bez toho aby som nejako hlbsie rozoberal tak MH17 dostala pravdepodobne raketu niekde na kridlo/chvost a davku do kabiny

a verim ze tie dokazy iste su ale toto je viac ako dokazovanie priciny katastrofy letu. tu sa hra vacsia sachova partia.

http://rt.com/news/175476-bbc-deleted-report-mh17/
06.08.2014 - 15:59:43
00
5.8. Batalion Dnepr. "Zatknutie" partizana ukrývajúceho zbrane. Ista poprava, tu lopatu si nebrali pre paradu... za ukrajincov bojuje riadna haved. Civilistov si vrazdia ako sa im zachce

youtube.com/watch?v=UXnNDbJ7r0k&t=0



Ked sa k nim takto sprava vlastna vlada, tak necudo ze sa nikto nechce vzdat. SI viete predstavit situaciu ze by zili spolocne v jednom state akoby sa nic nestalo?
06.08.2014 - 16:11:06
00
http://www.youtube.com/watch?v=dMYRqRRCulU

celá rodina počas humanitárneho bombardovania.
06.08.2014 - 17:07:16
00
Ste za to aby ruské vojská oficiálne prekročili ukrajinské hranice a zasiahli?

Vyjadrite sa prosím. Nehľadajte za tou otázkou nič zákerné. Ide len o ujasnenie si postojov k tejto kríze. Osobne nikoho, kto sa vyjadrí, že áno, neodsudzujem. Je to jeho názor, jeho zhodnotenie situácie. A vôbec nevadí, že ten názor je opačný ako mám ja.

Ide len o jednoznačnú odpoveď na konkrétnu otázku. Odpovedajte iba v štýle "áno, som za" alebo "nie, som proti". Svoju odpoveď nijako nerozvádzajte, ani nezdvôvodňujte.
06.08.2014 - 18:44:36
00
ste za to,aby jednotky osn vstúpili na ukrajinu rozdelili bojujúce strany a prinútili ich rokovať??
06.08.2014 - 18:57:52
00
https://www.youtube.com/watch?v=AX22ROVKN4I

dotm pripomenul si mi jeden aprilovy zartik ktory sposobil jeden rusky pilot v neozbrojenej SU-24 po tom co 12 krat nasimuloval v priebehu 90min utok na americky torpedoborec. na lodi vznikla panika kedze im vypadla komplet elektronika a nabehla az po vzdialeni sa lietadla po simulovanych naletoch. pravdepodobne sa jednalo o novu zbran "chibiny" ktora je zaradena v komplexe radioelektronickeho boja REB ruskej federacie.
http://www.hlavnespravy.sk/posadku-americkeho-torpedoborca-vraj-demoralizovala-nova-ruska-zbran/252369
ale niekto to moze vnimat ako propagandu :)
06.08.2014 - 19:01:03
00
Som za vstup vojakov RF len za doprovodu vojakov OSN. A prečo ? Lebo v prípade len vstupu vojakov RF sa títo vojaci začnú mstiť, tak ako sa teraz mstia vojaci UA na obyvateľoch tohoto regiónu. Chcem aby sa začalo konečne rokovať a ukončení tejto nezmyselnej vojny. A na to treba tri strany, UA,OSN,RF. Ale kedže OSN a jej vojaci sú totálne impotentní, krviprelievanie bude pokračovať. OSN už niekoľko rokov je jedna neschopná organizácia príživníkov. Si o niečo múdrejší ?


Naposledy upravil tadeas dňa 06.08.2014 - 19:13:53, celkovo upravené 1 krát.

06.08.2014 - 19:06:13
00
ste za to,aby jednotky osn vstúpili na ukrajinu rozdelili bojujúce strany a prinútili ich rokovať??


Inak najideálnejšie riešenie, len doteraz som ani od jednej strany nepočul ničo takéto navrhnúť, asi nečítajú Mtbiker :-)
06.08.2014 - 19:12:24
00
A to s OSN vidíte reálne? Prečo potom Rusko nedá taký návrh, keď mu ide o vyriešenie vnútorného konfliktu na Ukrajine? Alebo USA. Alebo Čína. Alebo hociktorý člen bezpečnostnej rady OSN, hoc aj ten, ktorý nemá právo veta.

ALE NIKTO NEODPOVEDAL NA MOJU OTÁZKU!


tadeas, nechápem, za čo by sa mali vojaci Ruskej federácie mstiť. Však im nikto nič neurobil. Rodiny im nevyvraždil, ani nijako neublížil. Tento argument neberiem.
06.08.2014 - 19:25:42
00
S OSN to reálne nevidím, lebo ako som už písal, je to neschopná organizácia darmožráčov. Že to nikto nenavrhol ? Lebo veľkým to takto vyhovuje aj na jednej aj na druhej strane.
A nie som za vstup ktoréhokoľvek vojska na územie UA bez OSN.
06.08.2014 - 19:38:57
00
laco na tvoju otazku sa neda odpovedat ano/nie. zahanas tym rusofilov a ukrajinologov do kuta :)
06.08.2014 - 19:48:02
01
Asi by bolo mudre si prestat mysliet ze ukrajinsky, rusky a medzinarodny think tank netrpezlivo caka na vysledky nasej debaty aby sa situacia konecne vyriesila.
Pokusim sa uverit ze tu nie je ani jeden plateny agent niektoreho z nazorov a potom plati, ze kazdy reaguje podla svojej viery.
My nemame sancu sa dostat ku skutocnym faktom. Napr. "zatykanie partyzana" - ruis? ukrajinci? donecka oslobodenecka? luhanska oslobodenecka? dajaka nova neznama skupina? a kto koho? su to sucasne zabery alebo kdesi z Cecenska, natocene vo filmovych studiach ... kolko variantov este dodat? Znama fotka ozbrojenca s plysacikom pri zostrelenom lietadle - uz som registroval aspon pat vykladov.
Tak ako verim, ze zostrelenie lietadla bolo omylom opiteho lampasaka, tak dufam, ze omylom opiteho generala sa to cele nezvrtne. No a nezabudnime, ze plati zakonitost a narastani poctu opitych lampasakov a generalov priamo umerne s postupom na vychod.
06.08.2014 - 19:58:27
00
otázka je tak trochu po funuse, či stále sú to dobrovoľníci?
A v začiatkoch tam druhej strane podľa zaručených zdrojov pomáhali (alebo ešte sú?) aj imperialisti.
06.08.2014 - 20:03:59
00
nie, som proti aby ruské vojská oficiálne ( ale aj neoficialne ) prekročili ukrajinské hranice a zasiahli, rovnako ako som proti aby akekolvek ine vojska prekrocili ukrajinske hranice...a najradsej by som dodal ze co si navarili, nech si aj zjedia. ale bohuzial najsmutnejsie na tom je ze ukrajinci mali v tomto pripade zahranicnych sefkucharov ( a ze ich nebolo malo )
06.08.2014 - 20:05:44
01
skoro žiaden prevrat sa neudial bez cudzích ingrediencií. :lol:
06.08.2014 - 20:17:08
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up