ked som sam v leste s tou stupidnou celovkou na hlave ktora mi svieti len tam, kde sa pozeram, tak sa zo mna stava zenska po 3 miesiacoch vztahu .. vsetko zacnem strasne riesit .. kazdy zvuk, kazdy tien .. nemam nejaky konkretny strach, ale si vytvaram zly pocit .. a neviem sa toho zbavit
19.11.2014 - 17:06:04
00
V lesoch pri BA hrozia len tieto veci
a) vyleti ti nejaka zver pod koleso b) vyleti na teba nejake auto
c) zastreli ta polovnik
d) prinutia ta si prisadnut k ohnisku a daju ti nieco na zlepsenie nalady
19.11.2014 - 17:12:19
00
nie je to take zle ako pise Ito. :) Ak niekto pojdete, rad sa pridam. Teraz jazdim len sam.
19.11.2014 - 17:50:10
00
Ja som ho chcel povzbudit :o .. ale na zver pri zjazde treba davat pozor, naposledy ked sa zvecerievalo, v zjazde z Homole pretrielil jelen rovno cez chodnik, 2 sekundy predomnou. Neviem pochopit, ako dokazu jazdit cez huste kriky a hustinu, ako keby tam nic nebolo.
19.11.2014 - 17:54:15
00
V lesoch pri BA hrozia len tieto veci
a) vyleti ti nejaka zver pod koleso b) vyleti na teba nejake auto
c) zastreli ta polovnik
d) prinutia ta si prisadnut k ohnisku a daju ti nieco na zlepsenie nalady


už sa mi stalo a) b) aj d) ale nemuseli má nútiť :D za d) ešte nie,aj opitý polovník vie,že lesná zver nejazdí na biku zo svetlom-dúfam :rofl:
19.11.2014 - 18:00:53
01
ked som sam v leste s tou stupidnou celovkou na hlave ktora mi svieti len tam, kde sa pozeram, tak sa zo mna stava zenska po 3 miesiacoch vztahu .. vsetko zacnem strasne riesit .. kazdy zvuk, kazdy tien .. nemam nejaky konkretny strach, ale si vytvaram zly pocit .. a neviem sa toho zbavit


v sobotu som bol okolo desiatej vecer na cerovke, nikde absolutne nikoho, ale stale som pocul nejake hlasy - detsky krik a podobne :)
..trochu fukalo tak asi o tie popruhy na prilbe to vznikalo...
19.11.2014 - 18:17:12
00
Dano5: tak na dealextreme uz nakupuje kde-kto, ja by som uz tym jelenom neveril.
19.11.2014 - 18:23:03
00
ja som mal tu cest v noci na devinskej kobyle stretnut partiu pravdepodobne tulavych psov ktory sa rozstekali ako divy, nikde nikoho ... najsamlepsi zazitok
19.11.2014 - 19:00:46
00
v sobotu som bol okolo desiatej vecer na cerovke, nikde absolutne nikoho, ale stale som pocul nejake hlasy - detsky krik a podobne :)
..trochu fukalo tak asi o tie popruhy na prilbe to vznikalo...


To znie ako fajn motivacia na PR :)
19.11.2014 - 19:43:29
00
Cerovka je v plane dnes vecer...
19.11.2014 - 20:11:58
00
aj ja som dnes bol vecer v lese (ostatne tak ako takmer kazdy vecer), a taku hmlu co bola okolo BK som este nezazil :) teraz tam je taka hmla asi kazdy vecer.

inac ma vzdy dostanu ti bezci v doline zeleznej studnicky, co maju tisiclumenove svetla alebo aj viac :) a vobec sa neobtazuju ich stlmit, ked idem oproti. Pritom ja mam vtedy tej najnizsi rezim, co je cca 100-150 lumenov, a to idem dole kopcom ovela rychlejsie nez oni nahor :) to by som bol zvedavy kolko tisic lumenov by oni potrebovali v hlbokom lese niekde daleko v prdeli medzi diviakmi, kde mne vtedy staci medium, co je cca 300-400 lumenov.
kto sa boji, nech nechodi do lesa.
19.11.2014 - 21:08:08
01
Oni si to neuvedomuju, lebo su sprosti :) Gadzo vidi lacne svetlo na dx.com, tak kupi, nie ? :)
Ze to ma vykon ako dialkove z auta, toho nenapadne, lebo v zivote svetelnu techniku nestudoval.
Na nich proste musis tiez vytasit 1000lumenov, potom ich mozno trkne.

edit: a kedze vacsina ludi su idioti /ci skor lepsie povedane, obete konzumu a hekticnosti zivota, vid. SMSkovanie v aute/ tak bude musiet byt prijaty zakon, ktory bude regulovat svetla pre bezcov :D .. a takto je to zo vsetkym.
19.11.2014 - 21:09:52
01
V lesoch pri BA hrozia len tieto veci
a) vyleti ti nejaka zver pod koleso b) vyleti na teba nejake auto
c) zastreli ta polovnik
d) prinutia ta si prisadnut k ohnisku a daju ti nieco na zlepsenie nalady


k tomu len tolko, ze nastastie auto vidis dodaleka, vdaka silnym svetlam. A este jeden tip ohladom diviakov - cital som uz viackrat, ze sa velmi boja cloveka, chcu sa mu vyhnut za kazdu cenu. Staci im teda dat vediet ze ste clovek, a teda staci mat zapnute svetlo vpredu a aj blikacku vzadu. Vtedy z hrozou ujdu, aj ked nahodou medzi ne vletite v zjazde za zakrutou, co sa mi uz raz stalo :)
19.11.2014 - 21:15:28
00
Cerovka je v plane dnes vecer...

ja len dufam ze si to to par m rozmyslel lebo pod kacinom u asflatky to na nej tieklo takze nechcem videt co by porobilo niekolko jazdcov..
19.11.2014 - 21:28:05
00
OK beriem na vedomie, nebudem to tam roz..bavat, Majacek to isti.


Naposledy upravil ThomasQ dňa 20.11.2014 - 02:36:50, celkovo upravené 1 krát.

19.11.2014 - 21:57:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up