Informacii dost malo. Na oficialnej stranke tour je to zrejme iba vo francuzstine. Zda sa, ze ziadna Slovenka nebola. Bohuzial som z toho v telke nic nevidel, lebo som bol vonku na bicykli. Ovela radsej by som pozeral na cyklistky na cestakoch, ako na nejakych chlapov. Som zvedavy, co o tom bude v najblizsom cisle 53x11. Obavam sa, ze iba strucna informacia.
http://www.letour.fr/la-course-by-le-tour-de-france/2014/fr/classements.html
28.07.2014 - 09:54:47
00
Určite žiadna Slovenka nebola :) 10.8 štartujú preteky Route de France feminin, ženská verzia Tour de France na ktoré sme dostali pozvánku. Takže po xxx rokoch bude štartovať 6 slovenských žien, v slovenských farbách na Tour. Obrovský zázrak :) Samozrejme profíčkam sa nepribližujeme ani v najmenšiom a v našich podmienkach ani nikdy nebudeme. Ako príklad uvediem, že máme problém zohnať pre každú 1 set repre dresov, auto, ktorým by sme sa tam dostali a o tom, že si to financujeme z vlastného ani nehovorim :)
28.07.2014 - 14:11:10
00
Komplet vysledky tu: http://www.procyclingstats.com/race/La_course_by_Le_Tour_de_France_2014

Informacii dost malo. Na oficialnej stranke tour je to zrejme iba vo francuzstine. Zda sa, ze ziadna Slovenka nebola. Bohuzial som z toho v telke nic nevidel, lebo som bol vonku na bicykli. Ovela radsej by som pozeral na cyklistky na cestakoch, ako na nejakych chlapov. Som zvedavy, co o tom bude v najblizsom cisle 53x11. Obavam sa, ze iba strucna informacia.
http://www.letour.fr/la-course-by-le-tour-de-france/2014/fr/classements.html
28.07.2014 - 15:43:52
00
Držíme palce.
A hlavne nech sa tu na SVK začne konečne niečo robiť aj pre ženskú cestnú cyklistiku ... (Saganomania je tu už 3 rok a cyklistika na Slovensku (mládeže, žien atď..) je vlastne ,,klinicky mŕtva“, len to nik nechce vidieť ... :(

quote="karinka"]Určite žiadna Slovenka nebola :) 10.8 štartujú preteky Route de France feminin, ženská verzia Tour de France na ktoré sme dostali pozvánku. Takže po xxx rokoch bude štartovať 6 slovenských žien, v slovenských farbách na Tour. Obrovský zázrak :) Samozrejme profíčkam sa nepribližujeme ani v najmenšiom a v našich podmienkach ani nikdy nebudeme. Ako príklad uvediem, že máme problém zohnať pre každú 1 set repre dresov, auto, ktorým by sme sa tam dostali a o tom, že si to financujeme z vlastného ani nehovorim :)[/quote]
28.07.2014 - 15:49:10
00
Držíme palce.
A hlavne nech sa tu na SVK začne konečne niečo robiť aj pre ženskú cestnú cyklistiku ... (Saganomania je tu už 3 rok a cyklistika na Slovensku (mládeže, žien atď..)) je vlastne ,,klinicky mŕtva“, len to nik nechce vidieť ... :(

quote="karinka"]Určite žiadna Slovenka nebola :) 10.8 štartujú preteky Route de France feminin, ženská verzia Tour de France na ktoré sme dostali pozvánku. Takže po xxx rokoch bude štartovať 6 slovenských žien, v slovenských farbách na Tour. Obrovský zázrak :) Samozrejme profíčkam sa nepribližujeme ani v najmenšiom a v našich podmienkach ani nikdy nebudeme. Ako príklad uvediem, že máme problém zohnať pre každú 1 set repre dresov, auto, ktorým by sme sa tam dostali a o tom, že si to financujeme z vlastného ani nehovorim :)
[/quote]
28.07.2014 - 15:50:17
00
Ak sa nemýlim tak na Slovensku v ženách na ceste štartuje v roku 2014 (štartovalo v roku 2013) asi toto:

1. Kadlecová Monika
2. Hanesová Lívia
3. Juhásová Andrea
4. Juhásová Zuzana
5. Jaseková Tatiana
6. Ďaďová Ľubica
7. Pavlendová Alžbeta
8. Vojtášová Zuzana
9. Bäumlová Karin
10. Janka Keseg Števková
11. Malariková Michaela
12. Števánková Daniela
13. Šuleková Erika
14. Triznova Simona
15. Krejčíková ,Katarína
16. Dermekova Andrea
17. Lapinová Kristína
18. Škandíková Barbara
19. Švandová Šárka

+ v roku 2014 máme na SVK v kategórii mladší žiaci, starší žiaci, kadeti, juniori 21 dievčat. Spolu to je 40 treba teda konečne začať pracovať aj keď v podmienkach na Slovensku je to asi veľmi ťažké !!!???

