Da, ale je to nad tvoje sily. Zamerne prehladas slova, ktore si sam napisal a padne argumenty silou mocou zlahcujes a snazis sa prehliadat. Tomu hovorim chlap, co je zodpovedny za svoje slova a nema problem priznat chybu ;) bravo, tlieskam a bavim sa na tebe nielen ja
17.03.2015 - 10:17:17
00
Dovo, dik za skolenie...... len skoda , ze klientov stale pribuda. Idem sa radsej venovat praci, vidim, ze je tu vela takych ktory sa vedia iba bicyklovat a poznaju iba problematiku bicyklov.
Dakujem za neskutocne dobre rady,........
Poprosim ta, aby si nehodnotil moju povahu na zaklade like. Nato, aby si cloveka takto hodnotil, musi ho najprv poznat, atd......
Vidim, ze toto tu naozaj nema vyznam a pre rady si pojdem na ine forum.
Admin mi kludne moze zrusit ucet.
17.03.2015 - 10:20:52
00
Ako male decko. Ked nedostane hracku, zacne okolo seba kricat a rozhadzovat piesok :)
No nic, vid, co chces a ako chces :) Tvoje zavery su jasne, vyvracat ani potvrdzovat ti ich nemam potrebu.
A nie,nemusim poznat povahu cloveka, aby som zistil, aky je. Vsak palec hore alebo dole ukaze, k comu inklinuje a k comu nie :) minimalne na toich vymysleli.
Tak vela stastych kilometrov bez nehody a s rozumom na inom fore :bow:
17.03.2015 - 10:33:55
00
Neviem , o com p.JoKo toci !!! Premudrelych ludi nemam rad.

Tak ti to pán JoKo napíše polopatisticky
Je to sedlo z kopca? Je. Vlastne bolo. Fotku si mal urobiť potom, čo si dal sedlo do roviny. Tak by si sa na ňom šmýkal ako na šmyklavke, visel by si na rukách, ktoré by ti tŕpli a znechucovalo by ti to jazdenie... Už ti došlo, čo som tým myslel?

Nemám rád, keď je veľa podložiek pod predstavcom... Výrobca sa snaží urobiť pekný rám a tí čo ho skladajú, ho sprznia napríklad tými podložkami, alebo že otočia predstavec opačne (do kopca). Likvidujú tým proporcionalitu rámu, znehodnocujú estetiku bicykla - to o čo sa snažil designér rámu. Začínaš s cyklistikou, si v podstate turista. Nepotrebuješ veľký drop (rozdiel medzi sedlom a riadidlami), veľkým dropom si cestný bicykel znechutíš, to je pre pretekárov.. V súčasnosti je drop tak akurát, možno by mohol byť aj menší. Odstránením podložiek a skrátením vidly sa však drop zväčší a budeš sa na ňom cítiť ešte horšie. Tvoj predchodca to možno riešil tou šmykľavkou (sedlom z kopca)... Takže potreboval by si väčší rám. Avšak rozumy zbieraš až po kúpe. Celé zlé. Už ti došlo, čo som tým myslel?

Na cesťákoch sa mi nepáčia dlhé kladky na prehadzovačoch - tie majú svoje miesto na MTB a ich odvodeninách. Na lacnejších Shimano sadách sú však preferované práve takéto dlhšie kladky (asi si skladači myslia, že každý si dá kazetu s najmenej 32-zubovým najväčším pastorkom), hoci Shimano má v katalógu aj prehadzovače s krátkym ramienkom aj v lacnejších sadách. Toto nemusíš chápať, to je vecou estetického cítenia.

A myslím, že som jasne napísal, že aj lacný bicykel môže byť na pohľad pekný, dobre vyskladaný. Ten tvoj, tak ako si ho odfotil, však medzi ne nepatrí. Pýtal si sa nás na názor, tak som ti ho napísal.

Ak ešte stále niečomu nerozumieš, pokojne napíš, zajtra večer ti to vysvetlím... prípadne aj druhý raz.


Naposledy upravil JoKo dňa 17.03.2015 - 21:46:49, celkovo upravené 1 krát.

17.03.2015 - 21:34:11
00
Chodte jazdit radsej...
Dnes 9 kiláčikov do roboty, po robote 57 domov... A ty koľko?
17.03.2015 - 21:45:49
00
AHOJ


chcem kupit jazdenku niektoru z tychto

vies poradit ktory je naj ????

budem jazdit iba rovinu -- koppce tu zatial nemame . Nepotrebujem nejake omacky iba strucny nazor lebo do teraz jazdim na bycilki za 100 €-- mesiac 250 km , ale casu je coraz menej takze viac ako 420 € neinvestujem do toho.a do byciklov sa nerozumiem.


Chem kupi jazdeny cestak a mam na vyber z tychto

SCOTT Speedster 50 -- poznam povod a ma este 4,5 rokov zaruku , da mi blocek

http://www.evanscycles.com/products/scott/speedster-50-compact-2014-road-bike-ec054455

GENESIS corsa comp - poznam povod a ma zaruku 1,5 roku da mi blocek

http://www.genesis-bikes.sk/corsa-comp_p3244

MERIDA ride 90 -- poznam len cez telefon , vraj isiel robit do nemecka a bike je doma nevyuzity.

http://www.mtbiker.sk/bazar/bicykle-cestne/245849/znizena-cena-merida-ride-90-najazdene-100km-velkost-m-.html

vsetky cca 420 e su v rovnakom stave . Budem jazdit iba rovinu -- okres GA.

Viete mi poradit z hladiska VASICH skusenosti , ktory je kvalitativne najlepsi ????

Vopred DAKUJEM
28.09.2015 - 11:15:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up