ŠKODA STUPAVA TROPHY

26.07.2014 - 27.07.2014
4. kolo - Inter Mountain Series
3. kolo - Škoda Bike Open Tour
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Súťaž, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (57)
adam_saraglabastylicaBBoriobrunicekcicicripoCyril911dakeyrasdefDomestikdoubleDURI76emsiEnemyenniofabkoFignonGaliPetgondakHenry33Jeanjelo520jjsanjumpKaskajaKefrinKeomatepolubo_suloLukas.slM4ttMatho2matttassmigelxxxmichalCCRmiloš.h636milsuoborondrej81pepemskpeter1976peter22rameRimiRobo87romano410rufo3siso33slavoStef30strapko11SuetervetuolaUrsusvasuldowendoy.e.t.i.zobaniezrniek
milsu v CR roky foti za peniaze Kocian. Tak isto Selu. Ak je podla teba 45 Kc za fotku (jpg) viac ako 4 € od Faxcopy, tak sa stala chyba uz niekde na zakladnej skole.
05.08.2014 - 09:41:30
01
to bola narazka na pre vacsinu z nas neprimerane vysoku cenu...
dajme tomu ze fotka stoji 1€...nie je o com debatovat...ludia sa tesia a kupuju...faxcopy zaraba...
ale ked niekomu nestaci fabia a chce hned porsche...tomu niet pomoci


tak tu si fakt vedľa jak tá jedľa. ceny od faxcopy sú ešte celkom v pohode.
fakt chceš pri bajkoch s cenovkou 1500+ EUR riešiť set fotiek za 9,90?
05.08.2014 - 09:47:30
00
Nefotí len Kocián, dostal som určite viac ponúk. Bol som tam vlani.
Máš pravdu, neporovnával som cenu za jednu fotku, ale to čo ma stál set. Ak sa dobre pamätám tak u Kociána bol problém, že nemal banku v eurách, tak sa to dosť predražilo o poplatky.
Aj tak si myslím, že podstatné na tom je to, že niekto dá možnosť mať určite fotky z maratónu, čo predtým nebolo. To je moja vlastná skúsenosť. Keď jazdíš maratón vzadu, tak často fotky chýbali.
05.08.2014 - 09:49:28
00
michalCCR ,mozes mi vysvetlit co ma cena za fotku spolocne s cenou biku ?
05.08.2014 - 10:10:16
01
Ursus, spoločné je to, že za kvalitu sa platí.
Samozrejme, jazdiť môžeš na manželkinom 15-ročnom bajku ako ja napríklad :-D Ale ťažko môžem potom čakať umiestnenie v čele výsledkovej listiny, bez ohľadu na snahu. S lepším bajkom svoje šance zvýšim.
To isté platí o fotení. Ak chcem ako fotograf dosiahnuť dobrý výsledok = spokojnosť zákazníka, musím investovať do techniky. Sotva niekoho ohúrim fotkami z iphonu či z low-end zrkadlovky so setovým objektívom.
A v neposlednom rade, pri cene bajku a nákladov za cestu a ubytovanie, 10 eur za set fotiek fakt riešiť nebudem.
05.08.2014 - 10:19:09
00
Tak tu na konci stupavskeho parku a nad chatou pod vrchom zoberiem v piatok rano. Zoberiem si nožík zo sebou :-).
05.08.2014 - 15:53:05
00
Dnes som šiel od malého slavína hore na žltú turistickú, faborky boli na stromoch (sa mi zdá, že išlo o trať jednokoliek). Nemal som nič k dispozícií a nechcel som sa moc zdržovať.
06.08.2014 - 08:40:10
00
kazko, cripo .. nič si s toho nerobte, min rok boli faborky ešte v októbry kade tade pričom ujo palo ujo juraj a pod deklarovali minimálne 150% vyčistenie
06.08.2014 - 09:04:59
01
Musím sa v tomto organizátorov zastať. Odznačiť vyše 100 km trať je neskutočná otročina a aj pri všetkej snahe sa môže stať, že kde-tu sa nejaká fáborka prehliadne a ostane tam visieť. Namiesto vypisovania na fórum ste ju mohli radšej zobrať. Kritizuje sa veľmi ľahko, až kým si to človek na vlastnej koži nevyskúša...