ml. žiačky:
Cyklistický spolok Žilina :
1. KURNICKÁ Tereza
2. BENČOVÁ Juliana
3. KNIHOVÁ Ema
4. DEBNÁROVÁ Lucia
5. ČÍŠECKÁ Miriam

st. žiačky:
Cyklistický spolok Žilina :
1. GABČÍKOVÁ Rebeka
2. DEBNÁROVÁ Laura
3. HALUZOVÁ Veronika

Hospitality Triathlon Team:
1. HORVÁTHOVÁ Hana

UNITREK BIKE TEAM Poprad:
1. NAZAREJOVÁ Katarína
2. GLAJZOVÁ Natália

kadetky:
Cyklistický spolok Žilina :
1. MICHALIČKOVÁ Lucia,
2. SLIVKOVÁ Simona
3. PILAROVÁ Soňa
4. CZÁNOVÁ Katarína

ŽP Šport, a.s.:
1. GLAJZOVÁ Erika

JUMP SPORT KLUB Košice:
1. RABATINOVÁ Radka

juniorky:
ŽP Šport, a.s.:
1. MEDVEĎOVÁ Tereza
2. JANUŠÍKOVÁ Nina

CK EPIC Dohňany:
1. LABAJOVÁ Ivana

VELOKLUB Púchov:
1. PANÁČKOVÁ Petra
28.07.2014 - 15:53:43
00
zien z tých 19 zien co si napisal som 8 v zivote na pretekoch nestretla... Takze v reale ked sa streneme na pretekoch 5 tak je to mega pocet :D
28.07.2014 - 16:23:21
00
Tiež niektore vôbec nepoznám, našiel som to len na štartovke MSR 2013, 2014 a podobne...
Situácia je unás naozaj biedna myslím si že napríklad v ČR je to tento rok o inom...
Nechápem prečo napríklad v MTB je možné štartovať - vyhlasovať dievčatá, ženy zvlášť a na ceste nie, tento víkend budú MSR mládeže a nikoho ani len nenapadne vyhlásiť aj súťaž o majsterku SR v kategóriách dievčat ???


zien z tých 19 zien co si napisal som 8 v zivote na pretekoch nestretla... Takze v reale ked sa streneme na pretekoch 5 tak je to mega pocet :D
28.07.2014 - 16:51:39
00
Podarilo sa mi najst zoznam 6 tohorocnych ucastnicok Route de France feminine. Je super, ze za Slovensko idete. Cesky som nenasiel ziadne. Kto vas vyberal do teamu ? Bezne jazdite za jeden klub ? Drzim palce.
http://www.org-rc.fr/acceuil.php?page=2014/slovaquie.php
29.07.2014 - 14:00:56
00
Kadlecová Monika - CK EPIC Dohňany - 27.11.1990
Hanesová Lívia - CK Banská Bystrica - 7.7.1982
Juhásová Andrea - Cyklistický klub Svätý Jur - 30.11.1985
Juhásová Zuzana - Cyklistický klub Svätý Jur - 30.11.1985
Ďaďová Ľubica - OUTSITERZ - 1.12.1988
Bäumlová Karin - CK D3-RACE TEAM Bratislava - 12.8.1990


Podarilo sa mi najst zoznam 6 tohorocnych ucastnicok Route de France feminine. Je super, ze za Slovensko idete. Cesky som nenasiel ziadne. Kto vas vyberal do teamu ? Bezne jazdite za jeden klub ? Drzim palce.
http://www.org-rc.fr/acceuil.php?page=2014/slovaquie.php
29.07.2014 - 15:04:10
00
Kazda jazdime za svoj klub a do timu sme sa poskladali formou "kto moze, kto ma na to prostriedky, koho pustia z roboty" :) Ale nie, v podstate tie baby co sa zucastnili nejakych UCI pretekov predtym a tie, čo sa pravidelne zucastnuju pretekov.
29.07.2014 - 22:20:41
00
neboj limit v prvej etape to istí
30.07.2014 - 12:18:55
00
No vidite a moja zena mi pili usi ze aj ona chce cestak. Na MTB jazdi uz niekolko rokov, dokonca bola dva krat na bedni na maratonoch a teraz chce skusit aj cestu.Problem je, ze sa zatial boji jazdit po ceste medzi autami a uz davno nema 18-nast :)
P.S. dnes nedostanem veceru lebo to urcite cita)
30.07.2014 - 12:58:31
00
Samozrejme Robert, ze je to veľmi možné ale aj tak to treba skúsiť ;-) Lakko, ani sa jej nečudujem, že sa boji jazdiť medzi autami, ma sa coho :D Plno z nas uz nejake to auto sundalo...
30.07.2014 - 13:28:05
00
tak keď nechceš ostať mladý vdovec tak to svoje polovičke vysvetlíš.
30.07.2014 - 16:31:42
00

Výber z produktov

    Prejsť do shopu ()
    keyboard_arrow_up