matvej11
preco ste cez ten mostik prenasali? ved vyzera byt zjazdny :lol:
27.07.2014 - 09:51:48
00
zjazdny? na to by som sa rad pozrel :D
27.07.2014 - 09:53:03
01
nie som danny macaskill :D
27.07.2014 - 11:13:51
00
Ak stretnete zapratavaca, rozbijte mu ksicht na kasu. Kamarat dnes preletel cez rajdy, ked brdzil pred kmenom stromu, co zapratavac navlacil na zjazde z modrej cyklistckej na Partizansku luku (trat Greenbike maratonu). Dopadol na chrbat, 2 cm zatylkom od ostreho sutriska. Nastastie len dllhe trzne rany na ruke a odreniny na nohe atd (bolo potrebne pouzit lekarnicku), ale keby trafil ten suter... nechcem si to ani predstavit. :( Cely ten zjazd sme potom samozrejme vypratali, cca 10-15 veci navlacenych haraburd - kmene, konariska, pne...
27.07.2014 - 15:12:42
00
trestne oznamenie za ublizenie na zdravi?
27.07.2014 - 15:55:13
00
myslis na toho co ho chyti?
27.07.2014 - 16:03:44
00
na PNku to nastastie nie je ani zdaleka, okrem klasicky odrenin, tie trzne rany boli len o tom, ze to dost krvacalo a bolo to treba vydezinfikovat a zaviazat...trestny cin ublizenia na zdravi to podla mojich vedomosti nenaplna... Chcelo by to niekoho znaleho prava a pomerov, co sa s tym chorym clovekom/skupinou ludi da legalne spravit. :/ Lebo ak to pojde takto dalej, tak fakt jedneho dna sa niekto na biku dokalici a potom pri prvom strete zapratavaca caka minimalne to iste...
27.07.2014 - 16:05:49
00
V prvom rade je otazka, preco kamarat nezvladol situaciu. Ma ist tak, aby dokazal pred prekazkou zabrzdit, nie? Ak by tam spadol strom alebo väcsi konar (nebola by to umyselne vytvorena prekazka), tak na koho by ste nadavali? A potom z toho vyplyva aj ina otazka - ak by sa tam vyskytoval clovek na pesej prechadzke napr. s dietatom alebo psom, tak co?
27.07.2014 - 16:07:47
05
ni, na toho zapratávača.. Myslím si že keď ho totiž niekto odtiaľto chytí, tak už oznámenie nepodá.... :D
27.07.2014 - 16:08:04
00
skor trestne oznamenie za vseobecne ohrozenie . ale to jedine tak ze ke dtam spadol tak volat policajtov nech to zdokumentuju
27.07.2014 - 16:09:44
00
V prvom rade je otazka, preco kamarat nezvladol situaciu. Ma ist tak, aby dokazal pred prekazkou zabrzdit, nie? Ak by tam spadol strom alebo väcsi konar (nebola by to umyselne vytvorena prekazka), tak na koho by ste nadavali? A potom z toho vyplyva aj ina otazka - ak by sa tam vyskytoval clovek na pesej prechadzke napr. s dietatom alebo psom, tak co?

človeka si všimneš skôr ako nejaký papek na zemi nemyslíš? Ale v tom, že treba ísť tak rýchlo aby si dokázal zastaviť na vzdialenosti na ktorú máš rozhľad, máš pravdu.
27.07.2014 - 16:11:48
00
Mato a spol., pekný výjazd. A samozrejme aj Tvoj nový bike vyzerá dobre. S Brudym sme dnes povymetali single od ŽS po BK, paráda. Brudy, cítil dážď a bolesť v kolene :( :( , tak po BK a domov a ja som sa vybral po hrebeni na PB, pohoda, slnko. No na ceste späť, pri Jurskom jazere som to schytal, taký leják, že komplet mokrý. A prídem do Dúbravky a tam slnko a ani kvapka. Tak aspoň na umývarku a bike je už čistý. Pridám aj gpx, ak by mal niekto problém, že kde v okolí BA sa dá dobre zajazdiť. ;) ;) ;)

Prílohy:

Komentár súboru: Moja prvá návšteva na Malej bani.
Malá Baňa.jpg
Malá Baňa.jpg 947.96 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Ešte v príjemnom počasí.
Na Somárovi.jpg
Na Somárovi.jpg 340.93 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: Sa mi páči.
Break...jpg
Break...jpg 286.7 KiB thumb_up0thumb_down

20140727_054033.gpx [364.08 KiB] Zobraziť na mape

27.07.2014 - 16:17:09
03
človeka si všimneš skôr ako nejaký papek na zemi nemyslíš? Ale v tom, že treba ísť tak rýchlo aby si dokázal zastaviť na vzdialenosti na ktorú máš rozhľad, máš pravdu.

A preco si myslis, ze cloveka si vsimnes skor? Bud si prekazku vsimnes vcas, ci je to strom alebo clovek, alebo si ju nevsimnes vcas a bud preletis cez strom alebo zranis toho cloveka. Cize treba ist tak, aby si dokazal zastavit.
27.07.2014 - 16:19:47
00
V prvom rade je otazka, preco kamarat nezvladol situaciu. Ma ist tak, aby dokazal pred prekazkou zabrzdit, nie? Ak by tam spadol strom alebo väcsi konar (nebola by to umyselne vytvorena prekazka), tak na koho by ste nadavali? A potom z toho vyplyva aj ina otazka - ak by sa tam vyskytoval clovek na pesej prechadzke napr. s dietatom alebo psom, tak co?


Neboj, ja som z tych co jazdia pomaly, hlavne tam, kde nevidim, kamarat podobne. Cez rajdy letel preto, lebo sa zlakol, dobrzdil tesne pred, len v tej strmine ho prehodilo cez rajdy.

Pridodnu prekazku zbada clovek ovela lahsie uz z dialky (vyvrateny strom ma korunu aj koren, vacsi konar ma haluze a listy) ako len holy kus kmena na sirku cesticky, krizom cez cesticku. Rovnako clovek a dieta.

Btw ked sme uz pri tych genitalnych argumentoch, co zlodeji poklopov? Ked padnes kolesom auta do kanala? Co keby tam bolo dieta alebo pes? ;) Tazko mozes jazdit tak, aby si pocital s tym, ze vsade moze niekto nieco nastrazit. Ked nabuduce niekto natiahne drot cez cykloznacku?


Naposledy upravil MageZ dňa 27.07.2014 - 16:25:53, celkovo upravené 1 krát.

27.07.2014 - 16:21:48
00
Jezus Prosím ťa prečítaj si znovu môj príspevok a zamysli sa..
27.07.2014 - 16:23:13
00
keyboard_arrow_up