no akoze to vyzera ako kebyze das na podvozok a motor embecky karoseriu z ferari -_-

ani dobre ao ferari to nebude ani pekne to nebude :tmi:

ked uz si chcel klasicky ram silou mocou (pricom osobne nechapem preco? kedze to je v tlmeni narazov na tom hodne zle, radsej by som volil dural s carbon vidlou.....) tak si mal kupit aj klasicku sedlovku..nejake menej moderne sedlo....
27.08.2014 - 20:28:11
00
s ramom som maximalne spokojny, mam ho uz dlhsiu dobu a sedi mi, nemam dovod ho menit, o vahu mi nejde a nemam chut investovat tisice do karbonoveho ramu, neriesim cyklistiku sutazne... a sedlovka + sedlo opat; co po tom ze vyzerali klasicky ked mi nesedia..
( to este nikto nevidel napr. De Rosa neo primato alebo co? klasicky crmo ram s modernejsimi komponentami...)
27.08.2014 - 20:33:23
00
pasqual ved to sa ani necaka a ani to nie je technicky mozne ;)

Hack3r chlape, ty mavas kramy pravidelne ako zena :lol: nikde som nepisal o nejakych pravidlach, aby sem clovek mohol dat svoj cestak a ani to, ze pasqualov bicykel sa sem nehodi :tmi: takze ta poprosim nevymyslaj si somariny, ktore som nenapisal. a taktiez sa neobuvaj do mojho veku a nezaujimaj o moj cestak. nemam potrebu sa nim chvalit, ani nicim, co na nom zmenim, pretoze nepotrebujem pocut pochvalu a zdvihut si tak sebavedomie. par ludi tu tak funguje a dost intenzivne, su na tom priam zavisli. ja nastastie do tej skupiny nepatrim a ani do tej, aby som tebe alebo hocikomu mal nieco dokazovat a obhajovat sa. to v ziadnom pripade. pohoda, klidek, hlavne nohy v teple :) :bow:
27.08.2014 - 20:49:29
00
pasqual ved to sa ani necaka a ani to nie je technicky mozne ;)

Hack3r chlape, ty mavas kramy pravidelne ako zena :lol: nikde som nepisal o nejakych pravidlach, aby sem clovek mohol dat svoj cestak a ani to, ze pasqualov bicykel sa sem nehodi :tmi: takze ta poprosim nevymyslaj si somariny, ktore som nenapisal. a taktiez sa neobuvaj do mojho veku a nezaujimaj o moj cestak. nemam potrebu sa nim chvalit, ani nicim, co na nom zmenim, pretoze nepotrebujem pocut pochvalu a zdvihut si tak sebavedomie. par ludi tu tak funguje a dost intenzivne, su na tom priam zavisli. ja nastastie do tej skupiny nepatrim a ani do tej, aby som tebe alebo hocikomu mal nieco dokazovat a obhajovat sa. to v ziadnom pripade. pohoda, klidek, hlavne nohy v teple :) :bow:


:tmi: :tmi: :tmi:
27.08.2014 - 21:29:56
00
fofo050 ked si uz zakryvas oci, tak aspon pozeraj, prosim, na co klikas. lebo posledny prispevok sa predsa necituje ;)
27.08.2014 - 21:34:25
00
Vam ziletkarom v tejto teme poriadne *****
27.08.2014 - 21:36:01
08
lepsie ziletkarom v jednej teme ako mtbckarom na zvysku fora, nie? ;)
27.08.2014 - 21:37:09
00
Aj to je pravda uznavam-:)
27.08.2014 - 21:40:01
01
ale ked pozeram, kto ake palce stlaca, normalne sa bavim. dospeli ludia a ako male facebookove deti. jesitnost hybe svetom :rock:
27.08.2014 - 21:50:40
00
niekedy je "like" alebo "dislike" lepsi ako napisat nejaku pic*vinu
27.08.2014 - 21:53:24
00
skoda reci tuto.. out of here
27.08.2014 - 21:53:47
00
uplne kazdy clen tohto fora sem ma pravo dat akykolvek cestak, tak ako do nasich bajkov moze dat akykolvek mtb.
komu sa to nepaci, nech sem nechodi a uz vobec nech nekomentuje.
27.08.2014 - 22:09:21
00
no akoze to vyzera ako kebyze das na podvozok a motor embecky karoseriu z ferari -_-

ani dobre ao ferari to nebude ani pekne to nebude :tmi:

ked uz si chcel klasicky ram silou mocou (pricom osobne nechapem preco? kedze to je v tlmeni narazov na tom hodne zle, radsej by som volil dural s carbon vidlou.....) tak si mal kupit aj klasicku sedlovku..nejake menej moderne sedlo....


Chlape to si kde nabral ze ocelovy ram ma horsie tlmenie narazov ako dural? zjavne si na takych matrosoch nesedel. Mal som Colnago master x light a dodnes ho povazujem za neprekonatelny v tlmeni vibracii a narazov a to mam slusny karbon. Bohuzial prave tuhost z neho robila veterana. Ale je fakt, ze kombinovat dve dizajnove a materialove ery nie je to prave orechove, aj ked aj ja som na konci zivotnosti colnaga robil to same. Jazda na klasike ma svoje caro a ten pocit je krasny, ale modernymi materialmi prekonany. V kazdom pripade ale v tvojom vyroku nemas pravdu.
27.08.2014 - 22:14:57
02
A čo teraz keď mám aj žiletku aj MTB. ***** mi?

Ale ináč nech si každý jazdí na čom chce, s tým že jeho bajk je urobený čisto účelne bez ohľadu na akúkoľvek estetiku. Pravda ani mne to moc neladí ale lepšie jazdiť a byť spokojný ako mať niečo podla gusta estéta a nejazdiť lebo mi to nesedí.
Ale musím povedať, že žiletkári sú hákliví na estetickú stránku. Ale od kedy mám žiletku pociťujem to :D
27.08.2014 - 22:16:56
00
ved pisem, ako male deti. jeden lepsi ako druhy. a pridal sa aj treti.
dufam, ze nezabudnete kliknut na patricny palec, pobavite nielen mna :lol:
dobru noc :hai:
27.08.2014 - 22:22:33
01
keyboard_arrow_up