Aby sa mu otvorili oči...
16.03.2015 - 19:26:42
00
Neviem , o com p.JoKo toci !!! Premudrelych ludi nemam rad.
PS: nemam 2000€ na novy bicykel a chcem sa tomuto venovat rekreacne, co si myslim, ze bude moj Giant dostacujuci. Keby sa tomu chcem venovat profesionalne, tak to by uz bola ina tema. Myslim, ze forum ma pre novych clenov fungovat ako poradne a nie hned na zaciatku znechutit ich zaujem o rekreacnu cyklistiku.
17.03.2015 - 08:06:29
00
Nenechaj sa znechutit.Bycikel si kupil pre seba,jazdit na nom budes ty taktiez pre seba.Mne sa paci,nic si z toho nerob.Sto ludi,sto chuti a niektori musia mudrovat uz len z principu a pre je*lu povahu.
17.03.2015 - 08:11:35
02
Ale, pani.
joko popisal veci, ktore nie su na tom bicykli vobec koser a vy sa tu jesitne potlapkavate po pleci a urazate ako male deti a zaroven aj jeho. x ludi bolo ticho, radsej k tym bicyklom nic nenapisalo, aby si neprecitali na seba to, co on.
Mate skutocne uvedomele sposoby podakovania za radu zadarmo. Krasna vizitka :rock:
17.03.2015 - 08:36:11
03
Nehnevaj sa na mna,ale poradit sa da ja inteligentnejsie.
17.03.2015 - 08:37:37
01
Ja som nikoho neurazil. Iba konstatujem ako sa mal p.JoKo zachovat.
Dovo, aka rada zadarmo? myslim, ze mi ani ziadnu nedal!!!
Mne sa osobne pacilo to, co napisal Kaprak. takyto sposob je podla mna podla pravidiel a etickeho chovania.
17.03.2015 - 08:41:05
00
ja sa na teba nehnevam, preco aj :)
vsak poradil inteligentne, vie pouzit aj uplne iny sposob a slovnik, to mi ver. na jeho komentari nie je nic, za co by ste sa mali urazat a napisat mu to, co ste napisali. za to by ste na inych forach dostali tyzdnovy ban. vediet, ze dostane taku odpoved, aku dostal, no napisem to na jeho mieste uplne expresivnejsie alebo sa vykaslem stracat s vami cas. vacsina ludi volila druhy sposob. on jediny napisal vecne a uprimne. A reakcia? Vdaka ziadna, prave naopak. Naozaj ste sa pekne vyfarbili a prispeli k skvalitneniu fora. Nabuduce vam urcite niekto poradi rovnako fundovane ;)

majook ale urazil. si v cestakoch zaciatocnik, len nedavno si si kupil bicykel, na ktoreho kupu si musel zalozit novu temu, lebo v existujucich sa naozaj nedalo opytat a ked dostanes fundovanu popisanie chyb, tak napises, ze nevies, o com Joko toci a ze nemas rad premudrelych ludi. Pritom tvoja reakcia je premudrela. Ziadna pokora, ziadna sebareflexia, nic. Joko ti popisal, co je na tom bicykli zle. To je este lepsie, ako keby ti napisal vymen toto, toto a tamto. Len ju treba vidiet a chciet vidiet. Ty si zareagoval vtedy a aj teraz ako jesitne male decko, ktore vie vsetko. A pritom nevidis ani zakladne chyby aj ked ich dostanes popisane cierne na bielom :) ale rozdavanie palcov ti ide ozaj sikovne ;)


Naposledy upravil dovo dňa 17.03.2015 - 09:09:14, celkovo upravené 1 krát.

17.03.2015 - 09:03:52
02
Akoze citam prispevky hore,dole,ale nenasiel som nic,cim by sa niekto Joka dotkol a za co by si zasluzil ban...
17.03.2015 - 09:08:58
00
ani toto svoje? ;)
"niektori musia mudrovat uz len z principu a pre je*lu povahu"
Hadam mi nechces napisat, ze to nebolo myslene na neho.
17.03.2015 - 09:11:30
00
Ano myslel.A to sa ho akoze malo tak strasne dotknut?
Nema zmysel toto s Vami rozoberat.Chudatka,utlocitne,dotknute...
17.03.2015 - 09:20:52
02
Dovo, ako vidim, ze ruka ruku myje. Ja mozem ist kludne na na ine forum, ktore sa bude podavat kritika trochu inym sposobom. Ver mi, kazdy den pracujem s ludmi, novymi ludmi,ale Tvoje a jednanie JoKa by zakaznici netolerovali.
Nemam 5 rokov, aby som nevedel o com hovorim a pisem.
Ako , nehnevaj sa ,ale napisat nato, ze je "sedanka ako smykalka",dalo sa to napisat, ze si ju mam nastavit, ze to takto nema byt a ver mi, clovek by to uplne inak ponal.
To ,ci daval like, je iba moja vec.
Ako som ho teda urazil? Kludne si to necham vysvetlit.
17.03.2015 - 09:31:22
00
To je sedlo, alebo smykľavka?
Viac podložiek pod predstavec nešlo dať?
Neuveriteľne dlhá kladka...
Aj lacné bicykle môžu vyzerať dobre, ale toto...


To sedlo by som trochu nastavil,vyzera to ako smyklavka.
Pod tym predtavcom je tusim vela podloziek,nevyzera to dobre.
Ta kladka je na moj vkus prilis dlha.Ked sa s nim trochu pohras,moze vyzerat dobre.
Co takto inteligenti?
17.03.2015 - 09:40:08
02
Presne ako pise Kaprak.Takto to funguje na inych forach a aj zahranicnych.
17.03.2015 - 09:50:22
00
Kaprak tebe ked niekto nadava za radu a za to, ze mu venujes svoj cas, ze mas *****.nutu povahu, tak sa ta to nedotkne? Aj teraz sa spravas ako nevychovane decko, ktore nedostalo rano hrack a tvaris sa, ze nevidis ani to, co si sam napisal. Uzasne :y:

majook ruka ruku nemyje. pre mna je Joko cudzi clovek tak, ako ty. pises, ze robis s ludmi, ale spravas sa uplne inak. ak ti toto toleruju tvoji klienti, tak je to hodne polutovania.
joko ti nenapisal osobne priamo na teba, ze si taky alebo taky. ale na bicykel, co mas na nom zle. a ty aj s kolegom hned priamo do neho na jeho osobu - ze je premudrely a ze ma je*.nutu povahu. tak kto koho uraza? Este ti to treba vysvetlovat alebo uz to konecne vidis a chapes? na cloveka, ktory robi s ludmi (ako sam uvadzas) by som ocakaval rychlejsie chapanie a porozumenie pisaneho textu. palce su verejne a aj tie krasne odrazaju tvoje myslienky, s cim suhlasis, co ti je blizke a dotvaraju obraz o tebe. ale to hadam vies aj sam, kedze elementarna psychologia cloveka je zakladnym predpokladom na vykonavanie prace s ludmi :)
17.03.2015 - 09:56:35
02
:-) K tomuto sa uz neda nic.
Chodte jazdit radsej...
17.03.2015 - 10:00:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up