daj vediet kedy a kde a o kolkej a ako co s kym no proste vsetko potrebne co treba vediet k akcii

SLOV-RAJ bike PARADE
06.09.2007 - 19:19:52
00
kukni še na wewewebodkahrabušicebodkask
06.09.2007 - 19:22:33
00
tak čo chalani kto ide na pretek do raja?ja idem!
poce šicke,urobime menšu šou,a majobull by mohol vyskušac nový,naozajsný BAJK :D

napodobne 8) , taku zabavu si nemozem nechat ujst :)
06.09.2007 - 21:02:02
00
ja sa tiez pojdem pobajkovat :wink: a uzit si krasu Slovenskeho raja

OT: vladika ako si na tom s bikom ? bude novy ?
06.09.2007 - 21:09:11
00
ja sa tiez pojdem pobajkovat :wink: a uzit si krasu Slovenskeho raja

OT: vladika ako si na tom s bikom ? bude novy ?


Čo sa týka mňa bike bude nový už na výkend v sobotu ho pôjdem prevetrať aby som si naň zvykol a do raja na bikoch TA POVEDZ NE A CE ZAHLUŠIM........... :wink: a na nedelu CO ???? Iliašovce Kurimany inač maju tam lacné pivo a peknú karčmarku :D
07.09.2007 - 06:49:50
00
tak co hosi dame zajtra nejaky vyjazd treba pokrstit Majov Bike :wink:
Edit: s vladikom sme sa dohodli ze zajtra o 9 na letisku
08.09.2007 - 13:58:23
00
Môj bike prišiel včera o poctivosť :wink: takže prvých 36 km máme za sebou ...................trasa Teplička Bint Hnilčik po asfalt na gretlu tesne za vrcholom do ľava po lesnej asfaltke na križovatku pod Muraň a potom to prišlo na bomby dole do Huty ale bolo mokro tak som sa musel krotiť :( a cielova Jubak par piv z Verčim + komentár potrebujem doladiť ešte
zadný tlmič PS: stretavka je pred kostolom na Zapade na autob. zastavke 9 00 hod....
pre tých kto to ešte nevie CUS
09.09.2007 - 06:17:37
00
:D tak, a už som i ja načisto zaregistrovany... majoBULL, takže si ma nechal s mojím pikolíkom úplne samého!, toto ti teda nezabudnem..., ale gratulujem a :shock: závidím, (všetkého však do času). Miki.
09.09.2007 - 09:31:20
00
:D tak, a už som i ja načisto zaregistrovany... majoBULL, takže si ma nechal s mojím pikolíkom úplne samého!, toto ti teda nezabudnem..., ale gratulujem a :shock: závidím, (všetkého však do času). Miki.



Miki vítaj na fore ,,,,,,,,,,,,,,, :D nič si z toho nerob lebo ja si myslým že si bol rozhodnútý skôr ako ja :wink:
Ale včerajšia bikovačka nemala chybu akutat že padlo ja neviem či 7 -8 defektov po 5 tom som to prestal rátať :oops: krom toho Verči plašil v lese zajace ako mu strelila zadna guma to bola morda až sa mu zdymilo spod Drotar mal stoho malem smrt bol toťiž hneď za ním a aby toho nebolo dosť tak Verči jeho brutalnou silou pri doťahovaní zlomyl osku takže presun do karčmi v Harichovciach a čakanie na druhú osku :roll: a potom Kurimany ja som mal medzi tým jeden katapult konár ma vystrelil do vzuchu no som ešte nezažil a potom konečne cieľ Wimbach nejaku papu pivo pobikový rozbor krásny deň za nami :shock:
10.09.2007 - 05:50:13
00
Tak vcerajsia patracka v Bermudskom trojuholniku (oblast Medvedie chrbty)nemala chybu :roll: strucny sumar cca 35km, šesť defekty 1x majoBull 2x vladika 3x milver s toho jeden uplne elegantny ked mu explodovala continentalka tak ze mu zobula plast :lol: 2x hodeny tiger (milver + majoBull) :lol: inac pekny vyjazd akurat slubena pekna krcmarka bola starsia jak handlovske uhlie :cry:
TO mi vitaj vo fore a taka otazka na teba : kde v riti si bol vcera? Mal si byt s nami by si si uzil blaticka :wink:
Fotku rozpitvaneho netopiera hodim vecer.

Prílohy:

Obrázok(142).jpg
Obrázok(142).jpg 10.12 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil drotar dňa 11.09.2007 - 00:11:42, celkovo upravené 2 krát.

10.09.2007 - 09:18:34
00
Pozeram ze veselo na Spisi :) Tak ste si dali Kozie chrbty?Kadial ste sli?
Mimochodom majoBULL gratulacia k novemu biku :wink:
drotar pisal som Ti par ss ohladom nalepiek,su este k dispozicii?Dik
10.09.2007 - 09:34:54
00
Pozeram ze veselo na Spisi :) Tak ste si dali Kozie chrbty?Kadial ste sli?
Mimochodom majoBULL gratulacia k novemu biku :wink:
drotar pisal som Ti par ss ohladom nalepiek,su este k dispozicii?Dik

Medvedie chrbty (nie Kozie sorač opravujem :roll: ) to bola taka patracka chystame na buduci rok prekvapko pre bikerov tak zatial tolko. Nalepky mas urobene len netusim ako ti ich dorucit do zahranicia.


Naposledy upravil drotar dňa 10.09.2007 - 09:54:46, celkovo upravené 1 krát.

10.09.2007 - 09:52:57
00
(oblast Kozie chrbty)
neboli to nahodou Medvedie chrbty aspon tak si mi to v nedelu hovoril ked sme cez ne prechadzali
10.09.2007 - 09:52:58
00
(oblast Medvedie chrbty)
neboli to nahodou Medvedie chrbty aspon tak si mi to v nedelu hovoril ked sme cez ne prechadzali

Nahodou boli :wink: thanks za upo.
Som dalsi prihlaseny na maraton Slov. raj. Im to nandame :lol:
A kto še ešči nenahlašil ta tu je webowa adresa :
wewewehrabusicebodkask :lol:
10.09.2007 - 09:56:24
00
Tak vcerajsia patracka v Bermudskom trojuholniku (oblast Medvedie chrbty)nemala chybu :roll: strucny sumar cca 35km, šesť defekty 1x majoBull 2x vladika 3x milver s toho jeden uplne elegantny ked mu explodovala continentalka tak ze mu zobula plast :lol: 2x hodeny tiger (milver + majoBull) :lol: inac pekny vyjazd akurat slubena pekna krcmarka bola starsia jak handlovske uhlie :cry:
TO mi vitaj vo fore a taka otazka na teba : kde v riti si bol vcera? Mal si byt s nami by si si uzil blaticka :wink:
Fotku rozpitvaneho netopiera hodim vecer.

Hned zrana som si povedal, že do tej zablatenej riti ma nikto nedostane a že pre tentorkrat ju necham starým mazákom ... A ked sa 8) albert po poludni ukazal, strihol som si takú lajtku v suchúčku cez Holý kameň a Čingov ... Cez víkend ju zopakujem, ale návrat cez Geravy po Glackej a Podlesok. Kto sa pridá :?:
10.09.2007 - 21:31:24
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up