tmax: čiže z Uphillu doprava akoby k rodinným domom a hneď za potokom (alebo čo to tam je) doľava?
03.06.2015 - 15:09:22
00
Ano tam je pekny singel ktory hore usti na zltej znacke a hned vedla par horekopcovych metrov zacina krasnansky singel.
03.06.2015 - 15:14:26
00
okej dík moc, v najhoršom ak to netrafím tak hore sa dostanem tak či tak
03.06.2015 - 15:21:10
00
ale šlo by to :) nabudúce si to skúsim vyjsť :) dík za typ

Si vtipny. :) Natoc potom video ako sa pokusas dat to hore tym mostikom, nech mame nieco zabavne v teme "Pady na bajku". :D

Ano, ten singel popri uphill trase vyznacil tmax. Ja ho volam Votrelcova (raz vysvetlim ked sa k tomu dostanem), niektori ho poznaju ako "Koziarka".
03.06.2015 - 15:21:15
00
viem ze sa to tu niekolko krat riesilo ale .. stretol som dnes asi 15 bikerov, pozdravil som ich vsetkych .. a mna ani jeden. kua to co je za ludi? je mi jasne ze bez prilby so sluchatkami su "jedinecni" ale akoze uz sa vazne v lese nielen nezdravi ale ani hlavou akoze neodkyva?
normalne som bol pripraveny ze nabuduce uz ziadne zastavenie, pomoct opravit bike ci defekt, nastastie cerovka mi to vyhnala z hlavy a tak sa vam ospravedlnujem ze budem aj nadalej zdravit.
03.06.2015 - 15:39:24
00
Clovek na bicykli bez prilby nie je biker :)
03.06.2015 - 15:43:44
05
Zravim. Chystam sa na vecer pojazdit traily v okolí BA BK a podobne. Len to tam nejak extra nepoznám Vyrazat by som chcel z Race medzi 16:30 a 17:00. Ak by mal niekto zaujem íst napíšte mi tu alebo SS poprípade mozem niekoho aj zobrat z TT.
03.06.2015 - 15:47:42
00
Nejako sa v MK rozmahaju cudzinci a hrnu sa sem ako vcely na med :lol:
03.06.2015 - 15:53:32
02
Jezus ved napis preco Votrelcova :) pocul si tam v noci divne zvuky? Alebo je tam podozrivo vela slizu? Alebo si tam stretol Ripleyovu v gatkach?
03.06.2015 - 15:57:11
02
Nejako sa v MK rozmahaju cudzinci a hrnu sa sem ako vcely na med :lol:

Nestavajte traily - nedojdem. Mala Karparty su idealne na pojazdenie po praci:)
03.06.2015 - 16:03:02
00
Jezus ved napis preco Votrelcova :) pocul si tam v noci divne zvuky? Alebo je tam podozrivo vela slizu? Alebo si tam stretol Ripleyovu v gatkach?

Musim sa najprv dokopat k tomu, aby som to zrealizoval. Potom napisem. :) Aj tak je to v principe uplna blbost. :)
03.06.2015 - 16:11:15
00
double: su, ale len ked byvas pri nich, alebo tam blizko robis a ides bajkom do prace. Ja to mam do lesa MK skoro tak daleko ako ty z TN a to mam este blizko .. ale .. zahradili mi hradzu, zahradili Bosakovu, vcera som zistil, ze mi zahradili aj hrad, jazdit do MK cez Bajkalsku/Tomasikovu, na to mam nervy len raz za cas. Take Piestany su imho lepsie :lol:
03.06.2015 - 16:13:14
00
double: su, ale len ked byvas pri nich, alebo tam blizko robis a ides bajkom do prace. Ja to mam do lesa MK skoro tak daleko ako ty z TN a to mam este blizko .. ale .. zahradili mi hradzu, zahradili Bosakovu, vcera som zistil, ze mi zahradili aj hrad, jazdit do MK cez Bajkalsku/Tomasikovu, na to mam nervy len raz za cas. Take Piestany su imho lepsie :lol:

Ale tak ano ked chces íst z domu s Bikom ale ja pracujem v TT ale bývam v PN takze sa doveziem autom do Race po praci a odtial pojdem. Z Pn to tiez nieje vyhra síce Havran je blízko ale ostatne pekne min 10km po asfalte. Ale na druhej strane urcite lepsie ako íst cez Blavu na biku a taktiez si neviem predstavit ako sa jazdí v MK cez weekend a sviatky ked je Slnecno. Zrejme viac ludí ako na nejakom mensom maratone len problem je ze idu aj oproti.
03.06.2015 - 16:23:11
00
spogo v karpatoch sa zdravi az od bieleho kriza na sever alebo podla situacie na odlahlejsich usekoch, pomaha sa vzdy a vsade bez geografickeho obmedzenia ;)
03.06.2015 - 16:33:58
00
double: su, ale len ked byvas pri nich, alebo tam blizko robis a ides bajkom do prace. Ja to mam do lesa MK skoro tak daleko ako ty z TN a to mam este blizko .. ale .. zahradili mi hradzu, zahradili Bosakovu, vcera som zistil, ze mi zahradili aj hrad, jazdit do MK cez Bajkalsku/Tomasikovu, na to mam nervy len raz za cas. Take Piestany su imho lepsie :lol:


co je s hradom ? rano som isiel okolo (Mudronova, Zamocka) a nic sa tam nedeje.. ci chodis cez tie ulicky podhradia a priamo cez areal hradu ?
..ale je to vyhoda byvat blizko k MK.. z Petrzalky by sa mi tam vobec nechcelo trepat...
03.06.2015 - 16:34:47
00
keyboard_arrow_up