Specialna postava asi nie 175 cm


Tak to by Ti mozno ta moja velkost 19,5 aj bola dobra :D :D :D Bike je to tento: http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module=catalog&cPath=1_71_81&pID=9113
09.09.2007 - 13:40:03
00
Radsej novy, to teda sto percent!
10.09.2007 - 08:33:51
00
Specialna postava asi nie 175 cm


Tak to by Ti mozno ta moja velkost 19,5 aj bola dobra :D :D :D Bike je to tento: http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module=catalog&cPath=1_71_81&pID=9113


Dutchman, nepredbiehaj sa, bol som tu s ponukou skor (aj ked cez ss)... :twisted:

najprv moj Apache, potom tvoj Kellys... :lol: :lol: :lol:
10.09.2007 - 10:23:58
00
Dutchman, nepredbiehaj sa, bol som tu s ponukou skor (aj ked cez ss)... :twisted:

najprv moj Apache, potom tvoj Kellys... :lol: :lol: :lol:


Budem si teda musiet v ramci hospodarskej sutaze vymysliet daku zakernost :twisted:

Napr. ze si mal na nom daky hrozostrasny pad, poohybane trubky a rozbitu vidlicu, radenie na kasu a z kolies osmicky :D

Ale nie, ten moj je aj tak urcite krajsi, lepsi, zachovalejsi :D :D :D
10.09.2007 - 10:38:46
00
Budem si teda musiet v ramci hospodarskej sutaze vymysliet daku zakernost :twisted:

Napr. ze si mal na nom daky hrozostrasny pad, poohybane trubky a rozbitu vidlicu, radenie na kasu a z kolies osmicky :D

Ale nie, ten moj je aj tak urcite krajsi, lepsi, zachovalejsi :D :D :D


:D :D :D , ten mojej zeny je krajsi, zachovalejsi (500 km!!!), ale v jednom mas pravdu, tvoj vyzera o kusok drahsi... :twisted:
10.09.2007 - 10:42:24
00
Zachovalejsi? Neverim :D Pri mojom zjazdarskom umeni bike radsej prenasam aj cez mravca :D :D :D
10.09.2007 - 13:18:59
00
Zachovalejsi? Neverim :D Pri mojom zjazdarskom umeni bike radsej prenasam aj cez mravca :D :D :D


vylicitujeme si tu bajky a jasterka sa na nas vykasle... :lol:

ale k teme, suhlasim, ze cez inzerat sa da kupit uplny shit, lopata, ale aj uplne super bajk zufalca, ktory si kupuje novy... mam s kupou cez inzeraty len dobre skusenosti, aj ked kupujem hlavne cez nemecke weby...

PS
a zaruka? pri zeleze je omnoho mensia pravdepodobnost vyrobnej chyby, ludia kupuju omnoho drahsie veci bez zaruky, ako byty, auta, atd... :roll:
10.09.2007 - 14:04:58
00
Ja pracujem s autami a Tvoje slova mozem len potvrdit, niektore jazdene su super, ale niektore su v predaji len preto, ze sa ich majitel chce zbavit, lebo sa uz na nich zacina vsetko kazit... To iste je s kazdou pouzivanou vecou.

Ale ak je bike stary tak do dvoch rokov a bez znamok nejakeho poskodenia, je predpoklad ze to bude dobre. Dolezite je aj vediet dokazat povod a dolozit zarucak (aj ked je bike po zaruke, da sa vela veci riesit). Takisto by sa asi nikto z fora nepokusal predat druhemu nejaky smejd alebo corku, lebo by ho tu ostatni zatratili :D

Tolko moj nazor.
10.09.2007 - 14:56:37
00
Po tyzdni som schopna kupit novy bike :wink: takzeeee ....posielajte ponuky, asi si dam aj nejaky ten inzeratik, ze "kupim"
alebo radsej hladat v ponukach "predam" a ak ma nic nezaujme,,, kupim novy. Len s tymi novymi a tymi zlavami na jesen ....po jeseni je tu zima a vianoce, ceny pojdu uplne dole a potom su tu modely 2008 a az to pojdu ceny dole a to sa mi uz bude pacit nieco nove,,,,, nooo, :?
a co tak jazdeny a po dvoch rokoch opat novy jazdeny, ale to uz ten starsi nikto nekupi :roll:
10.09.2007 - 20:04:31
00
Budem si teda musiet v ramci hospodarskej sutaze vymysliet daku zakernost :twisted:

Napr. ze si mal na nom daky hrozostrasny pad, poohybane trubky a rozbitu vidlicu, radenie na kasu a z kolies osmicky :D

Ale nie, ten moj je aj tak urcite krajsi, lepsi, zachovalejsi :D :D :D


:D :D :D , ten mojej zeny je krajsi, zachovalejsi (500 km!!!), ale v jednom mas pravdu, tvoj vyzera o kusok drahsi... :twisted:


Poslite nejake foto
10.09.2007 - 21:07:54
00
keyboard_arrow_up