Čaute chlapi, chcela by som poradiť, akú vidlu si mám kúpiť, momentálne mám na biku ešte pôvodnú vidlu Suntour XCR RL 100 mm, na jej cenu je veľmi fajn, no nezatvára mi ju, alebo ako to mám povedať, keď na nej jazdím ja, zavre ju max do polky, keď na ňu sadne frajer, tak pruží takmer celá. Jazdím väčšinou makadamové a horské cesty. Mám 63 kg, 171 cm. Chcem si kúpiť Rock Shox Rebu, no neviem, či nebudem mať znovu taký istý problém. Máte niekto s mešou váhou skúsenosti s Rebou? :D Ďakujem.
06.08.2014 - 09:20:44
00
Ta Suntourka ma pruzinu, ktora ti nesedi tvrdostou. Vzduchovu Rebu si nafukas podla svojej hmotnosti, takze by si nemala mat problem s vyuzivanim zdvihu.
06.08.2014 - 09:25:05
00
Ďakujem, na Rebu sú aj dobré aj zlé recenzie, jazdil si ju niekedy?
06.08.2014 - 11:30:38
00
Rebu som nejazdil, od RS som jazdil vzduchoveho Revelation (U-turn a potom DPA) a teraz Pika.
Co sa tyka recenzii, rozdiely mozu vznikat medzi jednotlivymi rocnikmi a mozno aj podla toho, co recenzent od vidly ocakava. Oproti terajsej vidle to bude pre teba vyrazny kvalitativny skok dopredu. Pre volbu RS hovori aj lahka servisovatelnost a dostupnost nahradnych dielov. Podla mna nebudes lutovat.
06.08.2014 - 12:12:12
00
Ja už som jazdila aj iné vidly, takže až taký strašný skok to nebude, no od rock shoxu som nemala ešte nič. Táto čo mám, bola na biku a bolo mi ju ľúto hneď zhodiť, tak som skúšala a za tie prachy je fakt celkom slušná.
06.08.2014 - 15:28:50
00
keyboard_arrow_up