double Toto je direct sale znacka tazke ziadny dealer, len priamo cez vyrobcu (osobne ci cez web).
16.02.2015 - 08:48:04
00
Jedina vynimka je US, tam idu cez dealera.
16.02.2015 - 08:48:43
00
Dik za info. Uz mi je jasne preco su cenovo výhodné. Skoda lebo v prípade reklamácie by to bolo asi na dlhe lakte.
16.02.2015 - 09:08:56
00
preco? ten kamenak to aj tak posle vyrobcovi trebars na navratku ,ako aj tu a jednas priamo s nimi ty...zalezi od konkretneho pripadu , lajdak v kamenaku to vie aj naopak zdrzat...
16.02.2015 - 09:17:15
00
preco? ten kamenak to aj tak posle vyrobcovi trebars na navratku ,ako aj tu a jednas priamo s nimi ty...zalezi od konkretneho pripadu , lajdak v kamenaku to vie aj naopak zdrzat...

No jednak je to US. Cize tá doba reklamácie by bola dlhsia dajme tomu ako pri Canyone. Dobrý dealer vie priamo pourgovat kompetentných resp na základe vztahov by to malo íst lepsie ako ked to budes ako osoba posielat sam. Ono to vzdy zalezí na situacii a na ludoch s ktorými komunikujes
16.02.2015 - 09:46:33
00
Bike je z nemecka ! ved pocitaj trocha forum... a o znacke YT Industries
16.02.2015 - 09:55:01
01
Aj tu uz niekto riesil s nimi reklamaciu a bez problemu.
16.02.2015 - 09:58:14
02
Bike je z nemecka ! ved pocitaj trocha forum... a o znacke YT Industries

Ja mam nový bike takze nejak tomu nevenujem pozornot myslel som ze su z US. Donedavna som ani nevedel ze je taka znacka. Kazdopadne som konzervatívnejsí ohladne nakupu a radsej preferujem dealera.
16.02.2015 - 10:01:31
00
yt su nemci vyrabajuci na vychode, a pri rozvinuti dopravy dnes uz nie je az tak podstatne kde su oni a ty ,ferisko uz u nich reklamoval ...z napr. canyonu to vybavia aj skor ako niekedy z kamenaku....ale o tom pisem ,ze netreba si automaticky mysliet kamenak= hladka rychla reklamacia a priamy predaj zdlhava...
16.02.2015 - 10:07:11
00
YT su v Nemecku tazke to je to take iste ako Canyon ale mas pravdu ze doba reklamacie moze byt dlhsia, lebo EU zakony ju presne neurcuju, vacsinou je to 4 az 6 tyzdnov. V kamennom obchode na SK to musi byt max 30 dni. BTW Ferisko ma Capru a reklamoval zadnu stavbu, pisal o tom tu na fore, tak to pohladaj.
Samozrejme reklamacia sa lepsie riesi osobne v kamennej predajni a aj moznosti v pripade problemov su lepsie, pochybujem ze SOI ma dosah do Nemecka, potom asi cez Nemecke urady.
Na druhej strane taky pomer ceny a vybavy ti neponukne ziadna klasicka znacka ci kamenny shop. SIce vo vypredaji sa mozes priblizit tomuto pomeru ale vyber dostupnych velkosti je mensi a aj osadenie je vacsinou horsie. Zda sa mi ze direct sale znacky maju velmi vyvazene osadenie: kolesa, pohon, brzdy, cockpit. Takze direct sale ma svoje pre aj proti a je na tebe co ti viacej sadne.
16.02.2015 - 10:27:08
01
Ved jasne v Cube mi dali bike na weekend aby som si pojazdil sice rocnik starci ale geometria ista a taktiež som chcel iný predstavec a rajdy + bezdusový system. Takto som si kupil presne to co mi vyhovuje nemusim napr dodatocne nic menit. Takze u mna bola cesta pri kupe nového biku jasná. naviac som dostal aj 10% zlavu.
16.02.2015 - 10:35:28
00
Popravde som s reklamaciou capry problem nemal. Ba dokonca to bolo rychlejsie ako vacsina reklamacii co som za zivot riesil u nas v obchodoch. Ziadne cakanie na 30 dnovu lehotu ani vyhovorky. Vsetko sa riesilo ASAP. Prvy krat bola capra naspat do 10 dni. A kedze sa im nezadarilo, tak druhy krat to boli myslim dva tyzdne. Samozrejme, postovne na naklady YT. Vseho vsudy, dve reklamacie trvali kratsie ako u nas zvycajne trva jedna. Najotrvanejsie samozrejme bolo posielat to cez slovensku postu, kedze tak velky balik zoberie len oblastny uzol... Ale za to uz YT nemoze.

S reklamaciami u Canyonu mam tiez podobne skusenosti, akurat ze objednali kuriera a tak to clovek nemusel trepat na postu :)
16.02.2015 - 10:55:14
02
Zadna stavba sa zvykne robit z AL, lebo je to v mnohych pripadoch lahsie/rovnako tazke ako keby sa robila z karbonu.
16.02.2015 - 11:16:44
00
tusim ze YT to odvovodnilo tak,ze zadna stavba casto dostane nejaku supu od kamena a kadecoho co este odlieta od kolies a preto ich robia z AL
16.02.2015 - 11:21:01
00
Hlavne retaz tam zvykne narobit bordel.
16.02.2015 - 11:23:18
00
keyboard_arrow_up