veru....ten plot mam 300m od domu a je to na hanbu .... vyrastol som v tom lese a teraz sa tam dostanem raz za cas..:-(
17.04.2015 - 13:41:18
00
No ale prepokladám že ten zákaz aj porušuješ. Však je to len priestupok.čí?
Čo ine na tie svine patrí. Zákazy su na to aby sa pernamentne porušovali . :)
17.04.2015 - 14:35:02
00
ak ti zakážem skákať z okna na 5 a vyššom poschodí, tiež ho budeš permanente porušovať?
17.04.2015 - 14:40:35
03
obcas hej.... ale niesu tam nikde schody ani diery a nechce sa mi prekladat bajk cez branu/plot... a ked uz idem, vzdy si zistim ci nieje nahodou polovacka
17.04.2015 - 14:46:21
00
lapalomaČo to ma spoločne s lesom. Ty si asi nikdy v živote nič neporušil že. čí? :)
17.04.2015 - 14:47:27
00
jasné že porušil, ale napísal si to tak, že som si proste nevedel odpustiť
17.04.2015 - 14:58:53
00
:) :)
17.04.2015 - 15:21:22
00
fofo sak to bolo hned jasne ze si robi prcu :rofl:
17.04.2015 - 15:22:56
00
to aj niekto dostal za to pokutu? sak do sukromneho lesa mozes ist slobodne... normalne predsa zvernice maju brany a tie si za sebou ludia zatvaraju, nevidim problem preco by ste tam nemali chodit alebo sa nebodaj bat nejakej pokuty... urcite nie je zakon na toto, jedine za co vam mozu dat pokutu 166 eur je ked budete na bajku mimo lesnej alebo vyznacenej trasy (novela z r. 2007)
17.04.2015 - 15:32:26
00
s tou zvernicou je to tak ze.... ona je este rozdelena jednym plotom na 2 casti.... vacsiu juhozapadnu ma v prenajme Hilek (predajne Skoda) a severovychodnu isty pan V. (SMER).....

Hilkova cast no problem, brany vacsinou otvorene, ked ich stretnes normalne pozdravia, prehodia slovo, posranduju (minule sa otocili a isli nam otvorit branu pri Hubalovej :nod: ) pritom sa chystali polovat.....

cast druha (blizsie k Castej) uz sa pomerne znormalizovala ale ked to pan V. dostal, strazili mu to taky bezkrki, bezmozgovy keketi a vtedy byvali problemy.... mali fotopasce, kamery poschovavane v lese a ked niekoho azregistrovali, hned vyrazili na stvorkolke alebo dzipe na miesto... napr. kamos, robi krasne filmy o zvery, foti super foto prirody, aj nejake sutaze uz vyhral..... raz ho tito keketi chytili v obore, dostal po papuli, zmazali mu fotaky, kameru a musel utekat pred ich dzipom asi 3km k brane.... isiel podat trestne oznamenie a policajti mu to vyhovarali nech to nerobi, ze a naco, a veru .... nic sa neudialo.... podobnych potyciek a vyhrazok tu bolo viacej.... momentalne su tu uz bezkrki keketi neni.(jeden v base a druhy uz to ma za sebou vraj)... vela ludi sa stazovalo a asi si pan V. uvedomil ze by sa mu to nemuselo prepekat donekonecna , o oboru sa teraz staraju mladi chalani od nas a viackrat mi hovorili ze kludne mozem ist behat, na bajku atd, ze uz je to bez problemu inak zmluvu maju vraj na 10 rokov s nejakou opciou ale to moze byt fama

o pokute neviem o ziadnej ze by sa tu udiala
17.04.2015 - 17:15:04
00
Sme síce v inej téme ale kde si objavil nový trial v Novej Bani ? Chodím tam z bicyklom minimálne dva krát do roka. Vždy si s chuťou vyšlapem z mesta hore na Háj do lomu a potom chodníkom dole na Havraniu skalu, Zvoničku a späť do mesta. Teraz je to značené ako náučný chodník.

http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/?d=175190 .. zacina zjazdny/viditelny pod Chlmom na zvaznici, kusok od zelenej, potom sa dotkne zelenej a az dole ju znovu pretne, dalej to moc nevyzeralo dobre. zjazdny je na cca 95%, plus asi 3x treba prehodit bajk cez padnuty strom.
17.04.2015 - 21:10:22
00
Niekto sem prednedávnom dal túto mapu. Zaujíma ma, či tá žltá časť "Krasňanský trail nová časť" už existuje, alebo sa bude budovať.
A to isté sa týka aj zelenej časti "Vydrica nová časť", ktorú som označil otáznikom. Hladal som tie traily a nič som nenašiel.

Prílohy:

Traily_MK_2_b.jpg
Traily_MK_2_b.jpg 818.06 KiB thumb_up0thumb_down

17.04.2015 - 22:46:27
00
Budu sa este len budovat
17.04.2015 - 23:01:47
00
ta cast od panovej luky ten kusok /zeleny/ k zaciatku vydrice u slivu vlastne je nie? tam budu len nejake upravy. su tam dva mostiky myslim boli aj sietky ale uz dlhsie tam nie su je celkom fayn pojazd ta cast..ten zlty predlzeny krasnansky to som zvedavy ak to pojde tym rubaniskom pod krasny vrch. co vyzera podla mapky ze hej tak to bude zaujmave..pokracovanie bk trailu do vaj.doliny bude tiez fayn hl ked sa bude dat ist potokom potom zas hore, vydrica by sa mala zlegalizovat a este urobit prepoj od snezienky na 5bojar vyssie pri dielikoch niekde, aspon tak som sa docital :) aspon nieco nove nam tu pribudne :)
17.04.2015 - 23:39:58
00
http://nazory.pravda.sk/komentare-a-glosy/clanok/352098-vstup-iba-pre-vyvolenych/


Biela Skala je prilis pekna a prilis velka na to, aby sme ju ignorovali. Minule leto sme tam boli dva ci tri krat, a toto leto urcite pojdeme viackrat znovu. Myslim ze sa tam netreba bat ist, my sme problem nemali vobec a aj podla Tesaka, ako pisal, je to pohoda. A to sa samozrejme netyka len ten jednej povolenej obchadzky Taricovych skal cez Pansky dom, ale celej obory.
post835703.html#p835703
post860992.html#p860992
18.04.2015 - 00:16:35
00
keyboard_arrow_up