No chcel som sa vykaslat na radon ze si objednam canyon ale stale mi to neda a laka ma ten Radon SLIDE 27.5 9.0 XM. V prvom rade by som chcel podotknut ze nemam zriadeny ziaden ucet v banke /asi som jediny :) / U Canyonu by som platbu riesil tak ze si vytlacim neaku zalohovu fakturu ci ako to volaju a zajdem si to zaplatit do banky na neaky ucet,ale ako postupovat u radonu s objednavkou cez bike-discount ???? Platobne metody maju asi PayPal alebo prevodom,lenze ako to ja zaplatim ked nemam ucet a nechcem zakladat..?da sa zaplatit metodou prevodu aj ked nemam ucet,ze nakracam do banky a proste vlozim peniaze na dany ucet bike-discountu ??to je jedna vec a druha kedze tento model nezasielaju na Slovensko ale do Ceskej republiky ano a byvam pri hraniciach s Ceskou republikou da sa bike poslat na adresu posty?a dohodnut sa na poste ze im pride balik..

Poprosim vas o rady..dakujem
19.04.2015 - 12:38:12
00
Na zahranicny ucet hotovost nevlozis (niektore banky umoznuju vkladat hotovost na ucty v ramci skupiny). Inak musis zadat prevod z uctu.
Co sa tyka samotneho dodania, treba sa spytat obchodu - vsetko sa aj tak posiela kurierom, a s nimi sa da dohodnut na konkretny termin, takze dostat sa na vopred dohodnute miesto dorucenia nie je problem.
19.04.2015 - 19:25:27
00
Aha tak to ma nenapadlo..no tak to som asi poschol :) budem musiet niekoho otravovat aby mi to cvakol zo svojho uctu.. nechcem to davat doma niekomu cvaknut lebo je to dost penazi a mal by som pocuvanie ze je to moc penazi za bajk :D len dufam ze o ne nepridem..
19.04.2015 - 21:52:51
00
... prečo to komplikuješ?. Máš 25 rokov a si už dávno dospelý. Choď do banky a zriaď si účet!
19.04.2015 - 22:06:41
01
Este k tej doprave.
Mne sa to zda byt prehnane, ze len kvoli stealth teleskopickej sedlovke
to neposlu na Slovensko - presiahne im to rozmer standardnej krabice.
Ved predsa staci povolit vedenie hadicky, pripadne aj demontovat
ovladac na riaditkach, vytiahnut celu sedlovku z ramu a pripnut ju k hornej ramovej
trubke - a uz by sa im to malo vojst do standardnej krabice.
Mozno by sa na tom dalo s nimi dohodnut. Je to praca na 5 minut.
A aj keby si za to vypytali 20 Euro, tak sa to oplati.
20.04.2015 - 09:55:38
00
Mne to pride tiez uplne absudrne ze kvoli takej banalnosti to musim objednavat do okolitych statov..tak s tym by som u nich asi nepochodil,podla mna tam maju nastavene urcite pravidla aby sa nemuseli "obtazovat" napr.prave s takymito situaciami..Pisal som im minule ohladne neakeho infa a to boli uplne strucny s odpovedou a na niektore otazky ani neopovedali..Da sa verit Bike-discountu,su seriozni,ze nepridem o peniaze?
21.04.2015 - 13:18:00
00
však si ho objednaj do Mostov na poštu a choď si preň aj pešo :)
21.04.2015 - 14:08:38
00
Je to seriozna firma, toho by som sa nebal.
21.04.2015 - 14:28:14
00
hej hej presne to mam aj v plane :D dam si tam neaku adresu hned za hranicou na Mostoch u Jablunkova a ked bude volat kurier tak dobehnem :) esteze sa da hentak odrbat system..
Ten radon ponukaju vo velkostiach 18" , 20" , 22" a neviem ci vybrat 18" alebo 20" co poradite?? Mam 179cm a 73kg,bojim sa ze 20" bude pre mna mozno malicko velky a zas aj menej obratny co poviete aku velkost by ste brali v tychto rozmeroch??
21.04.2015 - 22:50:04
00
ja som za 20"
21.04.2015 - 22:55:02
00
Ja som myslel ze by bola vhodnejsia ta 20" velkost ale zas podla cisel spadam pod 18" a dostal som aj nazor ze vecsi bajk bude menej obratny tak ja neviem kurna..
22.04.2015 - 12:12:55
00
Mne sa osvedcil tento kalkulator velkosti ramu:
http://www.competitivecyclist.com/Store/catalog/fitCalculatorBike.jsp#type
Zvol si muz,mountain,cm. Pomeraj sa podla tych videonavodov (sam to nezvladnes, niekto Ti musi asistovat)
a vypluje Ti to doporucene rozsahy pre niekolko mier pre 3 typy bikov -
Ty si veberies All mountain fit. Najdolezitejsia miera je virtualna dlzka hornej ramovej trubky -
doporuceny rozsah porovnas s geometriou konkretneho biku.
Nakoniec este pre istotu skontrolujes strednu vysku hornej ramovej trubky a porovnas
s Tvojou vyskou v rozkroku - mala by tam byt par cm rezerva, aby Ti to neomlacovalo gule
(u tohoto modelu Radonu to ale asi nehrozi - v L-ku je stredna vyska 784 mm, co je dost nizko).
Ak by Ti to vyslo presne uprostred dvoch velkosti, tak by som bral radsej vacsi ako mensi ram.
23.04.2015 - 13:03:39
00
Kazdy mame inu symetriu postavy - ani podla vysky postavy
ani podla vysky rozkroku sa ram vybrat neda - preto ten kalkulator.
Najdolezitejsia je dlzka trupu a ruk - spravna velkost ramu teda zvycajne sedi s velkostou triciek
a bund - ak si kupujes L-ko, tak Ti bude sediet ram L-ko, ak M-ko, tak M-ko.
Pri vyske 180 cm a sumernej postave, to ale byva cca uprostred medzi M-kom a L-kom.
23.04.2015 - 13:27:02
00
No citam neskoro..neska som uz bajk objednal takze som si nestihol vyskusat vase kalkulatory..ale aj odpoved z bike discountu bola ze mam zvolit velkost 18" tak som objednal 18" tak dufam ze bude sediet..teda ak daco pride :D Heh pekne prirovnanie k tomu obleceniu ale nieco na tom hadam bude vecsinou si kupujem M-ko tak uvidime..Ked mi daco pride tak dam vediet ci je vyhovujuci alebo ho budem musiet poslat na otocku do nemecka po velkost 20"
24.04.2015 - 00:52:15
00
Tak vcera konecne dorazil Slide 9xm sice som musel ist peso s karičkou 4km na hranicu poň ale stalo zato:)
05.05.2015 - 06:45:57
00
keyboard_arrow_up