorene kyjevských fašistov podporujú. Na základe toho nadobúdam presvedčenie, že keby tu bolo nastolené nejaké nové totalitné zriadenie, tak by našlo dostatok poslušných a všetkého schopných služobníkov.

Toto som prednedávnom napísal do jednej diskusie na Blogu SME. Myslím že sa to hodí aj sem:

Keď hľadám odpoveď na otázku, akí ľudia na Slovensku počas Druhej svetovej vojny nakladali Židov do dobytčákov, tak si myslím že takí istí, ako tí ktorí si teraz zakrývajú oči a za nič na svete nechcú uznať že kyjevskí fašisti páchajú vojnové zločiny.
Prázdni ľudia, ochotní slúžiť komukoľvek, kto je práve silnejší a páchať aj zlo, ak treba. Takíto ľudia sa riadia heslom; čo tam po nejakých hodnotách, my sa chceme mať dobre. Keby tu bol zavedený nejaký nový zločinecký režim, boli by to práve oni, čo by mu so spevom a úsmevom na tvári, verne slúžili.
21.07.2014 - 21:08:58
02
Neuveritelné veci sa tu človek dočíta. :tmi: :puke:
21.07.2014 - 21:16:22
00
Niektorym jedincom niet pomoci. :D
21.07.2014 - 21:19:09
00
Anooooo! Konecne niekto odhalil pravdu! Vzdy som tusil ze su to fasisti, len som nevedel co to znamena! A teraz uz viem - to su ti,co kradnu namestia (majdany)! A my tupci tupi im v tom dokonca fandime. Namiesto toho aby sme drzali palce Ruskej mensine aby donutila fasisticke vacsinove Ukrajinske obyvatelstvo aby sa pripojilo k Rusku. A by im Rusko znemoznilo sa slobodne pripojit k EU a ked budu chciet aj k NATO. Fuj, ten fasizmus a jeho podporovatelia su zahubou slobodneho ludstva. A ze bojovat zacali pro-ruski povstalci a Ukrajinska armada na to zareagovala - co na tom, ved su to fasisti. A Breza Biela nam to teraz vsetkym vyjasnila! Vecna ti vdaka!
21.07.2014 - 21:19:36
00
vikino co?
pravdu? prekvapenie? klamstvo?
bud konkretnejsi tato tema je dost rozsiahla...

A ze bojovat zacali pro-ruski povstalci a Ukrajinska armada na to zareagovala - co na tom, ved su to fasisti.

mas velmi divny nazor na reakcie statu ktory zabija vlastnych civistov. ale vlastne ty si tych ludi nepoznal, zareagovat predsa trebalo. si to krajsie zhrnul skoro ako breza :y:
21.07.2014 - 21:19:38
01
Anooooo! Konecne niekto odhalil pravdu! Vzdy som tusil ze su to fasisti, len som nevedel co to znamena! A teraz uz viem - to su ti,co kradnu namestia (majdany)! A my tupci tupi im v tom dokonca fandime. Namiesto toho aby sme drzali palce Ruskej mensine aby donutila fasisticke vacsinove Ukrajinske obyvatelstvo aby sa pripojilo k Rusku. A by im Rusko znemoznilo sa slobodne pripojit k EU a ked budu chciet aj k NATO. Fuj, ten fasizmus a jeho podporovatelia su zahubou slobodneho ludstva. A ze bojovat zacali pro-ruski povstalci a Ukrajinska armada na to zareagovala - co na tom, ved su to fasisti. A Breza Biela nam to teraz vsetkym vyjasnila! Vecna ti vdaka!

Nejako si zabudol na Odesu,tam to všetko začalo
21.07.2014 - 21:29:19
00
skôr to začalo zrušením ruského jazyka ako druhého oficiálneho v oblastiach kde žije početné ruské etnikum.
Na ukr.žije 9mil.rusov a tí namiesto toho,aby boli zapojení do riadenia krajiny boli odstavení úplne.
Rusi už dosiahli čo chceli a tým je Krym.
21.07.2014 - 21:37:13
00
Suhlasim,ale zabijať začali Ukrajinskí nacionalisti v Odese, v Donecku v tom čase lietali na Klička vajcia,tam sa ešte nebojovalo
21.07.2014 - 21:42:43
00
Predchadzajuca vlada inej skupiny oligarchov (s podporou Ruska) vrazdila vlastnych obyvatelov uz predtym.
21.07.2014 - 21:49:49
00
tá skutočná revolúcia začne až ukrajincom zdražie plyn o 50% pre domácnosti.Potom môžu ísť za svojimi oligarchami nech im prispejú,aby nepomrzli.
21.07.2014 - 21:52:40
00
Predchadzajuca vlada inej skupiny oligarchov (s podporou Ruska) vrazdila vlastnych obyvatelov uz predtym.


takze je vlastne vsetko v poriadku? rovnako ako v Palestine, Syrii, Iraku atd? :^)
21.07.2014 - 21:58:48
00
Ano,Ukrajinska mafia uradovala,štat,v ktorom oligarchovia majú svoje armády chce vstúpiť do EU a naši takzvaní demokrati so Šebejom na čele tomu tieskajú
21.07.2014 - 22:00:37
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up