ŠKODA STUPAVA TROPHY

26.07.2014 - 27.07.2014
4. kolo - Inter Mountain Series
3. kolo - Škoda Bike Open Tour
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Súťaž, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (57)
adam_saraglabastylicaBBoriobrunicekcicicripoCyril911dakeyrasdefDomestikdoubleDURI76emsiEnemyenniofabkoFignonGaliPetgondakHenry33Jeanjelo520jjsanjumpKaskajaKefrinKeomatepolubo_suloLukas.slM4ttMatho2matttassmigelxxxmichalCCRmiloš.h636milsuoborondrej81pepemskpeter1976peter22rameRimiRobo87romano410rufo3siso33slavoStef30strapko11SuetervetuolaUrsusvasuldowendoy.e.t.i.zobaniezrniek
Ahojte,
tiez nejaka otazka a 1 namet na zlepsenie.
Suhlas s @Keomatepo o merani casu. Ja som tiez isiel 42 km 2 vlna a v cieli som mal 28 miesto a dnes 36. Nie je mi to celkom jasne ako sa to da.
Este ten namet na zlepsenie. Uz asi 3 rok je zo strany zahranicnych pretekarov prosba o vyhlasovanie vysledkov resp. tomboly aj v inom ako SK jazyku. Mate tam projektor a obrazovku. Je taky problem spravit obrazok balicka ktory je v tombole a doplnit tam aktualne vyzrebovane cislo? Myslim ze by s takymto stavom boli spokojny sponzori aj zahranicny bikery.
Inak fajn akcia, obcerstvovacky ako maju byt, sprchy, umyvanie biku, uschovna, znacenie trate, ... vsetko fungovalo.
28.07.2014 - 15:18:56
00
Ahojte,

ja som spokojna so vsetkym, i ked rizoto som posunula dalej a radsej som si dala nieco masove :P ...nemam co vytknut, organizator uz takmer dosiahol maximum a snazi sa na reakcie reagovat v dalsich rocnikoch vid. snaha vyhoviet start/vyhlasenie deti.....vzdy sa najde niekto, komu nieco nebude vyhovovat.... ]:)

Tombola a vyhlasovanie vysledkov, ked boli na bedni rakusania aj prebiehali v inom jazyku ako v SVK....uz ked sme pritom....mam strach, ze kvoli nam SVK by vyhlasovali vysledky v slovencine niekde v Rakusku alebo podobne....by sa na nas z vysoka.....a po anglicky nemusia tiez vsetci rozumiet, ale hold je to jeho problem....

Dakujem za fotky, mam pocit, ze tento rok ich je viac, vo velmi dobrej kvalite :y: , chcem sa spytat z toho active...ako sa dopracovat k fotkam? Z Nestichu pisali, ze ten kto ma zaujme nech sa ozve a poslu mu....
28.07.2014 - 15:28:54
01
Ahojte,

ja som spokojna so vsetkym, i ked rizoto som posunula dalej a radsej som si dala nieco masove :P ...nemam co vytknut, organizator uz takmer dosiahol maximum a snazi sa na reakcie reagovat v dalsich rocnikoch vid. snaha vyhoviet start/vyhlasenie deti.....vzdy sa najde niekto, komu nieco nebude vyhovovat.... ]:)

Tombola a vyhlasovanie vysledkov, ked boli na bedni rakusania aj prebiehali v inom jazyku ako v SVK....uz ked sme pritom....mam strach, ze kvoli nam SVK by vyhlasovali vysledky v slovencine niekde v Rakusku alebo podobne....by sa na nas z vysoka.....a po anglicky nemusia tiez vsetci rozumiet, ale hold je to jeho problem....

Dakujem za fotky, mam pocit, ze tento rok ich je viac, vo velmi dobrej kvalite :y: , chcem sa spytat z toho active...ako sa dopracovat k fotkam? Z Nestichu pisali, ze ten kto ma zaujme nech sa ozve a poslu mu....


Ahoj, na www.activeland.sk je mozne si fotky v plnom rozliseni a bez loga priamo zakupit v sekcii "Kupit fotografie" - staci sa najst a objednat, po uhrade bude poslany link s objednanymi fotografiami. Maly "hint" - ked sa najdes v galerii vo fotoreporte, staci ti zapamatat si cislo fotky a toto zadat do vyhladavacieho policka, a najde ti tu fotku v obchode.
28.07.2014 - 16:18:21
00
Aj ja mám jeden tip: prosím si novú kategóriu pre jazdcov s pevnou vidlou ;-) Aj keď možno by nás nebolo dosť ani na to aby sme obsadili aspoň jedno celé pódium :-)
28.07.2014 - 19:44:29
00
[quote=""Pre mňa negatívum bolo, že na úzkom stúpaní na BK sa vôbec nedalo obiehať o dosť pomalších pretekárov z 25km trate a neskôr aj v poslednom zjazde do parku, čo spôsobilo že rýchlejší pretekári boli nervózni a v jednom prípade spôsobili menší pád pomalšieho pretekára.[/quote]

