Tak toho urcite ako prvy stretne matvej :D .. alebo minimalne z neho najde paroh :lol:
11.02.2015 - 22:17:19
01
lto, nebol si na hradzi okolo 16:30-17:30? Jeden chalan tam bol na fulle, teda bol jediny, ostatok len HTcka a zimaky..
11.02.2015 - 22:27:20
00
Moze byt :) Musel som aj trosku chodit peso, omrzali mi prsty :D A nesvietil som , lenivy som bol sa s tym babrat, premavka nebola, vidno bolo dobre ..
11.02.2015 - 22:47:48
00
Ahojte neviete mi prosim poradit ako sa dostanem na hradzu. Doposial som sa na nu dostal z parkoviska pod Starym mostom. Vcera mi cyklisti hovorili, aby som to ani neskusal lebo je tam 20 cm blata a s cestakom neprejdem. Riesil som to tak, ze som siel k TPD a odtial popri Chorvatskom ramene cez celu Petrzalku. Na hradzu som sa dostal az pri cisticke. Neviete mi prosim poradit daku blizsiu obchadzku?
22.02.2015 - 10:44:11
00
Z ktorého smeru prichádzaš?
22.02.2015 - 11:15:09
00
Skus sa napojiť na most Apollo.
22.02.2015 - 11:18:54
00
Ahojte neviete mi prosim poradit ako sa dostanem na hradzu. Doposial som sa na nu dostal z parkoviska pod Starym mostom. Vcera mi cyklisti hovorili, aby som to ani neskusal lebo je tam 20 cm blata a s cestakom neprejdem. Riesil som to tak, ze som siel k TPD a odtial popri Chorvatskom ramene cez celu Petrzalku. Na hradzu som sa dostal az pri cisticke. Neviete mi prosim poradit daku blizsiu obchadzku?

Mas tieto moznosti:
a) most Apollo zo Stareho mesta
b) viz. mapka ides po hlavnej smer Aupark, zabocis dolava hore, cez most, dole, dolava, po hlavnej az skoro k Ekonomickej, tam na hradzu
c) viz. mapka, po hlavnej smer Aupark, ale nejdes hore, ale rovno az k hlavnej einstenovej na chodnik (taky rozbity), dolava po chodniku k OMV pumpe, tam dolava sikmo po ceste dojdes na hradzu kusok za tym bordelom (to je cesta cez zahradky, ale normalny asfalt)
d) zaparkujes pri Ekonomickej, odtial mas cyklochodnik jednym alebo druhym smerom, alebo cez ekonomicku, ale na cestak je len smer na Pristavny most
e) k ekonomickej a tam prekluckujes ako sa ide ku konom az k hradzi, ak tam nie je vela aut, da sa zaparkovat
f) autom prikluckujes pod Pristavny most , odtial hradza
g) pouzijes jeden alebo druhy nadchod cez einstenovu a dalej podla mapky

Prílohy:

starymost.PNG
starymost.PNG 279.72 KiB thumb_up0thumb_down

22.02.2015 - 11:38:26
01
Z mesta ťa vyhodí chodník pre peších/cyklistov z mosta Apollo aj z prístavného rovno na hrádzu. Ak ideš od TPD, tak najlepšie okolo ekonomickej, alebo po Dolnozemskej až do ovsišťa.

EDIT: lto bol rýchlejší.

Prílohy:

Mapa.jpg
Mapa.jpg 374.2 KiB thumb_up0thumb_down

22.02.2015 - 11:46:43
00
diky lto presne toto sme s capulom vcera riesili. isli sme z Rakuska a chceli pokracovat po hradzi, nakoniec sme zisli z tej lavky pri auparku dole na Bosakovu, pokracovali na zastavku Ekonomicka univerzita, dole cez podchod, krizom cez areal EU a dolava. napojili sme sa pod Pristavnym mostom.
inac ide o dalsi dokaz ako hlboko ma toto mesto obcanov v riti. blato vobec neriesia a oznam o alternativnych cestach si tu musime hladat na fore.
22.02.2015 - 13:11:34
00
No, kazdy rok ma hlboko niekde napr. chodnik na Pristavnom moste /o cycklocestach mimo hlavnej hradzi skoda vraviet/ Ked mrzne , sneh tam zostava, bud sa neda prejst kvoli snehu alebo kvoli ladu. Chodievam tade peso .. kupil som si od Cinana klince na topanky, ale uz to sai tento rok nevyskusam.
Zase na druhej strane, Rakusaci asi tiez velmi neodhrnaju cyklocesty, hlavne smerom k nam :lol:
22.02.2015 - 13:40:02
00
Dakujem pekne za info. Som iba zvedavy ako mesto vyriesi v sezone prejazd zapadnych cykloturistov, ktori pojdu dunajskou euro velo cestou a narazia na bahnisko, stavenisko atd pripadne 20 cm blato. .
22.02.2015 - 18:16:47
00
Rovnako ako, vyriesili zjednosmernenie Viedenskej cesty :D = nijako (az to po rokoch doriesili ludia z obcianskeho zdruzenia). Musia pockat, az sa dokonci Stary Most :D Ale podla mna to nie je problem, ved zapadni cyklisti vozia blatniky :D
22.02.2015 - 18:28:45
00
Dakujem pekne za info. Som iba zvedavy ako mesto vyriesi v sezone prejazd zapadnych cykloturistov, ktori pojdu dunajskou euro velo cestou a narazia na bahnisko, stavenisko atd pripadne 20 cm blato. .

ty si iny optimista teda :)))
22.02.2015 - 19:08:49
00
Po dostavbe mostu uuuuuurcite vyriesi....Inak...ono je to jednoduche vyriesit...Stacia 3-4 smerove tabulky...jedna pekne pod novym mostom smerom do stareho mesta...trosku sa pomotaju po druhej strane nabrezia, pokluckuju pomedzi ludi a po chvilke budu na apolle.....
22.02.2015 - 19:39:53
00
johnnySVK dnes som tak obchadzal, ale je to nic moc cez tu rozkopanu Sturovu so zvyskami kolajnic. turisti s bagazou by mali zaruceny sokujuci zazitok.
22.02.2015 - 20:07:09
00
keyboard_arrow_up