http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/282159-teple-vody-se-dockate-nejdriv-v-zari-oznamil-klicko-v-kyjeve/

pre pár dňami som sa pýtal čím budú na ukr.v októbri kúriť.Kličko im dal odpoveď,teplá voda možno na konci septembra.
05.08.2014 - 10:49:13
00
ano dolezitjsie je teraz financovat konflikt ako teplu vodu pre ludi.

http://www.nwoo.org/2014/08/05/zahadne-nalety-na-ukrajine-odkud-letaji-letadla-s-bilym-fosforem/
05.08.2014 - 10:52:21
00
snazim sa na to pozerat kriticky. ja si pozrem informacie z viacerych stran nerobim v nich rozdiely. no zdravy sedliacky rozum ......

nerobis rozdiely??? ak je informacia z jednej strany, tak je to kombajn, ak z druhej, tak je to dokaz.
vyjadrenia odbornikov? na tom linku, co si postol je clanok velmi slabej urovne, pravdepodobne iba prelozeny z nemciny, niekym, kto nema ani paru co prekladal (inak by tam nebolo GSch-302, ale GŠ 30..... ) a este ku tomu je plny fikcii. Pdrobnosti, co konkretne je v tom mimo radsej rozpisovat nebudem, nikam by to neviedlo, iba ak niekde pri pive :D
05.08.2014 - 11:09:39
00
precitaj si to este raz pisal som ze nerobim rozdiely medzi informaciami z akej strany a odkial su. precitam si vsetko nerobim medzi nimi rozdiel. to s ktorou info suhlasime alebo nie je uz kazdeho vec.
05.08.2014 - 11:16:45
00
Je predsa povinnosťou každej vlády brániť celistvosť svojej zeme.
Je sice smutné, že na to doplácajú nevinní ale tak to bolo a tak to bude.
Keď sa to stane u nás budu tiež dezertéri a žial aj nevinné obete. Tak ako všade na svete.
Tak si dávajme sakra pozor aby niečo podobné nevzniklo aj u nás. Na to stačí pár blbcov a nemusia byť sponzorovaní ani od zlého západu.
05.08.2014 - 15:17:38
01
suhlasim s tebou v plnom zneni.
akurat je otazne ci vlada UA je legitimna, popripade rozhoduje v menne ludi ktori ju volili.
05.08.2014 - 16:05:54
00
Legitímna nie je, bola porušená ústava. Legitímnou sa stala pre EU a USA...
05.08.2014 - 16:18:10
00
Ach jo!
05.08.2014 - 16:59:31
00
vikino chcel by som sa na nieco spytat.
byvas v meste Lvov na UA a pride tvojim dvom synom povolavaci rozkaz k tretej mobilizacii. podla toho co si napisal by si ich tam poslal?
ta mobilizacia je podla mojho nazoru tiez nelegitimna. bolo vyhlasene stanne pravo alebo nieco podobne? toto nie je operacia proti teroristom toto je uz vojna ktora sa deje za nasimi hranicami a odvadzaju do nej ludi ktori byvaju kusok od nasej hranice. vychodniari chodite bajkovat na UA sledujem tu temu je tam nadherne. nic to s vami nerobi ked si pomyslite ze ste sa tam s niekym zoznamili, posedeli, popili a teraz ho zrazu odvedu aby zabijal cloveka s rovnakym pasom aky ma on. co to s vami robi aky mate pocit? od PC sa tie nazory pisu trochu inak. skuste sa vzit do situacie beznych rodin a myslim ze nazor ako "bohu zial take sa vo svete deje" si druhy krat premyslite. ludia tam predavaju auta dokonca byty aby uplatili UA odvodovu komisiu 2000USD+ aby sa vyhli odvodu popripade frontu. jedni zufaju druhi ryzuju.
EDIT: este si pozrime ako funguju PR kampane . miss UA v hlavnej ulohe vytvorene v USA Chicago. aby som nebol za rusofila pridam aj PR kampan RF.

youtube.com/watch?v=2oaMsSpyE3A&t=0


youtube.com/watch?v=1idTSSc_7Ts&t=0

05.08.2014 - 17:19:09
02
Ach jo!


Čo ? O tom že tam zohral veľkú úlohu Pravý sektor snáď nebudeme diskutovať.
A video kde podrežú riaditeľ miestenej polície v Donecku pred manželkou, sem ani dávať nebudem... Momentálna vláda v Kyjeve je to najhoršie čo mohlo občanov Ukrajiny postretnúť. A zďaleka nie je koniec !
Nechcem si ani predstaviť čo sa bude diať po voľbách, ak nejaké prebehnú.
05.08.2014 - 18:04:39
00
Čo tak nechať to na Ukrajincov oni si to určite vyriešia aj bez naších amaterskych rečí. Je to Hrdý a zvrchovaný národ a ma ďaleko dlhšiu historiu.ako my.
Mne na tejto debate vadí to nedokázané obviňovanie západu A poklonkovanie Rusku. Som už dosť starý aby som mohol posúdiť aká sféra vplyvu je lepšia. To je môj názor. HOWG! :rock:
05.08.2014 - 18:38:51
02
Veď hej, obviňovanie západu vadí ale opak nie....
Nemyslím že sa tu niekto poklonkuje Rusku, len máme iný pohľad na vec :-) Špinu na rukách majú obe strany, o tom niet pochýb. Mňa osobne dráždi to vynášanie ortieľov nad "vinníkom" pritom ešte nie je nič vyšetrené ani dokázané. A pokiaľ sa staviaš do pozície že máš už svoj vek, tak musíš sám najlepšie vedieť pokiaľ nemáš klapky na očiach, že tu je toľko nejsasností že až....
05.08.2014 - 18:48:11
00
... Je to Hrdý a zvrchovaný národ a ma ďaleko dlhšiu historiu.ako my. ...

Aku dlhu historiu maju Ukrajinci a aku dlhu Slovaci? By ma zaujimalo to porovnanie :lol:
05.08.2014 - 19:20:48
00
Chces porovnavat Bohdana Chmelnickeho s Janosikom? :-)
05.08.2014 - 20:28:17
00
Jánošík? či Veľkú Moravu neberieme?
06.08.2014 - 06:11:44
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up