A okrem toho, pri súčasných vzťahoch medzi bajkermi a niektorými turistami by som prisámbohu nevylúčil ani to, že "dobráci", ktorí tie fáborky pred pretekmi, prípadne aj počas nich strhávajú, ich potom po skončení akcie rozvešajú naspäť, aby mohli argumentovať tým, že bajkeri si po sebe ani len to značenie neodstránia...
07.08.2014 - 11:44:48
05
tak som odznacil usek maly slavin - zlta turisticka - 4ks faboriek + este jedna zatulana pri Vydrici. na kratkej trati greenbiku by Stupavsky mal byt odznaceny :)
07.08.2014 - 21:34:01
01
To ostalo asi z behu
08.08.2014 - 06:14:47
00
re tomas11: pozberal som co sa dalo, 3 gely (1 plny :-)), jedna zadna blikacka :-) - po dlhom case som v lese nebol na biku a ani som nebezal :-), nemal som noz aby som odrezal faborky.
Stupavsky maraton je kazdopadne top podujatie v malych karpatoch a jedno z najlepsich na slovensku. Zodpoveda tomu aj vyska startovneho a dlhy zoznam sponzorov a mnozstvo personalu ktory sa podiela na organizacii. A k tomu patria aj vysoke ocakavania od ucastnikov podujatia ako aj ludi ktory travia v tomto lese skoro kazde rano predtym ako idu do prace ci sa na preteku zucastnia ci nie. Musim pochvalit organizatorov, ze trate boli vycistene lebo isiel som cast z nich pred pretekom aj pocas preteku a ostal iba zlomok toho co tam bolo, ale predsa co to ostalo. A taktiez je super ze dnes som uz nevidel to co som tu vypisoval. Ber to tak, ze je spatna vazba pre organizatora aby vedel ze ludia ktori im tvrdia ze vsetko vypratali sa maju priestor zlepsovat ...
08.08.2014 - 12:30:39
01
Ahojte. Len tak nahodou nema niekto video zo startu 1. vlny 42km? Asi po dvoch minutach som spadol na asafaltke a celkom by ma zaujimalo ako to vyzeralo. Bolo to v asfaltovom stupani.
26.08.2014 - 13:01:36
00
Nižšie nájdete linky na pohodlné stiahnutie a on-line prehliadanie, aj na YOUTUBE, filmového dokumentu zo
ŠKODA STUPAVA TROPHY 2014 vo FULL HD.

VIDEOKLIP
SOBOTA + NEDEĽA - ŚKODA STUPAVA TROPHY 2014 / 12. ročník:
Link na pohodlné stiahnutie a on-line prehliadanie vo FULL HD - TU.

youtube.com/watch?v=Mo1NpNLgSWQ&t=0



FILM
SOBOTA - MTB(25km, 42km, 76km a 105km) / 12. ročník:
Link na pohodlné stiahnutie a on-line prehliadanie vo FULL HD - TU.

youtube.com/watch?v=cY9YZAM7NdM&t=0



FILM
NEDEĽA - ŠKODA Detský cyklo-maratónik / 6. ročník:
Link na pohodlné stiahnutie a on-line prehliadanie vo FULL HD - TU.

youtube.com/watch?v=dFCWV-ffAEE&t=0



FILM
NEDEĽA - ŠKODA JUNIOR TROPHY / 4. ročník:
Link na pohodlné stiahnutie a on-line prehliadanie vo FULL HD - TU.

youtube.com/watch?v=18Wze5Bp-UA&t=0



FILM
NEDEĽA - ŠKODA Záhorská Bystrica RUN 8km a 17km / 3. ročník:
Link na pohodlné stiahnutie a on-line prehliadanie vo FULL HD - TU.

youtube.com/watch?v=B6FM6fVXHUg&t=0




Viac informácii: ŠKODA STUPAVA TROPHY.sk
FaceBook - ŠKODA STUPAVA TROPHY & ŠKODA BIKE OPEN TOUR



--
S pozdravom...

Pavol Grujbar
marketing, projekt, sponzori
obcianske zdruzenie Maraton, Slovensko
Mobile: +421901769101
FACEBOOK: http://www.facebook.com/mtbmaraton
palo@stupavskymaraton.sk
http://www.stupavskymaraton.sk
keep bikiing
Spoluorganizator a clen ŠKODA BIKE OPEN TOUR
http://www.skoda-bike-open-tour.sk
clen medzinarodnej skupiny maratonov - IMS
Inter Mountain Series
http://www.inter-mountain-series.eu/
13.01.2015 - 22:28:14
01
Ten detský cyklomaratónik Vám na YT niekto blokol: "Video zahŕňa obsah partnera SME, ktorý ho vo vašej krajine zablokoval na základe autorských práv." Na stránke ide v pohode.
14.01.2015 - 10:36:09
00
keyboard_arrow_up