Odo mna /0/ 1 alebo 2 až 4 kusy.Musím to obvolať.
Mimochodom,mliecko zo Solcian sme už pár krát začínali bikovačku po Tríbeči.Je to tam parádne.Čo tak niekedy si urobiť hrebenovku na Vtáčnik a naspet.Je to priechodné?
20.08.2007 - 14:43:42
00
hrebenofku na ftacnik spravime samostatne vlakom do PD a po hrebeni to sa spolu az den neda a hrebenofku tribca som siel aj predvcerom kusok asi 10 km pozri vo fotkach na jar sa uskutocnil taky mensi vyjazd bol tam paloTT matheos matt ja a este zopar ludi - neviem nicky sme vtedy hovorili ze mozno dame nieco na jesen takze staci napisat a mozeme volaco pospekulovat ale radsej vytvorit novu temu ked uz nie robit bordel v tejto.
ps: tu hrebenovku tribca skor az tak na october
20.08.2007 - 19:37:03
00
alebo ok mozeme sa stretnut na motoreste radar...aspom sa nebudeme motat po dedine a hladat sa...co vy na to????
20.08.2007 - 19:37:53
00
neviem o akom motoreste tocis pojdem tam prvy raz v zivote tak by bolo dobre stretnut sa priamo na vlak. stanici ved to neni tazke naist
a odtial priamo vychadzaju znacky .
20.08.2007 - 20:58:11
00
Reakcia na viacero prispevkov naraz :D :
-pojdem vlakom (stoji aj v PN :D)
-vyrazim hned po prichode vlaku do TN (=7:21) - 1.5 hod po cervenej do Lehoty (stanica) sa mi zda tak akurat - isiel som to parkrat, ale cas si presne nepamatam, nechcem sa hned rano nahanat...
-stanica v Lehote je hned vedla motorestu Radar
20.08.2007 - 21:05:48
00
neviem o akom motoreste tocis pojdem tam prvy raz v zivote tak by bolo dobre stretnut sa priamo na vlak. stanici ved to neni tazke naist a odtial priamo vychadzaju znacky .


Motorest Radar je hneď cez cestu oproti žel. stanici. Teraz nefunguje (už niekoľko rokov), je rekonštruovaný, vedľa je predajňa ovčieho syra a altánok.
Hneď za motorestom je les kde ide červená značka (v peknom stúpaní) po ktorej chceš ísť. Ten Radar je vyznačený aj na mape VKU. A je tam pred ním parkovisko na obidvoch stranách cesty. Dobré miesto na stretnutie. Keď idú po tej ceste poslabší jedinci ako ja, tak si tam dávajú vždy pauzu, pretože to je najvyššie miesto v tomto "priesmyku" medzi Strážovskými vrchmi a Považským Inovcom.

Žel. stanica a žel. trať sú v takej "jame", tam by sa toľko bikerov nezmestilo :)

Prílohy:

radar.jpg
radar.jpg 171.5 KiB thumb_up0thumb_down

20.08.2007 - 21:32:59
00
Davam sem moje telefonne cislo, keby niekto nestihal staci brnkut pockame, pripadne ak by niekto bludil a nemohli sme sa najst :)
0910 919656
20.08.2007 - 22:17:05
00
A toto je žel. stanica Mníchova Lehota. Sem by som vlakom nikdy nešiel. Stanica je neudržiavaná, kolajnice zarastajú trávou. Dejú sa tu čudné vecy..napríklad svetlá na semaforoch a výhybky sa samovoľne prepínajú a kedže sa tu križujú osobné vlaky dochádza k zrážkam. Špecialitou sú nehody kedy vlaku zlyhajú brzdy a stane sa neovládatelný. Kedže to je na kopci, vlak sa rúti po svahu dole do susednej stanice (Svinná), ludia kričia a vyskakujú z vlaku. Preto ako jedna z posledných staníc v SR majú v Svinnej tzv. Schrönove sánky. To je taká sranda, ktorá sa položí na koľaje a má zastaviť neovládatelné utrhnuté vagóny..
http://www.vlaky.net//upload/online/diskusia/029710-1.jpg
http://www.vlaky.net//upload/online/diskusia/002792-1.jpg

Si všimni, že kedže stanica je postavená v oblúku tak sú tu aj svetelné predzvesti odchodových návestidiel..jednoducho dosť zložitá situácia.

Miestny hovoria, že sa to deje, pretože stanica je postavená na starom keltskom pohrebisku, a že toto miesto je prekliate. Všimni si, že výpravná budova je umiestnená niekoľko metrov nad úrovňou koľajiska (to je rarita), pretože stavbári nechceli porušiť staré hrobky.

Ešte stále chceš ísť z Topoľčian vlakom?

Prílohy:

MnichovaLehotaStanica.jpg
MnichovaLehotaStanica.jpg 156.79 KiB thumb_up0thumb_down

20.08.2007 - 22:29:18
00
Si si isty? Ved trat na tej stanici sa zvazuje smerom do Trencina a nie na Svinnu... A myslim ze ta stanica vo Svinnej uz ani nefunguje...
20.08.2007 - 22:37:06
00
2dutchman pointer je "saman" nasho fora, takze to musis brat s nadhladom :)
21.08.2007 - 09:23:28
00
jo pointer myslim ze prehanas aj s tymi duchmi ci co na tribci atd. ved to je pravidelna linka ktora chodi kazdy den neviem kde by mal by problem
21.08.2007 - 11:31:59
00
uz som uplne mimo kde vlastne bude start, da sem pls niekto miesto a cas kde? nestiham citat vsetky tie zmeny...
21.08.2007 - 12:01:02
00
takze zaraz bude 26.08.07 pri tom motoreste radar oproti zelez. stanici o 9:00 - 9:10 pre opozdilcov
21.08.2007 - 12:18:26
00
Motorest Radar je hneď cez cestu oproti žel. stanici. Teraz nefunguje (už niekoľko rokov), je rekonštruovaný, vedľa je predajňa ovčieho syra a altánok.
Hneď za motorestom je les kde ide červená značka (v peknom stúpaní) po ktorej chceš ísť. Ten Radar je vyznačený aj na mape VKU. A je tam pred ním parkovisko na obidvoch stranách cesty. Dobré miesto na stretnutie. Keď idú po tej ceste poslabší jedinci ako ja, tak si tam dávajú vždy pauzu, pretože to je najvyššie miesto v tomto "priesmyku" medzi Strážovskými vrchmi a Považským Inovcom.

Žel. stanica a žel. trať sú v takej "jame", tam by sa toľko bikerov nezmestilo :)

diky pointer ze som si nemusel drat klavesnicu a vysvetlil si to 8)
21.08.2007 - 16:56:02
00
takze zaraz bude 26.08.07 pri tom motoreste radar oproti zelez. stanici o 9:00 - 9:10 pre opozdilcov

ok dohodnute PLATI!!!!
a teraz pre trencanov kde kedy sa stretneme my???uz som dal navrh pri morovom stlpe na mierovom namesti o 7.30...co vy na to??????
21.08.2007 - 16:58:34
00
keyboard_arrow_up