Mno xcel by som si kupit konecne novy bicykel lebo moja MTB dema Alesio-al je uz v nehoraznom stave kazdy tyzden kupujem nico nove okrem sedadla , kostry a par detailov je tam uz setko menene , bude to tym ze oblubujem ziazdy(les), skoky .... mam tu na vas taku otazku xcel by som kupit nejaky takyto bicykel ako som napisal les, skoky ... bol by pre mna vhodny dirt? mam vytipovanay tento northrec Dual
Kód:
http://www.northtec.sk/pictures/modely/dual/blade/grafitovy/grafitovy.jpg
alebo si pozrite http://www.northtec.sk/katalog.html --> DUAL ... mate s northec-om nikto skusenosti je to dobry vyber alebo mate nieco lepsie poradit ?! alebo mam kupit niejaky jazdeny bike ... ? prosim vas ale ceny cca do 20SKK
dakujem za rady :)
12.08.2007 - 22:44:42
00
Kód:
http://caiman.com.pl/index.php?str=4&idp=27
tu mas priamo link nieje to nic moc ja som si radsej doplatil par papierov a kupil si z poslednych vypredajovych kusov authora a-ganga 05ky :)
13.08.2007 - 11:40:08
00
mno a co je na nom zle ?!
btw: este sa mi pozdava UMF hardy3 http://www.merida.sk/prodej/hardy-3-disc
a CTM raptor to je asi smetie, ze ?
13.08.2007 - 11:57:06
00
no co uz nikto nic ?
este som nasiel hardycho 2 za priatelnu sumu http://www.abcdshop.sk/index.php?action ... 732&page=3

ale teraz neviem lebo hardy 3 ma vyssi zdvih pruzenia zasa hardy 2 ma lepsie brzdne kotuce a pravdepodobne aj nabje...
14.08.2007 - 19:31:08
00
myslis ze cim vyssi zdvih tym lepsia vidla??? omyl...
14.08.2007 - 20:16:13
00
hardy je srot, raptor je lepsi....
hardycka sa velmi lubia lamat co je holi fakt a CTM Raptor aj ked o nom vsetci tvrdia ze je to srot je o dost pevnejsi a lepsi ako hardy
14.08.2007 - 21:42:19
00
hardy je srot, raptor je lepsi....
hardycka sa velmi lubia lamat co je holi fakt a CTM Raptor aj ked o nom vsetci tvrdia ze je to srot je o dost pevnejsi a lepsi ako hardy


Hm žasnem.
Skuste niečo lepšie vymysliet než je hardy, raptor,dragstar, hovorí vam niečo Vautron od pointu poskaldat na to slušnú vybavu cena može byt od 11.000kč.A máš original kolo a nie ako 100dalších!!!
15.08.2007 - 11:33:26
00
marek69 on sa pital na hardycko, ja by som radsej poriesil caprnku ako raptora aj tak ale on si vyberal medzi tymi 2ma...
inak ten vauntron nieje 4x ram? skoro nic som o nom na nete nenasiel :(
15.08.2007 - 12:09:38
00
marek69 on sa pital na hardycko, ja by som radsej poriesil caprnku ako raptora aj tak ale on si vyberal medzi tymi 2ma...
inak ten vauntron nieje 4x ram? skoro nic som o nom na nete nenasiel :(

Pozri sa poriedne a potom mi napíš co je kvalitnejší rám na 4x.
Hardy ani ten caprnka nepoznaju výstuhi a neviem či majú bmx patky a posuvnú vymenú patku ako Vautron.Ale chápem Slovensko v tomto smere je za CZ tak zhruba jeden rok až dva pozadu čo sa týka freeridu a 4x a dh.Čo sa teraz predáva v CR tak na Slovensku pojde až dalsiu sezonu.Možno
Ps : bez uražky
15.08.2007 - 12:23:32
00
marek ako neviem ako si prisiel na to ze caprnka nema posuvne patky ani vystuhy??? pozri sa znova...

cyklomarket.sk cyklomarket.sk
inak ja som sa ta pital na link na ten vauton ja som o nom totizto nic nenasiel akurat jedno foto...
a kde je napisane ze chce jazdit 4x?
skus niekedy brat aj nazory inych

inak aj ten northec povodny je dost v pohode az na durovku...
15.08.2007 - 13:20:18
00
čitaj po sebe poriadne čo píšeš.
Napísal som Vautron nie Vauton
Ty si napísal že to nieje rám 4x u mna je ten samí rám aj použitelní na street a lahšie Dh pokial ho tady asi 20 ludí jazdí na známích závodoch WBC pre amaterov ale počkaj na dalšiu sezonu pride aj do povedomia na Slovensku.

Nemienim už to dalej rozoberat -klidne nech si kupi hardy aj nortec ja píšem to s čím mam dobre skusenosti a na ake rámy staviam bycikle na street. :wink:
15.08.2007 - 16:49:58
00
prepac pomylil som sa ale uz by si sem mohol hodit link na nejaky ten vautRon lebo stale ho tu nikde nevidim a nikde som nenapisal ze to nieje 4x ram ja som napisal ze on nespomina ze by chcel jazdit 4x a ze ten povodny northec by mu v pohode stacil...
15.08.2007 - 17:15:03
00
...Ale chápem Slovensko v tomto smere je za CZ tak zhruba jeden rok až dva pozadu čo sa týka freeridu a 4x a dh.Čo sa teraz predáva v CR tak na Slovensku pojde až dalsiu sezonu.Možno
Ps : bez uražky


mozem sa spytat v com konkretne je SR pozadu? ze sa tu nepredava nejaky ram, o ktorom sa ani nedaju najst informacie(sam som nehladal, sudim len podla matkovych prispevkov)? dakujem pekne :roll:
15.08.2007 - 17:28:36
00
Myslím tím popularitu predajnost značiek na DH, street,dirt a podobne tomuto disciplíny.Nenahnevaj sa ale kupi schopnost ludí v tomto smere je slabšia ako v CR.Polcík ju ale postupne zvyšuje uvidíme.
Nebudem zbytočne konkretní v daních veciach.
15.08.2007 - 17:41:25
00
to je ako by som porovnaval predajnost u vas a v nemecku...viac obyvatelov, vacsi trh,... viac nadsencov pre DH a spol. nechapem, co to ma spolocne s tym "byt pozadu". hlupy priklad - ked bude u nas viac kolobezkarov ako v CR, tak predsa len preto nebudem hovorit, ze ste "pozadu".

PS myslim, ze ta konkretnost by aspon teraz nezaskodila - ja som celkom zvedavy...
15.08.2007 - 17:49:58
00
keyboard_arrow_up