Presne toto som pisal par stran dozadu a viem ze tento negativny pocit malo podstatne viac ludi. Zaujimal by ma nazor organizatora, ci by sa pri pohlade na vysledky nedal upravit timing pretekov, tak aby sa tento efekt minimalizoval. Dakujem.
28.07.2014 - 20:05:18
00
42km 30minut skor alebo 25km 30minut neskor - by sa potom nemalo stretnut celo 42km s 25kou... ci?
29.07.2014 - 00:09:26
00
každá kat.štartuje hodinu po predošlej akurát 25 len pol resp.15 min.
29.07.2014 - 00:30:32
00
...na kb bratislavskom mar. boli okruhy a tam sa to miešalo ! :-D. Nič nevymyslíš, stáva sa to aj inde. Trať je limitovaná lesákmi... A skôr je to v hlavách nás všetkých, pomalších či rýchlejších ;-)
29.07.2014 - 07:28:32
02
uz aj posledna cast galerie je online na activeland.sk + galeria z nedele - to ak ste boli aj behat :)
29.07.2014 - 08:39:19
01
...na kb bratislavskom mar. boli okruhy

Karpatské brandy Bratislavký maratón? O takom som este nepocul. Nalievaju na obcerstvovackach? :D
29.07.2014 - 09:02:47
01
Ahoj, na http://www.activeland.sk je mozne si fotky v plnom rozliseni a bez loga priamo zakupit v sekcii "Kupit fotografie" - staci sa najst a objednat, po uhrade bude poslany link s objednanymi fotografiami. Maly "hint" - ked sa najdes v galerii vo fotoreporte, staci ti zapamatat si cislo fotky a toto zadat do vyhladavacieho policka, a najde ti tu fotku v obchode.


Dakujem za info, skoda len, ze je to za :cash: ....viem, ze kazdy s tym ma spojene naklady a podobne, ale opat sa vratim do minulych rocnikov, ked sa fotilo len tak bez potreby predavania s pocitom urobit radost niekomu, kto sa tam potom nasiel.... :?:
29.07.2014 - 10:28:48
00
Dakujem za info, skoda len, ze je to za :cash: ....viem, ze kazdy s tym ma spojene naklady a podobne, ale opat sa vratim do minulych rocnikov, ked sa fotilo len tak bez potreby predavania s pocitom urobit radost niekomu, kto sa tam potom nasiel.... :?:


Dnes ani kura zadarmo nezahrabe :) mne spoplatnenie nevadí, len aby cena bola prijateľná... Ja mám fotky, ktoré mi spravili známy a rodina a tí si nevypýtali nič.
29.07.2014 - 10:31:23
00
Dakujem za info, skoda len, ze je to za :cash: ....viem, ze kazdy s tym ma spojene naklady a podobne, ale opat sa vratim do minulych rocnikov, ked sa fotilo len tak bez potreby predavania s pocitom urobit radost niekomu, kto sa tam potom nasiel.... :?:

radi by sme davali fotky zadarmo, no v predajni s fotoaparatmi ti vydriduchovia chceli od nas nemale peniaze za fotaky, objektivy, pamatove karty... ani na pumpe nam nechceli natankovat auto zadarmo, aj ked sme im vraveli, ze ideme fotit do Stupavy... obcerstvenie na akcii sme si uz radsej nepytali zadarmo, lebo by nas asi hnali kadelahsie :( radi by sme pofotili vsetky akcie a rozdavali fotky, no zial nie je to realne. Ako ustupok davame male fotky na nas web, odtial si ich mozes stiahnut zadarmo.
29.07.2014 - 10:43:35
04
radi by sme davali fotky zadarmo, no v predajni s fotoaparatmi ti vydriduchovia chceli od nas nemale peniaze za fotaky, objektivy, pamatove karty... ani na pumpe nam nechceli natankovat auto zadarmo, aj ked sme im vraveli, ze ideme fotit do Stupavy... obcerstvenie na akcii sme si uz radsej nepytali zadarmo, lebo by nas asi hnali kadelahsie :( radi by sme pofotili vsetky akcie a rozdavali fotky, no zial nie je to realne. Ako ustupok davame male fotky na nas web, odtial si ich mozes stiahnut zadarmo.


Chapem, ze je ine fotit ako laik svojich znamych a + pritom vyfotit aj nejakych dalsich pretekarov tak nie su s tym spojene take naklady ako ked niekto profesionalne amortizuje svoje "nastroje" + benzin a podobne....
Predtym bolo skor zauzivane, ze to fotili bezni ludia, mozno nie az tak profesionalne a kvalitne ;) dali na web a bolo....spoplatnovat foto zacalo pred cca 3 rokmi? Fax Copy, a asi im to "ide" tak hold uz to bude za :cash:

:y: za ten ustupok... :sun: pozriem si ich..
29.07.2014 - 11:15:26
00
Dnes ani kura zadarmo nezahrabe :) mne spoplatnenie nevadí, len aby cena bola prijateľná... Ja mám fotky, ktoré mi spravili známy a rodina a tí si nevypýtali nič.


Tebe to mozno nevadi, ides kolkokrat na preteky za rok? raz-dva razy? Si zrataj, kolko vsetko stoji, startovne, benzin, jedlo atd atd...nie vzdy moze ist napriklad niekto s tebou, chces mat pamiatku v podobe nejakej akcnej fotky tak zasa sa plati....
Je to kazdeho vec, kto chce plati, kto nie tak nie...
Myslim, ze viac to netreba dalej rozvíjať...
29.07.2014 - 11:21:56
00
keyboard_arrow_up