PaliG :-)
zero škodovky si držia cenu? hm ked myslíš
Martinux nie dik nechcem ju pocitiť ver tomu že by si nechcel byť v koži tých čo tu meridu pocitili :-)
08.08.2007 - 18:45:50
00
2rasto pekna myslienka, nie? ale ved sa rozumieme ;)
2martinux co si tym chcel povedat?
2zero dobry vtip, ze skodovky si drzia cenu :D
08.08.2007 - 19:33:22
00
Za posledny rok som na Treku 8500 ZR videl v lese iba seba... :lol: :lol:
08.08.2007 - 22:25:32
00
triki.. asi preto, že distribútor týchto bicyklov dovezie na Slovensko možno 10ks týchto strojov na celú sezónu. :(
08.08.2007 - 22:45:01
00
...ale tu v okoli Bratislavy som okrem seba este nikoho nevidel.Co ma nesmierne tesi.Speslov a Merid tu jazdi dost,ale tento trek je nieco viac... :lol:
08.08.2007 - 22:50:01
00
Triki: to bude tym že ten rám je ultra tuhy a nedaruje bikerovi nic. + nie kazdy da tolko bubakov za ram ktory bude jazdit rekreacne.


to rasto: podla toho co pises by sme nemali jazdit vobec ziadnu znacku. Ja osobne som praskol Specialiezed .. A nie niaky hardrock ale EPIC... Kamaratovi praska kona Dawg, dalsiemu zadna stavba na stumpjumperovi a takto mozem pokraocovat do rana.


Ramy praskaju, vyrobna chyba, chyba jazdca... a zato ze na nepodari jedna seria nemusi byt ponuka znacky zla
09.08.2007 - 00:45:34
00
LittleFox jasne praskne raz všetko ale otázka nestoji či ale kedy a to je rozdiel a hlavne koľko.
triki tak niekedy možeme spraviť demonštračnu jazdu na 2 Trekoch 8500 ZR :-)
09.08.2007 - 07:06:54
00
rasto.. mám doma Meridu z 1996, ktorú som jazdil takmer 11 rokov do začiatku tohto leta. :) A je celá! :D
09.08.2007 - 08:01:22
00
merida nebude lepšia ani keby bola vyrobená z 24 karat zlata :P


Ešte šťastie, že je načo nadávať... aj škodoviek behá po Slovensku, Česku a Nemecku viac ako iných vozov a ja zaboha neviem prečo sa tak dobre predávajú a držia si ceny.... :?:


A ja zase zaboha neviem, preco na tej meride v tom merida multivan time ty ludia tolko vyhravaju. Podla niekoho teorii by mali byt uz davno vsetci pozabijani, ked im tolko tie ramy praskaju... :shock:

PS: kedze merid je u nas povedzme viacej ako inych znaciek, potom vatsina prasknutych ramov logicky bude merida. To vsak neznamena, ze napriklad niekde v USA nepraskaju trek-y rovnako casto...
09.08.2007 - 09:24:06
00
merida nebude lepšia ani keby bola vyrobená z 24 karat zlata :P


Ešte šťastie, že je načo nadávať... aj škodoviek behá po Slovensku, Česku a Nemecku viac ako iných vozov a ja zaboha neviem prečo sa tak dobre predávajú a držia si ceny.... :?:


A ja zase zaboha neviem, preco na tej meride v tom merida multivan time ty ludia tolko vyhravaju. Podla niekoho teorii by mali byt uz davno vsetci pozabijani, ked im tolko tie ramy praskaju... :shock:

Si nevidel minule Ritu Dahleovú ako prišla do ciela s bicyklom v troch igelitkách? HEHE
Už som sa pred istým časom rozhodol že nebudem reagovať na "nekvalitu" Meridy.
Moja nová MATTS HFS 3000-D nevyzerá ako haraburda a poskytuje mi všetko čo od bicykla očakávam.
Tri roky som jazdil HFS Special Edition a napodiv tiež poslúchala.
Tento rok som predal niekolko desiatok Meríd a napodiv tiež všetky poslúchajú.
Brigádnici kvôli výbornému pomeru cena/výkon tiež jazdia Meridy a napodiv sa tiež nesťažujú.
Bodka na záver. Pred Meridou som jazdil aj Kleina a s odstupom času musím povedať že mi nie je lúto že pod riťou teraz mám Meridu.
09.08.2007 - 09:37:32
00
brm doprajem ti ich povestný albonetech z 91 :-)
Turbi keď porovnávaš meridu s kleinom a nie je ti luto že nemáš pod zadkom kleina ale meridu tak potom ti bude naprosto ta merida vyhovovať.
09.08.2007 - 12:13:12
00
brm doprajem ti ich povestný albonetech z 91 :-)
Turbi keď porovnávaš meridu s kleinom a nie je ti luto že nemáš pod zadkom kleina ale meridu tak potom ti bude naprosto ta merida vyhovovať.

Nešlo tu o to porovnávať Klein s Meridou. Mimochodom Kleiny sa viac menej zaradili do davu a spracovanie rámov už nie je to čo niekedy.
Tiež bude scestné porovnávať priekopnícky rám Meridy Albontech z roku 1991 s hocičím v tejto dobe.
Albontech - Dural trubky lepené do duralových spojok. V tej dobe nevedeli ešte za rozumný peniaz pozvárať kvalitne duralový rám.
Mimochodom , túto technológiu sa snažili robiť aj iní "masnejšie značky" a mali podobný problém ako Merida. Jeden taký dokaličený rám som dal do mnou založenej témy demolácie. Rámy bežne robené v roku 1991 od rôznych svetových výrobcov boli z ocele a na dural sme pozerali ako puci, že "qua to by som raz chcel mať."
09.08.2007 - 13:12:21
00
A čo ich magnéziové rámy?Tiež nepodarok.Skončil na prepadlisku dejin.Ak chcem byť priekopníkom musim mať zvládnu technológiu a nie nahazardovať zo zdravím ludí.Proste pre tieto veci je pre mňa merida meridou a vždy bude ale to je moj názor nikomu ho nevnucujem ale o meride si budem myslieť vždy svoje.
Áno máš pravdu Klein už nie je to čo bol dobrý starý Klein suhlasím.
09.08.2007 - 13:47:40
00
Ja som inak nad kleinom rozmyslal len nepredavaju samostatne ramy.Inak ci uz lak,alebo spracovanie ramu sa mi vzdy pacilo.Gary Klein vystudoval techniku a odborne sa specializoval prave na spracovanie hlinika.
09.08.2007 - 16:19:34
00
triki je jeden nový perleťovo biely volný 19" ono skor ta biela meni farbu ako mal Klein vo zvyku nie je to čistá biela
09.08.2007 - 16:38:42
00
keyboard_arrow_up