ja by som len poznamenal, že kadečo si človek dokáže užiť, aj jazdu na eBiku...určite by som si to vedel užiť aj ja, ale asi tiež patrím k zadubencom, keďže hľadám úplne iný druh vyžitia
07.05.2015 - 11:11:19
00
.. ide o to co cakas od cyklistiky, ked presun z bodu A do bodu B, tak nech
pre mna je cyklistika filozofia zivota a elektrina mi k tomu nejako nesedi
07.05.2015 - 11:17:49
01
[quote=""... spomente si na toto forum, ked si budete o par rokov kupovat svoj prvy ebike![/quote]
Prečo až o pár rokov, prečo ho asi nepotrebujem už teraz?
07.05.2015 - 11:25:27
00
DaDo.Bzz cyklistika neni o tom byť zrazu kdekoľvek, ale dostať sa tam vlastnou silou.

Nieje dôležité byť zrazu kdekoľvek, dôležité je byť neumakaný a ešte pokračovať vo výkone na milenke :D
07.05.2015 - 11:38:44
00
Elektrický milenec to vyrieši :)
07.05.2015 - 11:51:35
02
Newman, v pohode, kazdy teraz na to pinda a zaryti bajkeri budu najdlhsie, neboj pride doba, ze aj oni si kupia. Inak kazdy kto sa previezol bol nadseny. Odlahcia to trosku, vymyslia lepsie batt a bude to v poho. Teraz ten moj je celkom ok - 21 kg. Mam tam silne batt. 13Ah 48V, tie su tazsie o kilo a pol proti baterke na haibaiku.

Ten najnizsi stupen tam mam, aby som mohol bajkovat s kamosmi, aj tak to na tom ide 20kmh. ;)) A ked viem, ze nemam pred sebou dlhu cestu, tak sa na tom aj vyjasim, na maximalke a tych neuveritelnych stupaniach - 30% v pohodke.
07.05.2015 - 11:51:38
00
Prečo až o pár rokov, prečo ho asi nepotrebujem už teraz?


Mel si co chces. Pozri si predavanost ebikov v nemecku, a pozri na vyrobcov bajkov, uz ma vacsina ebike v ponuke a nie su to mestske bajky, ale poriadne fulliky. Nerobili by to, keby v tom nevideli buducnost.
07.05.2015 - 11:58:15
00
Svokor ma 60 rokov a kondicne je na tom slabo, ked sme isli na rodinne vyjazdy a deti rastli, zistil ,ze zrazu sa caka na neho. Kupil si e-bike a odvtedy na biku najazdil tolko co dovtedy za 4 roky. Zrazu sa dostane tam kam by predtým nemal sancu a vidiet na nom ako ho bavi jazdit po lese. Kludne ho mozem vziat na vyjazd a mozem si drzat tempo na ktore som zvyknuty. Ked ma chut pretekat zoberiem ho zo sirokej zvaznice na uzky klukaty singel a tam je mu hned jasne, ze elektrika nie je vsetko :-). Ako sam hovori e-bike mu otvoril nove obzory a umoznil mu dostat sa na miesta, ktore nepoznal alebo myslel, ze uz su mimo jeho dosah. Ja sam som na nom este nesedel, ale tiez mozno pride doba, ked budem za taku hracku vdacny.
07.05.2015 - 12:09:00
03
Presne ako hovor, dostanes sa tam, kde by si na normalnom nesiel.
07.05.2015 - 12:13:25
00
no môj tatko je asi v partii cez 60 posledný čo nemá ebike, teraz zdedil po mne carbonový full a užíva si jazdu ako nikdy...aj bez pomoci :) zase na druhú stranu, známi menili reťaz na ebikoch a zrazu zistili, že sú vyťahané prevodníky...zohnať to v rozumnej dobe je zatiaľ unreal...
07.05.2015 - 12:16:56
00
ano, ked si stary a nevladny a nie ked si mlady zdravy chalan
peace
07.05.2015 - 12:17:28
00
Mel si co chces. Pozri si predavanost ebikov v nemecku, a pozri na vyrobcov bajkov, uz ma vacsina ebike v ponuke a nie su to mestske bajky, ale poriadne fulliky. Nerobili by to, keby v tom nevideli buducnost.

V prvom rade:
Nech si jazdi kto chce na čom chce, je to kazdeho osobná vec
07.05.2015 - 12:24:09
00
Posledne ma ofúkol cestou od ŽS na BK starší pán (teda ešte starší ako ja) a len som "zíral" a potom som si uvedomil, že má elektropohon. Nejako podobne ma občas ofúknu mladí chrti na nožný pohon a vtedy si uvedomujem, že ísť s takou partiou by nebola pasia pre žiadnu stranu. Takže ak majú spolu jazdiť napr. členovia rodiny či kamaráti s výrazne odlišnou výkonnosťou, tak e-bike môže byť dobré riešenie. Je to ako handicap v golfe, alebo keď hráš so sedemročným deckom šach a začínaš partiu bez veží. Ale ak jazdím sám, tak dám prednosť vlastnému pohonu, toto si budem užívať, kým sa bude dať.
07.05.2015 - 12:34:12
01
A kolko z vas zadubencov uz realne sedelo na ebajku a dali ste si napriklad hodinovy pojazd v lese? (Pojazd po chodbe v predajni sa nerata!) Kazdy si mysli, ze to ide same, musis slapat, inak by si mal dojazd 20km a nikam by si sa nedostal. ja som si to naprogramoval tak, ze na najnizsom stupni mi to pripomaha len 100W, aby sa vykompenzovala nadvaha. A tomu ver, ze som sa spotil pri vyslape na BK. Teraz napr. nemam problem po robo vybehnut na Babu a spat. Ale su mi viete kde vase skostnatele nazory, spomente si na toto forum, ked si budete o par rokov kupovat svoj prvy ebike!


nie nebudeme. to uz si radsej kupim 29".
07.05.2015 - 14:05:45
00
podla mna su ebiky v pohode niekam do mesta, ale mtb ebike ? :shake: to musel vymysliet fakt nejaky genius :fubar:
07.05.2015 - 14:23:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektrobicykle / Horské)
keyboard_arrow_up