Bavíme, toto by som skôr presunul do kategórie "Zábavné inzeráty" ako niečo nad čím reálne rozmýšľaš.
23.10.2014 - 20:51:45
00
Nejazdim cestu a v cestakoch sa nevyznam,preto som zakladal túto temu,myslel som,ze na to, toto forum sluzi,aby sme si poradili,namiesto toho je tu strana kktin
23.10.2014 - 21:34:21
01
ale však ti všetci popri tom ako sa zabavili aj poradili, že nebrať, už len spôsob akým ten bicykel prezentuje je odradzujúci. pokiaľ sa nevyznáš tak bazárový radšej ani nekupuj, resp. jedine s niekym čo sa vyzná a poradí ti. môžeš dopadnúť ako ja, tiež sa moc nevyznám a nekúpil som až tak dobre ako som si myslel...
23.10.2014 - 21:49:17
00
Čakal som skor aspon jednu odpoved,kde by mi niekto napisal,prečo ho nebrat,co na nom je zle,horský som bral tiez bazarovku a vacsinu veci,co som na nom pomenil je tiez z bazaru,takze ja s tym problem nemam
23.10.2014 - 21:56:42
00
tak z fotiek a popisu ťažko dať relevantnú odpoveď, cena je dobrá, to ako ten bajk popisuje mu na serióznosti nepridáva. to by človek musel vidieť osobne aby to vedel lepšie a objektívnejšie posúdiť. asi to nemáš ďaleko, tak sa na to bež pozrieť a najlepšie fakt s niekym čo má bohaté skúsenosti so žiletkami. takto z textu a obrázkov ti veru nikto viac neporadí.
23.10.2014 - 22:08:09
00
Ja tiež nemám problém kúpiť bike z bazáru.
Trošku sa tomu rozumiem a aj tak to vždy dopadne tak, že ten stroj postupne upgradeujem ale vždy som si bol po bicykel osobne, povozil sa aspoň trošku na ňom, vyskúšal či nemajú vakel na ložiskách kolies - kľúk - hlavové zloženie ...
V podstate momentálne mám doma iba bicykle z bazáru a nesťažujem si a v prípade cesťákov to bolo tak isto ale tie už sú pá pá
Takže ako Ti radí Bikejoring choď pozrieť osobne z niekým, kto sa aspoň trošku (čím viac tým lepšie) rozumie bicyklom a uvidíš
... a samozrejme ešte stiahni dotyčného na cene :lol:
24.10.2014 - 04:35:00
00
Ak nemáš nikoho v okolí, čo sa vyzná, môžem ti pomôcť
24.10.2014 - 07:58:38
00
Diky chlopi, uz mi bolo cez SS poradene, ze to asi nebude nic moc kupa, tak sa popozeram po niecom inom, dakujem za rady aj nerady
24.10.2014 - 08:33:00
00
keyboard_arrow_up