no neviem ako vy, ale ja teda nejazdim pre estetiku ale pre to aby som pri co najdlhsom vyjazde nemal krize na maderu len kvoli tomu ze chcem mat cestak nastaveny podla tabuliek a podla toho ako to maju PRO jazdci. osobne si myslim ze jemu by bol lepsie mensi ram nie vacsi, ale ja na tom nejazdim takze neviem posudit pocitovo. a dvaja rovnaky ludia /proporcne aj vyskovo/ mozu mat rovnaky cestak na rovnakej vybave ale kazdy bude mat svoj posed iny. ja by som si tiez mohol zrezat krk a dat podlozky prec z mojho,ale to kvoli estetike robit samozrejme nebudem :) mam ho nastaveny tak ze sa mi jazdi dobre. na nastavenie posedu je ale ina tema a tu len spamujeme
29.05.2015 - 11:10:43
01
Pre @kimlo
No pre niekoho je väčší rám na výšku rozkroku síce ok, ale na dĺžku rúk krátky. Preto menší rám a podložky. Alebo, že by som mýlil?
29.05.2015 - 11:18:53
00
Vďaka za cenné rady a informácie ako sa stať esteticky vyzerajúcim profesionálom :) ....ale mne môj bajk pasuje čo sa velkosti rámu týka a aj počtu podložiek ktoré vám tak neskutočne bijú do očí......prvoradé je pohodlie a funkčnosť........aspoň pre podaktorých :)
29.05.2015 - 11:19:32
01
zhodneme sa, že podstatná je efektívna dĺžka hornej rámovej trubky, zvyšok je len doladenie posedu
29.05.2015 - 11:20:52
02
Sasulnik, aj druhykrat si napisal nezmysel. Skus do tretice. :)
29.05.2015 - 11:44:50
02
JozefCR1 neriesil som tvoj bike, ale vseobcne co je lepsie. Ale ako vo vsetkom, pre kazdeho je vhodnejsie nieco ine a spravna odpoved neexistuje :) ci?

Ja mam tiez par podloziek a som na to hrdy :D Dost bolo podloziek, sup sem nejake foto! :)
29.05.2015 - 11:45:54
00
Pre @kimlo
No pre niekoho je väčší rám na výšku rozkroku síce ok, ale na dĺžku rúk krátky. Preto menší rám a podložky. Alebo, že by som mýlil?


ja mam pocit ze ta nechapem stale :)
ved ak je niekomu kratky ram (na vysku rozkroku moze byt ok), tak preco by mal ist do mensieho rmau, ktory bude este kratsi? :)
29.05.2015 - 11:47:46
00
no neviem ako vy, ale ja teda nejazdim pre estetiku ale pre to aby som pri co najdlhsom vyjazde nemal krize na maderu len kvoli tomu ze chcem mat cestak nastaveny podla tabuliek a podla toho ako to maju PRO jazdci. osobne si myslim ze jemu by bol lepsie mensi ram nie vacsi, ale ja na tom nejazdim takze neviem posudit pocitovo. a dvaja rovnaky ludia /proporcne aj vyskovo/ mozu mat rovnaky cestak na rovnakej vybave ale kazdy bude mat svoj posed iny. ja by som si tiez mohol zrezat krk a dat podlozky prec z mojho,ale to kvoli estetike robit samozrejme nebudem :) mam ho nastaveny tak ze sa mi jazdi dobre. na nastavenie posedu je ale ina tema a tu len spamujeme


neber to teraz ako utok, tvoj prispevok som si vybral lebo mi zrovna prisiel do rany...
suhlasim s tym ze clovek by sa nemal opicit po profikoch a nastavovat posed len aby sa co najviac podobal posedu profikov
no nejak nerozumiem tej vete ze pri PROFI posede bude clovek pri dlhsom vyjazde trpiet a mat krize na maderu... to ako vazne? :))
to potom vsetci profi jazdci maju po etapach krize na maderu? alebo tie 200km etapy niesu povazovane za dlhsie vyjazdy? :)

este raz, nieje to utok na nikoho.. len moje suche konstatovanie :)
29.05.2015 - 11:50:16
02
trocha pocvicit v posilke (alebo doma pred telkou) brucho a chrbat aspon cez zimu a clovek si ten profi posed moze dovolit v pohode :)
29.05.2015 - 12:09:39
04
Ked sa vam nelubi profi posed kupte si postarske bicykle.ked vidim daktore posedy bolia ma oci
na cestak to vypada komicky. Ne
29.05.2015 - 12:20:04
02
A preco by si mali kupovat postarske. Ved staci trochu poladit posed aj na tych profi bicykloch co uz maju doma. :)

resources/image/204123
29.05.2015 - 12:22:15
04
neber to teraz ako utok, tvoj prispevok som si vybral lebo mi zrovna prisiel do rany...
suhlasim s tym ze clovek by sa nemal opicit po profikoch a nastavovat posed len aby sa co najviac podobal posedu profikov
no nejak nerozumiem tej vete ze pri PROFI posede bude clovek pri dlhsom vyjazde trpiet a mat krize na maderu... to ako vazne? :))
to potom vsetci profi jazdci maju po etapach krize na maderu? alebo tie 200km etapy niesu povazovane za dlhsie vyjazdy? :)

este raz, nieje to utok na nikoho.. len moje suche konstatovanie :)


Porovnavat hobbykov s profi jazdcami,kt. to trenuju od deciek a najazdia 30k rocne,je tiez trochu mimo
29.05.2015 - 12:33:11
00
jasne, postarsky posed vies aj na ziletke spravit.. a dokonca mozes aj nosic na brasne nahodit :)

fcdn.mtbr.com

sorry za spam, ale trosku to tu uz treba odlahcit :D
29.05.2015 - 12:35:23
04
Porovnavat hobbykov s profi jazdcami,kt. to trenuju od deciek a najazdia 30k rocne,je tiez trochu mimo


tak ale ked tu sa kazdy tvari ako profik.. tak k vam aj tak pristupujem :)
29.05.2015 - 12:36:21
01
:D
29.05.2015 - 12:43:40
00
keyboard_arrow_up